Zavrieť

Porady

Danovy bonus na dieta

Prosim o radu. Dieta ukoncilo strednu skolu v mesiaci jun. Potvrdenie zo skoly dostala, ze bola ziackou do 31.8.2005. Danovy bonus sa uplatnuje aj za mesiace jul, august? Dakujem za pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Ala je offline (nepripojený) Ala

    Ala
    Len v tom prípade, že nebolo vedené: - na úrade práce, nemalo uzatvorenú pracovnú zmluvu. Dohodu o brig. práci studenta môže mať uzatvorenú.

    raimonda je offline (nepripojený) raimonda

    raimonda
    to je pravda ,ale u mna je specificky pripad ze ukoncila sš maturitou 31.5.2006, a kedze sa vydala 1.7.2006 a je na materskej ja som ale vyplatila zamestnancovi /tejto dcery/ daňový bonus aj za jun, dufam,ze som konala spravne.

    Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

    Zita4
    raimonda
    to je pravda ,ale u mna je specificky pripad ze ukoncila sš maturitou 31.5.2006, a kedze sa vydala 1.7.2006 a je na materskej ja som ale vyplatila zamestnancovi /tejto dcery/ daňový bonus aj za jun, dufam,ze som konala spravne.
    Ak sa nezaevidovala na úrade práce, tak správne.

    Danovy bonus na dieta

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.