Zavrieť

Porady

Kubánska torta

KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Prosím, viete mi niekto prilepiť recept - surne na Kubánsku tortu?
Dakujem veľmi pekne.
Usporiadat
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Lidka, pravda hodíš niečo aj na poradu, keď bude upečená ??
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Libuška, robíš si chúťky na jaterničky... a prasiatko je ešte nažive... xixixixixi
..................................
vážne, poradte mi lahodný čokoládový krém,
moja dcéra chce omráčiť priateľa tortou snov.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Lida
Prosím, viete mi niekto prilepiť recept - surne na Kubánsku tortu?
Dakujem veľmi pekne.
Jasné, možno je to nezvyčajné, že Ti poradí chlap, ale toto je u nás najobľúbenejšia torta a robím ju dosť často. Recept mám v hlave.

Na začiatok trochu histórie, prečo sa volá Kubánska torta? Je to preto. lebo raz (ešte za čias komunizmu) bol v Prahe na návšteve Fidel Castro. Na slávnostnej recepcii sa ako dezert podávala práve táto torta a vtedy ju nazvali na počeť veľkého vodcu Kubánska torta.

Takže:
Korpus (na jednu tortovú formu=2 torty):
8 vajec
4 lyžice prášk. cukru
4 lyžice kryšt. cukru
5 lyžíc polohrubej múky
3 lyžice kakaového prášku
kávová lyžička prášku do pečiva

Plnka (parížsky krém):
1 l šľahačky (môže byť aj 1,25 l, torta bude vyššia)
100 g kakaového prášku
50-100 g kryšt. cukru (niekto rád sladšie, niekto menej)

Iné:
cca. 8 banánov
200 g čokolády na varenie
200 g Cery
lekvár (najlepšíe marhuľový)

Deň vopred uvaríme šľahačku s kakaom a cukrom. Udržujeme na bode varu cca 2 minúty, kým sa všetky hrudky kakaa nerozpustia (dobré je vopred zmiešať kakao s cukrom, potom menej hrudkavie). Po vychladnutí na izbovú teplotu dáme ešte do chladničky poriadne schladiť cez noc.

Aj korpus môžeme upiecť vopred. Oddelíme bielka a žĺtka. Bielka vymiešame s kryšt. cukrom do hustej peny, žĺtka s práškovým cukrom. V osobitnej miske zmiešame kakao s múkou a práškom do pečiva. Všetko nakoniec zľahka zmiešame dohromady rukou a vylejeme do formy. Rúru vopred vyhrejeme na teplotu 170 st. a naprv pečieme pri tejto teplote cca 15 minút, kým sa cesto nenafúkne, potom znížime teplotu na cca 130 st. Takto pečieme ešte aspoň 50 minút. Či je cesto upečené sa dá skontrolovať drevenou špajlou - pichneme do cesta a ak na špajli nezostane mokré cesto, tak korpus je upečený.

Po vychladnutí korpus vyklopíme, rozkrojíme na polovicu (spravíme 2 korpusy). Potrieme lekvárom a ukladáme na vrch banány rozkrojené po dĺžke (banány dávam na celý povrch, aby som ich tam nemusel hľadať ako v obchodnej torte). Parížsky krém vyšľaháme na pevnú penu (pozor na prešľahanie - zhrudkavela by a bolo by po paráde). Túto penu rozotrieme po oboch tortách a zahladíme na povrchu a po bokoch.

V osobitnej miske rozpustíme a dôkladne premiešame vo vodnom kúpeli čokoládu a Ceru, necháme vychladnúť tak, aby ešte bola čokoláda ešte tekutá, ale nie horúca. Touto čokoládou potom polejeme toru a dáme do chladničky na pár hodín stuhnúť.

Dobrú chuť.
Naposledy upravil Chobot : 28.02.06 at 13:29
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

a čo tak banánové rezy?
http://www.porada.sk/showthread.php?p=69132#post69132
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Vážení, nie ste nejakí mlsní na neskorú večernú hodinu?
ALe inak super, zajtra si ich vytlačím do zbierky.
0 0
JanaF JanaF

JanaF je offline (nepripojený) JanaF

Zajtra bude lepsie...:)
no vyzera to velmi chutne... asi bude sladky vikend
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Chobot, si jednička, si skvelý, si úžasný, si pohotový
veľmi pekne ďakujem.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
takže po rôznych peripetiách... dcéra napokon zvolila iný recept, ja som sa rozhodla ju urobiť teraz, aj sa podarila, je skvelá.
Ak som správne pochopila, tak po rozkrojení korpusu urobím vlastne dve torty.
No nič sa nestalo, ja som ich položila na seba, tak som dostala krásnu vysokú narodeninovú tortu pre svoju 22-ročnú dcéru.
Ešte raz Chobot vďaka.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
prosím, ešte k tej torte .... fakt urobíš dve torty? ja som totiž tú prvú spojila do jednej - bola vysoká, chcela som to tak... bola narodeninová.

ale ked dám na polovicu banány a polovicu kreému - tak priamo na ten krém nalejem tú čokoládu:? Bola to dosť babračka, nemám s tým skúsenosť, dlho mi to trvalo. Nemáš na to nejaký trik?
A ešte - čokoládová poleva sa mi láme, kedysoi som robila z kakaa, tá bola mäkšia, nemáš na to nejaký recept ?
Vdaka vopred.
Nehorí stačí v sobotu ráno. Teraz ešte je makačka na inom.
Ale šlahačku som už uvarila.
0 0
monspa monspa

monspa je offline (nepripojený) monspa

Ja osobne si myslím, že to by mala byť jedna torta. Možno Chobot nedopísal, že potom tie dva korpusy spojil. Čo sa týka polevy, keď chceš, aby sa pri krájaní nelámala, priprav si do vyššej nádoby horúcu vodu a do tej vody namoč nôž. Trochu utri a krájaj, ale najlepšie je namáčať ho pred každým krájaním.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Lida
A ešte - čokoládová poleva sa mi láme, kedysi som robila z kakaa, tá bola mäkšia, nemáš na to nejaký recept ?
Pozri sem: http://www.porada.sk/showpost.php?p=119881&postcount=9
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Aj ja to takto praktizujem, iba že, pritom ich tak otupím, že ich treba ihneď poostriť.:p
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
monspa
Ja osobne si myslím, že to by mala byť jedna torta. Možno Chobot nedopísal, že potom tie dva korpusy spojil. Čo sa týka polevy, keď chceš, aby sa pri krájaní nelámala, priprav si do vyššej nádoby horúcu vodu a do tej vody namoč nôž. Trochu utri a krájaj, ale najlepšie je namáčať ho pred každým krájaním.
ten trik s horúcou vodou poznám, len som chcela skúsiť inú polevu - priamo z kakaa pripravenú. Neviem nájsť ten recept.
A mala som aj vodu nie vriacu, len z vodovodu, to bolo málo.
Ale vďaka.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lida
ten trik s horúcou vodou poznám, len som chcela skúsiť inú polevu - priamo z kakaa pripravenú. Neviem nájsť ten recept.
A mala som aj vodu nie vriacu, len z vodovodu, to bolo málo.
Ale vďaka.
Doma mám polevu aj z kakaa, ak chceš propomeň sa mi okolo 16,00 hod. Už budem doma a pohľadám.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vdaka, Majka, ale to budem niekde na ceste a večer už budem mať na krku synovcov..... hm, tak skus nezabudnúť. Pre istotu kúpim po ceste to kakao - nestratí sa.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Lida
prosím, ešte k tej torte .... fakt urobíš dve torty? ja som totiž tú prvú spojila do jednej - bola vysoká, chcela som to tak... bola narodeninová.

ale ked dám na polovicu banány a polovicu kreému - tak priamo na ten krém nalejem tú čokoládu:? Bola to dosť babračka, nemám s tým skúsenosť, dlho mi to trvalo. Nemáš na to nejaký trik?
A ešte - čokoládová poleva sa mi láme, kedysoi som robila z kakaa, tá bola mäkšia, nemáš na to nejaký recept ?
Vdaka vopred.
Nehorí stačí v sobotu ráno. Teraz ešte je makačka na inom.
Ale šlahačku som už uvarila.
Skutočne z toho robím vždy naraz dve torty. Korpus je na spodku, na nich sú banány na tom parížsky krém a na vrchu čokoláda. Hore už nie je korpus, potm to už nie je originál Kuba torta (pozri niekde v cukrárni, tiež je korpus len dole).

Trik v polievaní je ten, že krém na torte treba pekne vyhladiť (chvíľu to trvá a je s tým babračka). Čokoládu po uvarení treba nechať vychladnúť tak, aby ešte bola tekutá a tak to oblievať postupne dokola. Ak by si oblievala horúcou čokoládou, tak by sa ti to zlievalo s tým parížsky krémom a boli by tam mazance.

To krájanie jedine s nožom v horúcej vode (ja ju zohrievam vo varnej kanvici). Nožom potom nie krájať, ale iba ho položiť na čokoládu a nechať ju teplom roztopiť a potom prekrojiť spodok (vnútro). Na čokoládu nesmieš pritlačiť, lebo popraská.

Ale každý si to môže prispôsobiť podľa svojej fantázie, teda dať korpus aj na vrch alebo poliať inou polevou. Keď sa mi nechcelo polievať čokoládou, tak som to len celé posypal Grankom a bolo to potom aj tak také čokoládové.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lida
vdaka, Majka, ale to budem niekde na ceste a večer už budem mať na krku synovcov..... hm, tak skus nezabudnúť. Pre istotu kúpim po ceste to kakao - nestratí sa.
Tu je recept na super polevu: 12,5 dag masla 5 PL kakaa 5 PL prášk.cukor 5 PL mlieka 1PL maizena Všetko zmiešať nad parou alebo v kastróliku Priznám sa, nerobila som ju, robím iba čokoládovú ale tu niekde z Porady mám recept ako super, takže stojí za vyskúšanie.
Naposledy upravil Tweety : 31.03.06 at 19:14
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
vdaka obom, idem to urobiť. jednu obsypem Grankom, druhu oblejem čokoládou, mňam.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Lida
vdaka obom, idem to urobiť. jednu obsypem Grankom, druhu oblejem čokoládou, mňam.
Príjemné mlsanie prajem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Poleva
Také čudá na milimeter rovnaké s dokonalou polevou na mojej adrese nenájdete,
vedela ich robiť moja suseda. Nakrájala len polevu, ešte riedku - tesne pred stuhnutím, rezy sa trošíčku môžu zliať, ale ostať viditeľné.
Celý koláč krájala až keď poleva stuhla. Piškót plnila keď bol celkom studený.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať