Zavrieť

Porady

Kubánska torta

KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
Prosím, viete mi niekto prilepiť recept - surne na Kubánsku tortu?
Dakujem veľmi pekne.
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

torta je hotova,mnam.
robila som vsetko z polovicnej davky,podla 1.receptu-mozno je to teraz tymi nizkymi teplotami,ale slahacku som varila rano a aj korpus som piekla hned rano,nechala trochu v chladnicke a hned v ten den som uz aj plnila,dokonca poliala cokoladou i dozdobila.takze netreba cakat do druheho dna.
krem je ozaj krasny husty/robila som len z pol litra smotany,bohato stacila/ a s natieranim vobec nebol problem.piskota je tiez krehka a vlacna.
prekvapilo ma vsak,ze korpus hrozne narastol/priemer tortovnice je 21,5 cm/,tak hoci to bola polovicna davka,jednako som ho musela prekrojit a tak som ho naplnila ako beznu tortu.nemala som banany a nechcelo sa mi koli nim utekat von-brrrrr,tak som na marhulovy lekvar nalozila cucoriedky.potom krem a 2.plat.vsetko som potrela na tenko kremom a nechala zatuhnut.potom som boky osypala mandlovymi platkami a len vrch som poliala na hrubsie vychladnutou cokoladou-ked stuhla,ozdobila som tortu zvysnou slahackou.

takze Kubanska na trochu iny sposob,ale chutit bude rovnako dobre.som rada ze som ju skusila,budem ju robievat castejsie a s obmenami.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať