Zavrieť

Porady

rýchle spojenie sa s momentálne pripojenými kolegami

Dobrý deň, alebo ahoj Richard. Chcela by som sa opýtať, keď si zapnem poradu, dole sa samozrejme ukáže, kto je momentálne tu. Ale ako sa k konkrétnej osobe dostanem čo najrýchlejšie? Skúšala som to cez súkromné správy, ale dobre vieme, že kto je tu, tak "surfuje ostošesť" kade-tade, študuje.. Nedalo by sa, napr., keby blikalo mu v nejakom rohu, že má "živú" - on line otázku?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    v časti nastavenia - upraviť možnosti ..... nájdete tam nastavenie súkromných správ a jednou z možností je zaslanie notifikácie na email a ďalšou aj "zobraz okienko s upozornením na novú správu".... ak to má užívateľ aktivované, potom mu vyskočí okno o novej správe, prípadne dostane email (ak má mailového klienta tak to má okamžite v maily a zapípa mu nová správa)
    ... sú to dve možnosti, resp. tri pretože aj hore sa mu objaví pri mene tučným, že má X počet nových správ...
    P.S. to okno vyskočí pri prekliknutí sa okamžite, čo znamená, že ak niekto neklikne, okno sa mu neobjaví pretože "nekomunikuje" so serverom....

    Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

    žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac Laura1
    Zdravím Vás,
    doteraz som mala možnosť mať v schránke 200 súkromných správ, vidím že sa mi to zmenilo na 50. Neviete, prečo sa to zmenilo?
    Je možné, že kvôli tomu, že mi vypršala doba na DRAKa? Zrejme ešte nenabehla úhrada na účet, alebo sa celkovo zmenil počet ss?
    Laura

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Nezaznamenala som zmeny v počte ss. Našťastie, lebo nestíham mazať.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Laura1 Pozri príspevok
    Zdravím Vás,
    doteraz som mala možnosť mať v schránke 200 súkromných správ, vidím že sa mi to zmenilo na 50. Neviete, prečo sa to zmenilo?
    Je možné, že kvôli tomu, že mi vypršala doba na DRAKa? Zrejme ešte nenabehla úhrada na účet, alebo sa celkovo zmenil počet ss?
    Laura
    Laura1, určite to nie je podmienené "DRAK-om".

    Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

    žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac Laura1
    Nie som si taká istá, že to nie je podmienené DRAKom, lebo dnes mi bol DRAK znovu aktivovaný a znovu mám možnosť mať 200 ss v schránke - hlavne, že je to v poriadku, tiež nemám čas ich mazať.

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Laura1 Pozri príspevok
    Nie som si taká istá, že to nie je podmienené DRAKom, lebo dnes mi bol DRAK znovu aktivovaný a znovu mám možnosť mať 200 ss v schránke - hlavne, že je to v poriadku, tiež nemám čas ich mazať.
    Určite to nie je spojené s drakom. Ja nemám drak-a, a mám 500 ss.

    rýchle spojenie sa s momentálne pripojenými kolegami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.