Zavrieť

Porady

danove priznaniu typ B 2011

Ahojte chcem vas poprosit o radu, ako vyplnit v VI.odiele pod tabulkou cislo 1 riadky
Preukázateľne zaplatené poistné na sociálne poistenie z príjmov
podľa § 6 ods. 1 a 2 zákona
Preukázateľne zaplatené poistné na zdravotné poistenie z príjmov
podľa § 6 ods. 1 a 2 zákona
Preukázateľne zaplatené preddavky na zdravotné poistenie z príjmov
podľa § 6 ods. 3 zákona za obdobie január až apríl 2011-čo znamená tento riadok?to vyplni živnostik, zaplatene zdravotne odvody za tieto mesiace?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    &6 ods. 3 su prijmy z prenajmu, v obdobi januar az april sa platili preddavky do zdravot. poistovne nasedne tuto povinnost zrusili.. zaplatene preddavky sa im vrátia ako pripadny preplatok vramci RZZP

    eriska je offline (nepripojený) eriska

    eriska
    Aha dakujem pekne za odpoved. Ja som to vyplnila u zivnostnika, ktory nič neprenajima, som sa pomylila a napisala tam jeho odvody do zdravotnej poistovne za tie 4 mesiace.
    Bude stoho problem?myslite?

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    eriska Pozri príspevok
    Aha dakujem pekne za odpoved. Ja som to vyplnila u zivnostnika, ktory nič neprenajima, som sa pomylila a napisala tam jeho odvody do zdravotnej poistovne za tie 4 mesiace.
    Bude stoho problem?myslite?
    podala by som opravne danove priznanie este stale mate cas...

    eriska je offline (nepripojený) eriska

    eriska
    ešte vas troška pootravujem lebo som neni skusena v uťovnitve, ide o formu paušálnych výdavkov, tak vravite že ho mam radsej opravit.
    takže vypisem to iste tlacivo len si to opravim a vypnim hore ze opravne danove priznanie ano?

    Badko je offline (nepripojený) Badko

    Badko
    eriska Pozri príspevok
    ešte vas troška pootravujem lebo som neni skusena v uťovnitve, ide o formu paušálnych výdavkov, tak vravite že ho mam radsej opravit.
    takže vypisem to iste tlacivo len si to opravim a vypnim hore ze opravne danove priznanie ano?
    Ano opravné

    Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

    Sarlotka
    áno do termínu na podanie danoveho priznania podavate opravne danove priznanie (v tomto pripade danovy urad na riadne vobec nepozera) na prvej strane tlaciva sa oznaci opravne

    Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

    Ivana Š
    poproste správkyňu dane, nech ten jeden list vymení, mne bola ochotná to spraviť
    opravné by zobrala, ak by sa sa menili sumy - napr. v tabuľke 1 príjmy a výdavky, alebo by sa zistil ďalší príjem zo závislej činnosti, proste menil by sa základ dane a daňová povinnosť

    korduľa je offline (nepripojený) korduľa

    korduľa
    prave som uhradila dan, trha mi to srdce, deti nebudu mat co jest.. ta to mi hadam ani na botox nezostane na vrasky po danovych priznaniach...

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    korduľa Pozri príspevok
    prave som uhradila dan, trha mi to srdce, deti nebudu mat co jest.. ta to mi hadam ani na botox nezostane na vrasky po danovych priznaniach...
    No vidíš, a bolo Ti treba tak sa snažiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.