Zavrieť

Porady

Hlinikove disky

Ako som už uviedol v inej otazke kupil som ojazdene auto v techničaku su napisane ine rozmeri kolies ako mam teraz 195-50 RC 16 99H teraz mam hlinikove ktore boli pri kupe auta nemali by byt napisane aj v techničaku ? A ešte jedna otazka mam 7 miestne vozidlo Alhambra ale dal my len 6 sedačiek s tim že si mam dokupit sam to jedno vdaka za odpovede
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andreaS je offline (nepripojený) andreaS

    andreaS
    a preco si sa nato neopytal kupujuceho a riesis to dodatocne? tak si kolesa nedal zapisat, riskoval... teraz riskujes ty ak jazdis na kolesach, kt. nie su zapisane v TP... ja som mala v TP 15tky a dodatocne 16 a na aute 17 ... az ma raz čapli, chceli zobrat vodicak, ale skoncilo to napomenutim, ze nabuduce nech to mam zapisane alebo mam mat kolesa ake su TP... tak sme to boli zapisat a teraz si spokojne chodim na 17tkach ...

    a tu 7 sedacku... aka je vlastne otazka? ze kde ju kupis, ci co s tym? no uz nic, bud to nechas tak, alebo si to mal riesit pri kupe... snad ked nieco kupujem, tak sa pytam a ked je nedostatok, tak zjednavam z ceny... potom je uz neskoro riesit, lebo nemas s kym...

    Martin1310 je offline (nepripojený) Martin1310

    Martin1310
    Skus ich dať zapísať do TP ale nieje to také jednoduché,musia byť na to auto schválené.Ja mam tiež ine,menšie kolesá ako mam mať,poliši si to všimli iba raz a aj tak to nechali tak,ono pokial nejde o nejaké extra tuningove kolesá tak to zas tak nebije do očí.Skus v nejakej inzercii vymeniť,možno sa poštastí.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.