Zavrieť

Porady

Ako schudnúť?

Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Usporiadat
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Tak takto tu fungovala 90 dňovka a išlo to dievčatám. Alebo,žeby aj chlapcom?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
hetty hetty

hetty je offline (nepripojený) hetty

Aj ja by som sa mala pridať.
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Ja som tiez mala problemy s kilečkami navyše. pocas tehotenstva pribrat 30 kg nie je ziadna sranda a este horsie bolo ako to dat dole. ale pri pevnej vôli a cvičeni kalanetiky to islo, aj ked som cvicila sama doma a nie vo fitku tak sa mi podarilo zist na pôvodnu vahu. Ale.....zas som mala ten isty problem, tehotenstvo a 30 kg, ale ide mi to pomaly dole, sice uz pri dvoch detoch nemam cas cvicit kalanetiku, ale da sa to-stravou, prechadzkami a pod. ak sa mam chvalit tak za 4 mesiace mam dole 16 kg tak dufam ze to pôjde pekne dalej a dosiahnem pôvodnu vahu. teraz kedze nemam cas na cvicenie tak pijem jeden činsky caj, aj to reguluje hmotnost, tak uvidim.držim palce nielen baculkam ktore chcu schudnut ale aj tím, čo uz chudnu.
0 0
nikuska01 nikuska01

nikuska01 je offline (nepripojený) nikuska01

Ahoj, aký to je ten čaj, čo piješ? Ja som vdaka antikoncepcii pribrala úctyhodnych 10 kil, ktorych sa neviem zbavit. A to sa neprejedám, necpem sladkym, tak neviem...
0 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
liebling Pozri príspevok
Už od detstva sa trápim s kilami navyše. Viem,že to chce pevnú vôľu, ale keby sme boli viaceré (í), navzájom sa podporovali, chválili sa s výsledkami, určite by to bolo lepšie a malo by to nejaký účinok. Pridá sa niekto?
Ale, ale dievčatá!
Ja som vyskúšal delenú stravu a poviem vám, že som schudol 20 Kg za dva mesiace, až to nebolo dobré. Ale ak si k tomu pridáte aj nejaké plávanie a trochu fyzičky, tak aj postava bude ako prútik. A mne to problém nerobilo je to zvyk, okrem toho pri delenej strave sa nehladuje.

Tak veľa zdaru.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
To si čo delil? Nič s ničím ? Lebo ja sa trápim už mesiac a iba dve kilečká sú fuč. Nič moc.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Tiež som držala 90 dňovú rozlišovaciu diétu, za tri mesiace som schudla 17 kg, teraz mám 90 dní pauzu - jem delenú stravu. Nie jedno zo stola a druhé zo sporáka. Jem napr. zemiaky a zeleninu, mäso a zeleninu ( bez prílohy), ryžu a zeleninu, cestoviny a zeleninu. Zatiaľ si váhu strážim - teda udržiavam. Po troch mesiacich idem znovu na 90 dňovú rozlišovaciu diétu. Ešte mi treba schudnúť pár kilogramov. Začínam niekedy v polovici júla. K tomu pijem tiež čaje typu pur eh. Spaľujú tuky, keď sa správne pijú - v návode je že 30 minút po jedle.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

ja sa pridám, ak chceš, začínam 90 dňovú rozlišovaciu ..... do konca augusta som určite stále každý deň na nete... liebling ..... viem, že sa to dá.... a ak sa ti bude lepšie chudnúť v dvojici, kľudne, takže od zajtra ....
ide bielkovinový deň ..... pripraviť sa pozor, štart, ráno jablčko ... nezabudni piť pravidelne vodu...tu na porade je tá rozlišovacia, tak si ju stiahni, ja ju už mám..... ozvi sa.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Super temíčka pre všetkých, ktorí celý deň sedia pri PC a pomaličky priberajú kilo po kilečku. Rada sa pridávam, lebo aj ja to cítim tak, že viacerým to snáď pôjde ľahšie.
Pred nedávnom som skúšala 90-dňovku a ako rýchlo som začala, tak rýchlo som počas prvého ovocného dňa skončila. Odvtedy sa neviem zastaviť v jedení, až som na seba riadne naštvaná. Tiež som schudla pri delenej za mesiac 17 kíl a onedlho boli späť aj s úrokami. A takto to ide do nekonečna. Asi som sa už zmierila s tým, že pocit byť štíhla zažijem už hádam len v niektorom z budúcich životov. Takže ďalší pokus nezaškodí.
0 0
striebro1 striebro1

striebro1 je offline (nepripojený) striebro1

ak mozem odporucit tak vynikajuca je stranka mirka veseleho....
www.chudnutie-ako.sk alebo www.schudnem.sk
je to o zmene pristupu k jedlu, zmena stravovacich navykov...mne sa podarilo schudnut od januara 8kg a stale sa mi to dari udrziavat aj ked sem tam zhresim nejakou sladkostou....
0 0
kalkulka kalkulka

kalkulka je offline (nepripojený) kalkulka

pracujem v spoločnosti, ktorá sa zaoberá strojárskou výrobou, ktorú takmer všetku expotrujeme do krajín EÚ ...viac
Gapo Pozri príspevok
Ale, ale dievčatá!
Ja som vyskúšal delenú stravu a poviem vám, že som schudol 20 Kg za dva mesiace, až to nebolo dobré. Ale ak si k tomu pridáte aj nejaké plávanie a trochu fyzičky, tak aj postava bude ako prútik. A mne to problém nerobilo je to zvyk, okrem toho pri delenej strave sa nehladuje.

Tak veľa zdaru.
Aký si frajer. Má to iba jeden háčik. Chce to pevnú vôľu a žiadne prehrešky. Ináč gratulujem.
0 0
MIRKA111 MIRKA111

MIRKA111 je offline (nepripojený) MIRKA111

Takže 90 dňová letí, tak preto ma ju teta núti držať s ňou, no dodržuje dva kusy ovocia ráno, obed je už horší, a keď prídem z práce hrôza. Nemá niekto požičiať kúsok pevnej vôle?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Ja držím 90-dňovku už 60-ty deň a mám dole 10 kg. Dá sa to, len prvé 2 týždne je to ťažké. Taká je moja skúsenosť.
0 0
liduska liduska

liduska je offline (nepripojený) liduska

Teda Zitka, gratulujem. A dodržiavaš túto dietu na 100%?
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Ďakujem
No, ja som mala z čoho chudnúť , ešte potrebujem dosť, ale na začiatok dobré...
Dodržiavam počty jedál, predpísané zloženie počas dňa aj vodový deň. Jem vždy toľko, koľko mi chutí.
0 0
Ančika Ančika

Ančika je offline (nepripojený) Ančika

Anna M
judita1971 Pozri príspevok
ja sa pridám, ak chceš, začínam 90 dňovú rozlišovaciu ..... do konca augusta som určite stále každý deň na nete... liebling ..... viem, že sa to dá.... a ak sa ti bude lepšie chudnúť v dvojici, kľudne, takže od zajtra ....
ide bielkovinový deň ..... pripraviť sa pozor, štart, ráno jablčko ... nezabudni piť pravidelne vodu...tu na porade je tá rozlišovacia, tak si ju stiahni, ja ju už mám..... ozvi sa.
Uvedená dieta je asi hitom. Drží ju aj moja stestra s kolegyňami a očividne sa im darí. Sestra zhodila za 3 týždne 7 kg. Kde na porade je, prosím? Chcela by som si ju stiahnuť. Tiež potrebujem nejaké kilečká dať dolu. Díky.
0 0
Zita4 Zita4

Zita4 je offline (nepripojený) Zita4

Ančika Pozri príspevok
Uvedená dieta je asi hitom. Drží ju aj moja stestra s kolegyňami a očividne sa im darí. Sestra zhodila za 3 týždne 7 kg. Kde na porade je, prosím? Chcela by som si ju stiahnuť. Tiež potrebujem nejaké kilečká dať dolu. Díky.
Tu je celá, len gramatika nie je opravená...
1 0
liebling liebling

liebling je offline (nepripojený) liebling

Nedávno som si kúpila sušenú srvátku.Vraj je to vhodné pri očiste tela,obsahuje mnoho vitamínov.Tak to začnem užívať.Napríklad na večeru namiesto iného jedla pohár srvátky,aj to trochu zasýti,tak uvidím.Len,aby mi tá pevná vôľa vydržala.A chcem začať po večeroch behávať,len neviem,ako na to!Na čo si mám dať pozor?Alebo to zbytočne komplikujem?
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

http://www.porada.sk/t42760-90-dnova...ight=d%F2ov%E1 na 90 dňovú tu máte celú tému založenú. Takže partička sa isto nájde.
0 0
liebling liebling

liebling je offline (nepripojený) liebling

Dnes to už nepôjde,deň som nezačala správne a ani obedom by som sa radšej nechválila.Takže,asi by som si mala naštudovať tú "zázračnú" 90-dňovú diétu (i keď slovo diéta neznášam!) a vzchopiť sa konečne.Pretože s takým telom,aké mám,si žiadneho riadneho chlapa nenájdem (a to už mám 29r.!)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať