Zavrieť

Porady

vypoved

Dobý deň, chcem sa opytat či mi niekto nevie poradiť ako sa mám braniť voči zamestnavatelovi ktorý ma chce preustit pritom som sa nedospustila ziadneho priestupku. Som kvalifikovana na predmety MAT-TV no TV nemozem uz druhy rok vyucovat zo zdrav. dovodv(som občaon so ZP). Odvtedy sa ma riaditel snazi neustale prepustit. Dokonca ma uz preradila aj do 9 PLATOVEJ TRIEDY A VYUCUJEM PREDMETY NA na zaklade ktorých som sa stala nekvalifikovaným pedagogickym zamestnancom pricom by stacilo mensiu zmenu a mala by som dostatok hodin matematiky na svoj polovicny uvazok. Neustale sa odvolava na nadbytok zamestnancov, pricom na druhy stupen preradil ucitelky z prveho stupne. Ma niekolko nekvalifikovane vyucovanych predmetov..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    Zamestnávateľ tým, že Ťa preradil do 9. PT postupoval podľa zákona. Na základe toho, že učíš kvalifikovane menej ako nadpolovičnú väčšinu predmetov mínus jedna hodina Ti skutočne patrí 9.PT.

    http://www.minedu.sk/data/USERDATA/A...anie_do_PT.pdf

    Keby chcel , mohol použiť Zákon č. 317 /2009 Z.z. § 7 ods. 4 a vtedy by si bola zaradená do PT ako kvalifikovaná.

    Zamestnávateľ môže učiteľovi znížiť kvalifikačnú požiadavku na rozsah jednej tretiny jeho týždennej priamej výchovno-vzdelávacej činnosti, ak by nebolo možné zabezpečiť vyučovací proces iným učiteľom, ktorý spĺňa kvalifikačné predpoklady na vyučovanie aprobačných predmetov.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No ešte by si mohla stihnúť telefonát na inšpektorát práce, a zriaďovateľovi. http://kariera.zoznam.sk/sk/cl/10051...ym-postihnutim skús aj toto si čítať alebo aj toto http://sck-senica.sk/?q=node/9&page=8

    Po skončení PN / operácia skoliózy/ mi bol priznaný ID / 75%/, nastúpila som na pôvodné miesto/učiteľka/ v TPP, ale zamestnávateľ ma vyslal na vyšetrenie k lekárovi pracovnej zdravotnej služby. Ten ma uznal spôsobilou pracovať , ale na skrátený pracovný čas. Táto formulácia je veľmi neurčitá - zamestnávateľ mi určil prácu na 10 hodín týždenne. Chcem sa opýtať: 1. či každý ID je vyšetrovaný lekárom pracovnej služby pri návrate do práce,
    2. na základe čoho môže lekár rozhodnúť o skrátený prac.času Ďakujem

    odpoveď :

    S vašou otázkou sa skúste obrátiť na právnika - zaoberajúceho sa pracovným právom.
    ID môžu pracovať neobmedzene, podľa toho ako vládzu. Skrátený pracovný úväzok sa väčšinou priznáva tým ID, ktorí oň zamestnávateľa požiadajú, pretože z dôvodu svojho ochorenia nemôžu svoju prácu vykonávať tak ako zdravý človek.

    A komunikuj aj ty písomne, hlavne sťažnosti tak aby si mala svoje kopie podpísané, že prevzali to v škole.

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    NO na to aby ťa zamestnávateľ prepustil, musí mať súhlas UP, nakoľko ako som pochopila máš ZTP alebo invalidný dôchodok?
    A to s preradením do 9 plat. triedy si súhlasila? Bez súhlasu, a dohody sa nedá meniť výška mzdy.
    A čo hovorí na konanie riaditeľa hovorí zriaďovateľ? Skúsila si komunikovať s ním?
    ano mam aj dochodok a dokonca aj UP sa vyjadril tak ze s prepustenim nesuhlasi, ale vraj oni mu to zakazat nemozu...a to preradenie mi poslal len ako oznamenie o vyske a zlozeni funkcneho platu..ja som sa to snazila vzdy riesit ludskou cestou ale uz vidim ze v tomto pripade to nema zmysel..nie este som s nim nehovorila..

    Xanti je offline (nepripojený) Xanti

    Xanti
    No tak treba ísť za právnikom, alebo podať podnet na inšpektorát práce za nevyplatenie mzdy podľa predošlého platobného výmeru, nakoľko si sa nedohodla na nižšej mzde.

    NO a veľmi by sa divil, ale ak by ťa prepustil, tak by šlo o neplatné prepustenie, a by ťa musel vziať späť. Skús zavolať na miestne príslušný IP, tak TI poradia čo máš robiť, poprípade prídu na kontrolu.

    Ale skús predtým zavolať zriadeľovateľovi, resp. napísať doporučený list so sťažnosťou na riadieteľa a na porušovanie zmluvy.
    velmi pekne dakujem za rady..idem sa hned pustit do prace, konecne mi svitla nadej...Ani nevies ako si mi pomohla... Len mimochodom to mi povedali UP, že oni mu nemozu zakazat ma vyhodit- riaditel so mnou uz takmer nekomunikuje odkedy som sa ozvala, takmer vsetko sa vybavuje cez tretiu osobu - prip. pisomne
    mne sa len zdalo zvlastne ze ma preradil az potom ako som som sa stala ZP a predtym mal pre mna dostatok hodin matematiky (samozrejme aj TV) a pri tom sa nam znizil pocet tried len o jednu. Taktiez som nic nepodpisovala a len ma o tom inforomoval. Keby mi nebola dokonca kamaratka povedala nech sa skusim ozvat tak mna osobne by ma to ani nebolo napadlo..A on ma podla "§ 27 zákona č. 317/2009 Z.z. o pedagogických zamestnancov a odborrných ......zaradil ako nekvalifikovaneho zamestnanca."

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.