Zavrieť

Porady

Slovenské menu - 6 chodů

Dobrý den, dělám samostatnou odbornou práci kuchař-číšník a jedním z ukolů je Slovenské menu o 6ti chodech i s nápojema, ale nápoje nemusi být jen slovenské. Byl bych moc rad za pár navrhů.

-Studné predjedlo
-Polievka
-Teplé predjedlo
-Hlavné jedlo
-Syry
-Dezert

Nápoje si doplním.
Usporiadat
winnie18 winnie18

winnie18 je offline (nepripojený) winnie18

Jasné ja len aby to vedel aj on, pretože ako tak pozerám tak do šiestich chodov má zarátané aj studené aj teplé... tak aby sa zbytočne netrápil s hľadaním vhodných jedál a nakoniec kvôli tomuto bude mať horšiu známku alebo niečo..
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

winnie18 Pozri príspevok
Jasné ja len aby to vedel aj on, pretože ako tak pozerám tak do šiestich chodov má zarátané aj studené aj teplé... tak aby sa zbytočne netrápil s hľadaním vhodných jedál a nakoniec kvôli tomuto bude mať horšiu známku alebo niečo..
do prace musi dat to, co si ucitel ziada - nema vyznam sa s ucitelom natahovat - moja dcera skoncila hotelovku a s niektorymi ucitelmi to proste "neslo"
0 0
winnie18 winnie18

winnie18 je offline (nepripojený) winnie18

Áno to beriem, aj ja som skončila hotelovku a hádala som sa s učiteľmi, ale potom som rezignovala tak mu držím palce....a dúfam, že sem hodí konečné menu a hodnotenie
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Poučná téma, len škoda, že sa už zadávateľ neozval a mal tu takú pomoc od poraďákov Snáď sa zíde inému .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať