Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
tieže ma to šokoval, tak som ho premenoval na "tocoje?"
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Richard
tieže ma to šokoval, tak som ho premenoval na "tocoje?"
To si ho teda naozaj dobre premenoval, vďaka!
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

14.11.2006, 12:45 - 34 021

Sympatická kombinácia čísiel od 0 do 4.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Vitaj, člen č.34 000!
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Viera123
No veru padla, 33 000 členov, ale aj tak vidím, že nás nejako nepribúda, čo sa týka dennej návštevnosti.... Tak vitaj udrzba , snáď budeš užitočný aj ako udrzbar .

Registrovaných členov je síce 34.000, ale skôr by som napísal, že je registrovaných nickov 34.000, lebo vieme, že často sa niektorí prihlásia pod 2-3 menami.

Navyše aktívnych (ktorí prispeli aspoň 1 príspevkom) je len cca jedna tretina. Väčšina ostatní už dávno Poradu nenavštívila a aj mnohí z tých s jedným - dvomi príspevkami už neboli dlhšie prihlásení.

Takže preto si myslím, že hoci nickov dosť pribúda, skutočný počet poraďákov rastie iba pozvoľným tempom.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Unikátnych IP adries, ktoré si otvoria Poradu, je 60 000 mesačne...Napríklad dnes do 13.00 si Poradu pozrelo už 3419 IP adries.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Jozef Mihál
Unikátnych IP adries, ktoré si otvoria Poradu, je 60 000 mesačne...Napríklad dnes do 13.00 si Poradu pozrelo už 3419 IP adries.
Yes, zabudol som na hostí...

Len som cchel nejako Viere123 vysvetliť, prečo nás tak nepribúda. Takže všetko je relatívne.
0 0
gokko gokko

gokko je offline (nepripojený) gokko

Chcem sa spýtať, na čo slúži hore v lište odkaz ODPORÚČAM PORADU? Myslela som, že cez ten odkaz pošlem link kamoške účtovníčke, ale zjavol sa odkaz, že sa pokúšam dostať na práva administrátora ... atď. Len ma to zaujíma, na čo to teda je? Vďaka.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
chybička se vloudila - odstránim...
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
Ozaj a keď je to také neprehľadné, nedalo by sa napríklad nicky, ktoré sú povedzme 1-2 roky neaktívne, vymazať? Len taký nápad. Podľa mňa 2 roky je dosť dlhá doba. A ak si aj niekto spomenie, tak na nick a heslo by som si po dvoch rokoch nespomenul a založil by som si nový.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
to je síce dobrý nápad, ale často dostávam emaily od dávnoregistrovaných, kde ma žiadajú o obnovu hesla lebo ho zabudli (a ďalších je kopec ktorí si vedia obnoviť heslo sami - pretože tu máme takúto samoobslužnú funkciu).

Sú s tým spojené dva problémy:
1. niektorí sa chcú opätovne vrátiť na Poradu a už tu majú možno aj históriu príspevkov, resp. si chcú len obnoviť heslo (čo je veľmi jednoduché ak nezmenili email)
2. ak by som ich zmazal, nedostali by napr. info o novinkách na Porade, ktoré by ich napriek doterajsej neaktivite mohli zaujímať.

Môj názor je na to takýto: každý nick mám byť unikátny, čiže riešenie mazania nickov nemá zmysel. Ak niekto vystupuje pod unikátnym nickom na nete, prispieva to k prehladnosti internetu a k poriadku v registraciach samotneho uzivatela. Kazdy z nas je jedinecna osobnost a preto povazujem za adekvatne mat aj jedinecny nick. Ak je niekto napr. Jozef nevidim dovod aby sa volal na webe tiez Jozef, kedže Jozefov su desattisice. Uz aj v realnom zivote to prispieva k chaosu a nieto este na webe.

P.S. Vitajte vo virtualnom svete .-)
Naposledy upravil Richard : 15.11.06 at 12:51
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Richard
to je síce dobrý nápad, ale často dostávam emaily od dávnoregistrovaných, kde ma žiadajú o obnovu hesla lebo ho zabudli (a ďalších je kopec ktorý si vedia obnoviť heslo sami - pretože tu máme takúto samoobslužnú funkciu).

Sú s tým spojené dva problémy:
1. niektorí sa chcú opätovne vrátiť na Poradu a už tu majú možno aj históriu príspevkov, resp. si chcú len obnoviť heslo (čo je veľmi jednoduché ak nezmenili email)
2. ak by som ich zmazal, nedostali by napr. info o novinkách na Porade, ktoré by ich napriek doterajsej neaktivite mohli zaujímať.

Môj názor je na to takýto: každý nick mám byť unikátny, čiže riešenie mazania nickov nemá zmysel. Ak niekto vystupuje pod unikátnym nickom na nete, prispieva to k prehladnosti internetu a k poriadku v registraciach samotneho uzivatela. Kazdy z nas je jedinecna osobnost a preto povazujem za adekvatne mat aj jedinecny nick. Ak je niekto napr. Jozef nevidim dovod aby sa volal na webe tiez Jozef, kedže Jozefov su desattisice. Uz aj v realnom zivote to prispieva k chaosu a nieto este na webe.

P.S. Vitajte vo virtualnom svete .-)
Takmer súhlasím Richard !
0 0
Jozef I Jozef I

Jozef I je offline (nepripojený) Jozef I

Som kto som
ďakujem za odpoved Richard. Z takéhoto uhla som sa na to nepozrel. Myslím, že máš asi pravdu.
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Riško, ja sa teraz vyjadrím "ako blbec"....sa v tom moc nevyznám , ale veď ma poznáš

Ale ja som dostala z inej stránky raz mail, asi v takomto znení - "Ak máš záujem naďalej navštevovať moje stránky , tak si prosím aktualizuj opätovne svoje prihlasovacie meno do .........dátum" - či tak nejako a bolo to ešte spojné s nejakou anketou.

Mne osobne nemvadí koľko je tu prihlásených poraďákov, lebo ja som svoj nik stihla
0 0
gokko gokko

gokko je offline (nepripojený) gokko

Richard
chybička se vloudila - odstránim...
Aby som bola presná, píše mi toto:
gokko, nemáte prístupové práva k požadovnej stránke. Toto je možné z viacerých dôvodov:
  1. Váš užívateľský účet nemá dostatočné práva na prístu k požadovanej stránke. (napr. chcete písať do uzamknutej časti pre nové príspevky)
  2. Pokúšate sa upraviť príspevok niekoho iného, dostať sa na administrátorské nastavenia, alebo iné výhradné časti Porady?
  3. Ak sa pokúšate poslať príspevok, je možné, že administrátor Vám zrušil toto právo, alebo je Vaša aktivácia v procese.
Odhlásiť Home

Mám niečo urobiť ja? Alebo to spojazdníš ty, Richard? Ď.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Muška: to je možné a stretol som sa už s tým aj ja. Možno mal inú filozofiu prevádzkovania stránky ako ja a možno mal iné dôvody, ktoré prevládali nad tými ktoré som uviedol ja. Čo sa týka tvojho nicku - prvým patrí svet .-) to máš odmenu za to, že ideš s dobou a objavila si Poradu ako prvá Muška :-)

gokko: idem na to .-)

P.S. ja sám uvažujem na odstránení nickov, ktoré majú nefunkčnú emailovú adresu
P.S.2 predvčerom som zaviedol prefektnú vecičku pre novoregistrujúcich, keď sa im ihneď po vyplnení želaného užívateľského mena objaví informácia či je dané meno voľné alebo obsadené (skúste si - nemusíte odoslať registračný formulár)
Naposledy upravil Richard : 15.11.06 at 13:01
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
takže odporúčam Porada.sk už funguje ako má .-)
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

34443 je zaujímavé číslo
Naposledy upravil endrju : 05.03.09 at 19:45
0 0
jumper jumper

jumper je offline (nepripojený) jumper

.. cislo je naozaj zaujimave.. inak dakujem za support ale nechapem preco ste (currency attacks) nenechali plynut pre poradu? mne to je jedno ale mne sa dostanu len referali doporuceni a overeni (prelustrovani)..ale ak ich chcete s knihou napinat.. 0k ..5 , either way to bude paralelne na viacerych forach, ale nie v SK ale EN..
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
jumper to neboli currency attacks ale útoky na členov Porady, rovnako ako teraz útočíš úplne v inej téme

Prosím ťa nerob nám tu chaos!!!
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať