Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Už sme teda riadne veľká rodina.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Blíži sa sem pomaly člen č.15.000 (presne v tomto momente sa súčasne registrujú 3 noví členovia).

Všimnite si, že tempo rastu je 1000 členov mesačne.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Jozef Mihál
Všimnite si, že tempo rastu je 1000 členov mesačne.
A ako sa bude blížiť 31. marec, tempo sa určite zrýchli .
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
A to som zvedavý čo tu bude pred 30.6.
0 0
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

Jozef Mihál
A to som zvedavý čo tu bude pred 30.6.
Možno Richardovi aj "spadne" server
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Za seba garantujem, že v tom čase tu bude čo čítať.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Jozef Mihál
Za seba garantujem, že v tom čase tu bude čo čítať.
Už sa teším na odborné články a diskusie.
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Všimnite si, že táto veta sa vôbec nemení!?!?

Na Porade bolo najviac členov súčasne 23-05-05 v počte 328, o 12:37 PM.

Sa mi to zdá akosi málo pri toľkom počte členov . Ale inak je to super !
0 0
učtovníčka učtovníčka

učtovníčka je offline (nepripojený) učtovníčka

Martina80
Všimnite si, že táto veta sa vôbec nemení!?!?

Na Porade bolo najviac členov súčasne 23-05-05 v počte 328, o 12:37 PM.

Sa mi to zdá akosi málo pri toľkom počte členov . Ale inak je to super !
Väčšina členov sú asi ťažko pracujúci ekonómovia a účtovníci, lebo tí nemajú čas visieť na nete, len keď niečo nevedia riešiť alebo nie sú si istí tak sa pozrú na múdrejších. To je aj môj prípad a myslím si že je to tak aj v ostatných prípadoch. Prajem pekný deň.
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Účtovníčka:
Väčšina členov sú asi ťažko pracujúci ekonómovia a účtovníci, lebo tí nemajú čas visieť na nete, len keď niečo nevedia riešiť alebo nie sú si istí tak sa pozrú na múdrejších. To je aj môj prípad a myslím si že je to tak aj v ostatných prípadoch. Prajem pekný deň.

Hmm, máš pocit, že tí, čo sú tu častejšie tu len tak visia????A že to nie sú poriadni účtovníci a ekonómovia ako sa patrí????? Tak ja osobne mám roboty vyše hlavy, nadčasy sú normál, aj čítanie zákonov a podobných vecí pred spaním, ale aj tak tu zvyknem "visievať", nech sa deje, čo sa deje. Kvôli Poraďákom a skvelej atmosfére na skvelej stránke .

P.S. Niekedy zmeny v zákonoch postrehnem skôr tu ako čítaním tých nekonečných litánii v rôznych zbierkach na vynikajúcich príkladoch z praxe .

P.S.2 Keby to neboli poriadni účtovníci a ekonómovia ako sa patrí "visia" na inej webovej stránke a nie na tejto, ktorá je mimochodom "odborná"
Naposledy upravil Martina80 : 12.01.06 at 14:20
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

Dnes na na Porade zaregistrovalo do tejto chvíle 50 nových členov !!!
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Richard
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Stále aktuálne, len Poraďákov sa registrovalo už vyše 15 tisíc.!!!!
Naposledy upravil STRELEC : 09.01.06 at 23:37
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ja vidím počet v tomto momente :14.986
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

Paula
Ja vidím počet v tomto momente :14.986
V štatistike aj ja. Aktuálny posledný člen je brema s číslom 15.002. Tak nejak som to myslel a možno nedomyslel
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Už nás je 15 tisíc .
0 0
Jana Acsová Jana Acsová

Jana Acsová je offline (nepripojený) Jana Acsová

daňový poradca, audítor
Už 15001 .-)
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Martina80
Všimnite si, že táto veta sa vôbec nemení!?!?

Na Porade bolo najviac členov súčasne 23-05-05 v počte 328, o 12:37 PM.

Sa mi to zdá akosi málo pri toľkom počte členov . Ale inak je to super !
TERAZ JE ONLINE 222
0 0
Martina80 Martina80

Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

Jozef Mihál
TERAZ JE ONLINE 222

Až toľko nás tu visí ?????Žeby sa nám podaril rekord?????
0 0
Doboska Doboska

Doboska je offline (nepripojený) Doboska

pracujúca dôchodkyňa
učtovníčka
Väčšina členov sú asi ťažko pracujúci ekonómovia a účtovníci, lebo tí nemajú čas visieť na nete, len keď niečo nevedia riešiť alebo nie sú si istí tak sa pozrú na múdrejších. To je aj môj prípad a myslím si že je to tak aj v ostatných prípadoch. Prajem pekný deň.

Účtovníčka, to je aj môj prípad nielen tvoj, ale je to fajn, že máme takúto možnosť. Nie je čas chodiť po školeniach, niekedy sa ani človek nič nové nedozvie. Na nete sa môže človek vrátiť od prípadu k prípadu a je to OK. Viac hláv, viac rozumu a skúseností.!!!
0 0
addaa addaa

addaa je offline (nepripojený) addaa

Ahojte poraďáci. Ešte som tento rok nepísala žiadny príspevok, v podstate nič moc ani minulý, ale nemôžem na vás dopustiť. Stále som na vašej stránke. Myslím, že tento rok budete mať oveľa viac členov, lebo ste fakt super. Vždy, keď sa stretnem s kámoškami a preberám niečo o daniach, účtov. alebo o inej téme, vždy spomeniem a odporúčam jednoznačne poradu! Nebudem sa viac rozpisovať, len mi nedá popriať vám i naďalej chuť do práce, veľa dobrých príspevkov a nových členov.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať