Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
kukučka
A padol myslím aj ďalší rekord, prešlo pár dní a je nás 21 000 a ďalší, ako je tu dnes prázdno Žeby zázračný deň - prvý apríl?
Betka a čuduješ sa ? Konečne všetci majú za sebou kopu práce s minulým rokom a slniečko a jar sa už ukazujú , tak im všetkým doprajme ten zaslúžený oddych.
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

kukučka
A padol myslím aj ďalší rekord, prešlo pár dní a je nás 21 000 a ďalší, ako je tu dnes prázdno Žeby zázračný deň - prvý apríl?
Myslím, že člen s poradovým číslom 21 000 sa stihol zaregistrovať už v piatok 31.3.
31.3. o 15:30 bolo zaregistrovaných 20 997 členov.
0 0
bredikova bredikova

bredikova je offline (nepripojený) bredikova

optimistka aj napriek veku
kukučka
A padol myslím aj ďalší rekord, prešlo pár dní a je nás 21 000 a ďalší, ako je tu dnes prázdno Žeby zázračný deň - prvý apríl?
Kdesi tu na porade som čítala, že prenás účtovníkov je 31.marec vlastne Silvester. Takže asi sa tále vyspáva. Ale v pondelok sa to iste znova rozbehne: Veď nám zo znova začína. Mzdy, DPH , teraz aj štvrťročný .......:p . Takže znova tu bude živo
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

a je nás 22 tisíc
nick: lubos2222
Naposledy upravil Paula : 16.05.06 at 19:54
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

a je nás 23 tisíc ...škoda, že nevymysleli ešte nejaké nové čudá zákonodarcovia, boli by nás čoskoro milióny .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Paula,Ty to máš tuším nastavené ako budík , vždy sa Ti podarí tú novo dosiahnutú tisícku zaregistrovať ...super
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tentoraz som ju prešvihla o 5 kusov ....ale veru nečíham, to iba náhoda je blbec
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

A je nás 24 tisíc ...ale tentoraz som číhala
nick: ilav
Naposledy upravil Paula : 16.05.06 at 19:53
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Blahoželám ilav, ponúkam permanentku na moje školenia zdarma až do roku 2010.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Do tretice a končím . Jožko, ešte zbieraš "jubilantov"? Ponúkam bezodplatne 25 000 -i nick......pechta
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Paula
Do tretice a končím . Jožko, ešte zbieraš "jubilantov"? Ponúkam bezodplatne 25 000 -i nick......pechta
A odmena by mohla byť aj pre toho ,kto ho sem nasmeroval.
Paula ,aj tak si jednotka v " číhaní" na jubilantov.:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Paula, dúfam, že tu niekde si. Pozor, blíži sa číslo 26 000. Mne to vždy unikne, musíš sa aj tentoraz zhostiť svojej povinnosti. Skúsiš?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Eulalia
Paula, dúfam, že tu niekde si. Pozor, blíži sa číslo 26 000. Mne to vždy unikne, musíš sa aj tentoraz zhostiť svojej povinnosti. Skúsiš?
Niééééééééééééé Už nebudem hlásiť stav, lebo si fakt budete myslieť, že nemám inú robotu, ako kukať na ten tachometer
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Paula
Niééééééééééééé Už nebudem hlásiť stav, lebo si fakt budete myslieť, že nemám inú robotu, ako kukať na ten tachometer
Tachometer .. to sa mi páči Ja si nesledujem ani ten môj, nieto ešte tu....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Paula
Niééééééééééééé Už nebudem hlásiť stav, lebo si fakt budete myslieť, že nemám inú robotu, ako kukať na ten tachometer
Tak Pauli,nesklam nás a nech si kto chce, myslí čo chce
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Lensanevykrúcaj, už ti to prischlo :p, vari nechceš aby Porade zamrzli CD-romy?
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

17-ky, ja sa z vás asi zmyšíííííííííím načisto. Hádam nechcete, aby som kvôli tomu vstávala zajtra v nejakú nemravne včasnú hodinu.....Nic nebude Bohušu!! Poverte číhaním niekoho iného a nieže ma budete budiť, lebo na to som veľký pes . Dobrúúúúúúúúú
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Paula
17-ky, ja sa z vás asi zmyšíííííííííím načisto. Hádam nechcete, aby som kvôli tomu vstávala zajtra v nejakú nemravne včasnú hodinu.....Nic nebude Bohušu!! Poverte číhaním niekoho iného a nieže ma budete budiť, lebo na to som veľký pes . Dobrúúúúúúúúú
Pauliiiiiiiiiiiiiiiiii,daj príkaz nováčikom,že registrovať sa môžu až po 7.hodine ráno a môžeš si ísť ľahnúť. Aj tak sa hanbi,že chodíš spať tak zavčasu.:p
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Tak o 5.30 nás bolo 25.954 a bola som prihlásená sama.
Tí, čo budete v práci, začnite hneď sledovať, ja sa k netu dostanem zase až večer. Želám príjemný deň.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Eulalia
Tak o 5.30 nás bolo 25.954 a bola som prihlásená sama.
Tí, čo budete v práci, začnite hneď sledovať, ja sa k netu dostanem zase až večer. Želám príjemný deň.
sledujeme.....ani myška nám neunikne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať