Zavrieť

Porady

A je nás 1000 tisíc 1000

admin
Vítam nášho tisíceho člena!!! Teda vlastne všetkých tisíc .-)

Porada sa nám prehúpa do svojho druhého členského milénia a preto sa chcem nachvíľu zastaviť a vysloviť poďakovanie všetkým, ktorí aktívne prispievajú k budovaniu tejto stránky.
Som rád, že myšlienka porady napĺňa svoj cieľ, a že tak mladá obsahuje už množstvo informácií, ktoré nám pomáhajú.

Porada má ešte veľký potenciál a už aj doterajšia naakumulovaná hodnota hodnota informácií môže slúžiť viac ako tisíc členom. Pozývam všetkých, ktorí ešte váhajú s registráciou, aby spravili ten krok a zapojili sa aktívne k budovaniu stránky. V interakcii s Poradou môžete nájsť nielen informáciu, ktorú hľadáte, ale aj niečo viac.
Každý si odnesie dobrý pocit... jedna strana z toho, že už vie ako má postupovať, druhá strana z toho, že vedela pomôcť a mohla sa podeliť s tým čo vie. No a pravdepodobne nastane aj situácia kedy si tieto dve strany vymenia pozície.

Poznáte vo Vašom okolí niekoho, komu môže byť Porada užitočná? Neváhajte a pozvite ho. Nesľubujem Vám kopec štastia, ako niektoré maily, zato však môžete byť šťastný s vedomím, že ste pomohli inému .-) Šťastie však bude mať určite ten koho sem pošlete - šťastie že Vás pozná .

Takže, do ďalšieho milénia
GOOD LUCK TO ALL
Richard
Usporiadat
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Melnick

sledujeme.....ani myška nám neunikne.
ak to bude čírou náhodou aj nick "myška", asi to neprežijem
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Aby ste nepovedali, tak vám oznamujem: 26 tis , nick:amaly
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Paula
Aby ste nepovedali, tak vám oznamujem: 26 tis , nick:amaly
Ja som vedela, že je na Teba spoľahnutie! :p ! Gratulujem a vítam amaly. Škoda, že nie myška
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ale teraz už vážne: najbližší stav tachometra podám , až keď na ňom bude 100 tis. (ak dožijem ovšem ).
0063.gif  
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Paula
Aby ste nepovedali, tak vám oznamujem: 26 tis , nick:amaly
tak to este mozeme ist priamo do nakladov, ... este sa nemusime odpisovat
ci - za nehmotny majetok sa budeme povazovat? ... lebo to sme potom iba maaaalicko cez polovicu
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

ayya
tak to este mozeme ist priamo do nakladov, ... este sa nemusime odpisovat
ci - za nehmotny majetok sa budeme povazovat? ... lebo to sme potom iba maaaalicko cez polovicu
Ale podľa zákona o Dani z príjmu sa môžeme aj odpisovať , ak si to dáme do smernice. Iba neviem do ktorej OS by sme mohli patriť.:p
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Tweety
Ale podľa zákona o Dani z príjmu sa môžeme aj odpisovať , ak si to dáme do smernice. Iba neviem do ktorej OS by sme mohli patriť.:p
A čo keby sme sa zaradili do skupiny neodpisovaného majetku. Veď účtovník by mal byť nezmar.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A keď už sme dlhodobým majetkom, a to ešte ktomu neodpisovaným, mali by sme mať aj nejaké invetárne čísla.

Keď učtovník - živnostník pracuje pre viac firiem, potom ako sa rieší inventárne číslo. Toľko by ich bolo, že nakoniec by sme to aj poplietli, ktoré číslo ku ktorej firm patrí.
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

smith
A keď už sme dlhodobým majetkom, a to ešte ktomu neodpisovaným, mali by sme mať aj nejaké invetárne čísla.

ty si už aj tak "dobré číslo" ... tuším
0 0
endrju endrju

endrju je offline (nepripojený) endrju

smith
A keď už sme dlhodobým majetkom, a to ešte ktomu neodpisovaným, mali by sme mať aj nejaké invetárne čísla.

Keď učtovník - živnostník pracuje pre viac firiem, potom ako sa rieší inventárne číslo. Toľko by ich bolo, že nakoniec by sme to aj poplietli, ktoré číslo ku ktorej firm patrí.
Každý registrovaný člen Porady také "inventárne" číslo má pridelené od okamihu registrácie.
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
A nie sú medzi nami aj tzv. "mrvé duše", ktoré iba raz sa tu objavili.

Toto mi dal aj nápad. Čo keby sa odsledovalo, ktorý člen ako často je prihlásený, a keď povedzme za 1/2 roka ani raz sa neprihlási zrušila by sa registrácia. Mali by sme realnejší obraz o porade.sk
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
smith
A nie sú medzi nami aj tzv. "mrvé duše", ktoré iba raz sa tu objavili.

Toto mi dal aj nápad. Čo keby sa odsledovalo, ktorý člen ako často je prihlásený, a keď povedzme za 1/2 roka ani raz sa neprihlási zrušila by sa registrácia. Mali by sme realnejší obraz o porade.sk
No, to je fajn nápad. Očakávame reakcie.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Možno by stálo za to, pouvažovať nad tým. Veď ak sem niekto zavíta raz za polroka, kľudne si môže celú poradu prelistovať ako hosť. Veď aj ja, keď nemám veľa času a potrebujem nájsť len jednu konkrétnu vec sa ani neprihlásim, len rýchlo pozriem a utekám ďalej.
Ale je tu aj druhá stránka problému - čo keď práve raz za polroka potrebuje ten nie veľmi aktívny člen pomoc a potrebuje zadať otázku? Pripravíme ho o túto možnosť?
A zaujímalo by ma, či je možnosť dobrovoľne zrušiť svoju registráciu - toto je asi otázka pre Richarda, pretože nie som počítačový odborník a už vôbec nie na tieto veci. Zatiaľ som si takúto možnosť nikde v Porade nevšimla.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
ajobs
No, to je fajn nápad. Očakávame reakcie.
V inej téme sa na podobný nápad rozvinula dosť búrlivá debata.
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Melnick
V inej téme sa na podobný nápad rozvinula dosť búrlivá debata.
Majka, môžeš prosím, hodiť sem link na tú tému? Už sa mi raz stalo, že som objavila Ameriku , preto si myslím, že by to pomohlo.
Vďaka.
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Mimochodom:je nás 27 tisíc vítame nového člena klaudia8
Témy: 27,763, Príspevky: 259,367, Členov: 27,000
Vítame nášho najnovšieho člena, klaudia8
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nika, gratulujem k prevzatiu štafety ohľadom tachometra
0 0
bv_alexandra bv_alexandra

bv_alexandra je offline (nepripojený) bv_alexandra

Paula
Ale teraz už vážne: najbližší stav tachometra podám , až keď na ňom bude 100 tis. (ak dožijem ovšem ).
Pauli vďaka. Ja len že posledne si písala že tachometer ohlásiš až pri 100tisíc tak som sa zľakla že nebude mať kto privítať jubilejných členov
0 0
Milan Benka Milan Benka

Milan Benka je offline (nepripojený) Milan Benka

obyvateľ SR
Všimli ste si ? Čo deň to 100 nových členov. Takže o cca dva roky nás naozaj bude 100 tisíc
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
benka
Všimli ste si ? Čo deň to 100 nových členov. Takže o cca dva roky nás naozaj bude 100 tisíc
BTW, len aby nám Fico nezdanil pribúdajúcich členov progresívnou daňou.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať