Zavrieť

Porady

Hľadám zopár schopných pomocníkov na chod neziskovky

Dobrý deň,

nedávno so začal uvažovať o nejakej neziskovke na pomoc bezdomovcom, sociálne slabším rodinám, detským domovom atd... Moje plány, nápady a očakávania vám vysvetlím v prípade záujmu: neziskovkake@gmail.com

Pokojne sa ozvite hlavne z KE, mám dobré úmysly no sám to nezvládnem.
Naposledy upravil le NICK : 14.04.12 at 11:07
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    le NICK,
    ono to nebude tak jednoduché asi s tou neziskovkou...
    Len tak som nazrela do vyhľadávača a ako obyčajný smrteľník by som si nevedela vybrať, akú formu neziskovej činnosti si vôbec vybrať...

    Z vlastnej skúsenosti však viem, že pomoc deťom v domovoch, v krízových centrách a vôbec deťom z ulice má svoje špecifiká a tiež sa tam nemôže angažovať ,,kde-kto".
    Teda takáto činnosť je určite korigovaná a sledovaná ÚPSVaR a sú tam stanovené jasné kritériá...

    Privítala by som, keby si netrval na pomoci súkromnou formou, ale dal tu priestor vyjadriť sa odborníkom verejne, aby si aj ostatní mohli prečítať, ako to vlastne funguje legislatívne, účtovne atď.
    Naposledy upravil danushka : 13.04.12 at 22:11

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    le NICK Pozri príspevok
    Pokojne sa ozvyte hlavne z KE, mám dobré úmysly no sám to nezvládnem.
    Nuž, pracovala som pre krízové cetrum a stále pomáham tým, čo potrebujú pomoc a rada budem pomáhať aj ďalej.

    A kľudne oprav tú tvrdku v zadaní, vybíja oči , Ty znalec vypĺňania výkazov.

    V etikete Porady je nežiadať pomoc formou ss a mailom, veď aj iní si radi prečítajú na Porade príspevky, ktoré ich obohatia.

    le NICK je offline (nepripojený) le NICK

    le NICK
    Ja som odborníkom nezakázal ich názory a rady...No poznám zopár ľudí čo sa v zákone vyznajú a presne viem čo je pre neziskovku potrebné. Kritéria a kontroly sú samozrejmá vec . Skôr hľadám ľudí čo radi pomôžu druhým. Prečítaj si zopár paragrafov a hned uvidíš ake správy a výkazy sa musia písať. Preto tu hľadám pomocníkov.

    Hľadám zopár schopných pomocníkov na chod neziskovky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.