Zavrieť

Porady

NEBANKOVKY,BANKOVY SEKTOR,NOVODOBE VYMAHACSKE FIRMY,EXEKUTORI

Ak mate niekto problem s uvedenymi subjektami, kontaktujte ma.poradim, pomozem. UZ je toho na slovensku dost, a zlodejov len pribuda. Treba s nimi skoncovat.
Usporiadat
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Kym bude dostatok nerozvážných ľudí, čo nevedia ovládať svoje túžby a nerozmýšĺajú a dokážu zobrať požičku

na 43% p.a.

tak z nebankovkami neskoncuje nikto.

Iba ak by ich zakázali zákonom, a to by nebolo demokratické , si myslím.
Naposledy upravil Indeed : 16.04.12 at 10:33
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..presne tak...nebankovka dá pôžičku hocikomu, kto súrne potrebuje, potom nezvláda platiť a cobydup je z neho bezdomovec...s tým sa neskoncuje nikdy...
..neviem, ako by si ty vedel pomôcť..však daj návod...či??...

(joj, a tí exekútori čo?..ako?..hm-hm...
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Myslím,že taký zákon aby sa z človeka napr. pre 200 eur nestal bezdomovec už je prijatý,

len či sa bude aj dodržiavať ???

ked sledujeme TV Lampáreň ....
0 0
najzone najzone

najzone je offline (nepripojený) najzone

Jasne ze viem pomoct,navod nie je,kazdy pripad je individiualny,ale vedzte ze nase zakony maju velke diery a medzery, a ja ich poznam.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

a co za to?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

willma Pozri príspevok
a co za to?
no všetkých zhromaždí a bude žiadať odškodnenie od štátu za to že musel platiť úroky a splatiť
0 0
najzone najzone

najzone je offline (nepripojený) najzone

kazdy sa len pyta co za to?zalezi to od problemu od dlzob,neda sa to vycislit konkretne
0 1
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

najzone Pozri príspevok
Jasne ze viem pomoct,navod nie je,kazdy pripad je individiualny,ale vedzte ze nase zakony maju velke diery a medzery, a ja ich poznam.
Povedal by som,že tie DIERY a MEDZERY tam boli ponechané zámerne , aby bol vytvorený priestor na špekulácie.
0 0
najzone najzone

najzone je offline (nepripojený) najzone

tie diery a medzery su tam preto,lebo nasi politikov zaujimaju vlastne aktivity,a nie problemy normalnych ludi.tak by tom to poopravil, ak by sa jednalo o spekulacie, tak by to vypadalo inak.
0 0
Ľubomír Ľubomír

Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

najzone Pozri príspevok
tie diery a medzery su tam preto,lebo nasi politikov zaujimaju vlastne aktivity,a nie problemy normalnych ludi.tak by tom to poopravil, ak by sa jednalo o spekulacie, tak by to vypadalo inak.
Počuj, mňa tiež nezaujíma prečo niekto berie pôžičky, ktoré nevládze splácať. Tak isto ako vkady do bývalých nebankoviek. Myslím si, že tvoja aktivita je zbytočná.
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Každý sa má možnosť brániť na súde aj keď je pravda že to veľmi dlho trvá, ale úžernícke úroky pre nebankovky zanikli od 1.1.2008. Treba sa len včas odvolať, nezmeškať lehotu na podanie odporu na súde. Platobný rozkaz tak prejde do civilného konania lebo sa nariadi pojednávanie a súd úžernícke úroky bankovke jednoducho nepotvrdí.

Chyba je to, že ľudia sa včas nepodajú odpor, platobný rozkaz nadobudne právoplatnosť a nastupuje v lepšom prípade exekútor ktorý je kontrolovaný päť okresným súdom a vysoké úroky nepripustí. Horšie je to, ak nastúpi hneď po platobnom rozkaze vymáhačská firma, ktorá je rýchla, agresívna s jediným cieľom splniť každé želanie ktoré vidí na očiach oprávnenému.
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

hubatá Pozri príspevok
Každý sa má možnosť brániť na súde aj keď je pravda že to veľmi dlho trvá, ale úžernícke úroky pre nebankovky zanikli od 1.1.2008. Treba sa len včas odvolať, nezmeškať lehotu na podanie odporu na súde. Platobný rozkaz tak prejde do civilného konania lebo sa nariadi pojednávanie a súd úžernícke úroky bankovke jednoducho nepotvrdí.

Chyba je to, že ľudia sa včas nepodajú odpor, platobný rozkaz nadobudne právoplatnosť a nastupuje v lepšom prípade exekútor ktorý je kontrolovaný päť okresným súdom a vysoké úroky nepripustí. Horšie je to, ak nastúpi hneď po platobnom rozkaze vymáhačská firma, ktorá je rýchla, agresívna s jediným cieľom splniť každé želanie ktoré vidí na očiach oprávnenému.
ee už to neplatí, súd už nevydá platobný rozkaz, ak spotrebiteľská zmluva obsahuje neprijateľné podmienky a hneď prevedie návrh do civilu
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Počul som vo vysielaní ČR radožurnál,že v Čechách majú taký zákon ohľadom exekucii,že exekutor ked ma príkaz na exekuciu,

može si zobrať zámočníka a legalne vojsť do bytu povinného aj ked tento nie je doma a zexekvovať čo sa mu zapáči,

a to bez asistencie polície (!)

Boli k tomu veľké výhrady,tak neviem, či ten zákon nebol zmenený.
0 0
najzone najzone

najzone je offline (nepripojený) najzone

Vidim,ze tu zatial nikto nicim nepresiel,a vedzte ze moja pomoc,a rady maju zmysel. Exekutor moze tiez len vyskakovat po urcite hranice,a vymahacske firmy koncia hned tam kde aj zacali, v prvom rade maju neprijatelne a nie legalne chovanie,takze skoncia na prahu dveri. Su hlupi len ti, co im zaplatia to co im vidia na ociach.
0 1
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

najzone Pozri príspevok
Vidim,ze tu zatial nikto nicim nepresiel,a vedzte ze moja pomoc,a rady maju zmysel. Exekutor moze tiez len vyskakovat po urcite hranice,a vymahacske firmy koncia hned tam kde aj zacali, v prvom rade maju neprijatelne a nie legalne chovanie,takze skoncia na prahu dveri. Su hlupi len ti, co im zaplatia to co im vidia na ociach.
príliš silné reči na niekoho neznámeho čo ťa oprávňuje pasovať sa do pozície vševedka, ktorý zatočí so všetkými exekútormi a právnikmi vymáhačských spoločností?
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
najzone Pozri príspevok
Vidim,ze tu zatial nikto nicim nepresiel
...Ty asi hej .......he ....
,a vedzte ze moja pomoc,a rady maju zmysel.
...čítaj nižšie moju ponuku ...
Exekutor moze tiez len vyskakovat po urcite hranice,a vymahacske firmy koncia hned tam kde aj zacali, v prvom rade maju neprijatelne a nie legalne chovanie,takze skoncia na prahu dveri. Su hlupi len ti, co im zaplatia to co im vidia na ociach.
Nebankovky a podobné oné neriešim , no keď si taký polámaný z tých medzierok v zákonoch , tak čítaj :

...jedna osoba mi dlhuje ( pre mňa ) celkom solídne love ...

Občiansky súd som vyhral , platobný rozkaz bol vydaný ....
Nejak sa nedá s danou osobou pohnúť ......teda v mediach zákona , ktoré sú mi známe ...

Moja ponuka je 50 % z dĺžnej sumy .......

...berieš ????????
0 0
najzone najzone

najzone je offline (nepripojený) najzone

na to aby som ti odpovedal,ze ci beriem,alebo nie , viem toho prilis malo. ved o tom to je, ze platobny rozkaz este nic neznamena,preto to uz aj banky prestali vo velkom riesit, a sudit sa, lebo su to obrovske sumy len za sudy. a nehram sa na velkeho, ale ani exekutor nemoze vsetko,a inkasne spolocnosti uz vobec nic. mam za sebou v podstate len vyhry, tak necham na kazdeho uvazeni. Nie som tu preto aby som nieco hodnotil, ale aby som pomohol.poradil.
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

najzone Pozri príspevok
na to aby som ti odpovedal,ze ci beriem,alebo nie , viem toho prilis malo. ved o tom to je, ze platobny rozkaz este nic neznamena,preto to uz aj banky prestali vo velkom riesit, a sudit sa, lebo su to obrovske sumy len za sudy. a nehram sa na velkeho, ale ani exekutor nemoze vsetko,a inkasne spolocnosti uz vobec nic. mam za sebou v podstate len vyhry, tak necham na kazdeho uvazeni. Nie som tu preto aby som nieco hodnotil, ale aby som pomohol.poradil.
banky sa neprestali súdiť, lebo sú to "obrovské sumy za súdy" ale preto, že postupujú svoje pohľadávky spoločnostiam typu EOS KSI Slovensko, Inkaso pohľadávok a pod.
0 0
najzone najzone

najzone je offline (nepripojený) najzone

a ked sa tak opytam,co si myslis ze zmoze EOS KSI SK?ono pojde na sud,a bude vynakladat financ.prostriedky za veritela?a oni nemaju ani take prava ako exekutori, takze asi tak
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
najzone Pozri príspevok
na to aby som ti odpovedal,ze ci beriem,alebo nie , viem toho prilis malo. ved o tom to je, ze platobny rozkaz este nic neznamena,preto to uz aj banky prestali vo velkom riesit, a sudit sa, lebo su to obrovske sumy len za sudy. a nehram sa na velkeho, ale ani exekutor nemoze vsetko,a inkasne spolocnosti uz vobec nic. mam za sebou v podstate len vyhry, tak necham na kazdeho uvazeni. Nie som tu preto aby som nieco hodnotil, ale aby som pomohol.poradil.
...no vidíš ...ja len túto jednu moju prehru ...

...tie " moje " výhry boli onehdá na hrane zákona ......svoje som dostal , mohol som aj iné dostať - iná sadzbu , ktorá sa nepočíta na percentá , ale na roky ......v ťurme strávené...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať