Zavrieť

Porady

Uctovny softver pre malu zmrzlinaren

Ahojte,

do teraz som uctovne systemy pouzivala len na vyhladavanie informacii, ale este som ich nikdy "nekrmila" . Viete mi poradit nejaky dobry a samozrejme lacny uctovny softver pre malu zmrzlinaren? Bude tam jeden velky stroj, par mensich (tie asi ani nebudu zaradene do dlhodobeho majetku), nakup surovin, predaj len cez registracnu pokladnicu, mzdy konatela a nejakych brigadnikov. Do buducna sa spolocnost zrejme bude musiet registrovat pre DPH. Niekde som pocula, ze su registracne pokladne, ktore su schopne viest akoby skladovu evidenciu - ze sa natuka prijem jednotlivych kodov a ked sa tie nasledne predavaju, automaticky sa eviduje vydaj? Mate niekto skusenost s takymto fungovanim - jednoduchy uctovny system a skladova evidencia cez registracnu pokladnu?

Dakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobry den.

    Som zo spolocnosti Finecon Technologies, ktora ponuka online uctovny software PRO-FIT. Vyskusat si ho mozete na www.pro-fit.sk , mesiac je zadarmo. Spolupracuje aj s fiskalnym modulom Efox od Elcomu a vedie k nemu skladovu evidenciu. Vsetky dalsie informacie aj kontakt na nas najdete na spomenutej web stranke.

    Prajem vela stastia.

    Peter Zimerman

    book je offline (nepripojený) book

    book
    Ak ide o jednoduché operácie, môžete sa plne spoľahnúť na novinku - online systémy, napríklad toto jednoduché účtovníctvo: http://www.humanet.sk/jednoduche-uctovnictvo

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    book Pozri príspevok
    Ak ide o jednoduché operácie, môžete sa plne spoľahnúť na novinku - online systémy, napríklad toto jednoduché účtovníctvo: http://www.humanet.sk/jednoduche-uctovnictvo
    aj to niekto využíva? lebo traffic je >3 mil.

    Uctovny softver pre malu zmrzlinaren

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.