Zavrieť

Porady

kde ako a u koho si mám urobiť www stránku?

dobrý den ,
chcela bz som sa opytat skusenych ohladom internetovej stranky, mam stanok s pecivom, a sme blizko skoly cize chodia k nam studenti , doteraz som platila 950eur za reklamu na zlatych strankach lenze na dalsi rok uz nechcem dat ani cent je to podla mna predrazene a rozmyslam ze by siom investovala do internetovej stranky.

neviete mi poradit nejakz zoznam firiem co sa tym zaoberaju aby som si mohla vybrat? dala som aj dopyt na dopyt123 ale tie ponuky co mi prisli boli nehornazne, napr 1500e, alebo 750e.. a to je vela si myslim,
dakumem velmi pekne

Kata
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    ...nechcem kritizovať, ale Zlaté stránky sú už podľa mňa v dnešnej dobe prežitok....čo sa týka ceny stránky...pokiaľ si to človek nevie urobiť sám...musí si to zadať...my sme našli len nedávno
    na www.bazos.sk jedného, čo nám dal prísľub pri konkrétnom rozsahu /stredne obtiažná stránka ale bez e-shopu/ za 350,-EUR, tak uvidíme....stačí ňúrať na nete, písomne oslovovať a dávať si naceniť...určite niečo vhodné a relatívne lacné nájdete....
    ďakujem za súkromnú správu nemôžem odpísať chcem sa opýtať neviem totoiž tie firmy nájsť na obchodnom registri ja to totiž potrebujem na faktúru.

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Ak chceš na faktúru, tak to znamená, že to bude robiť živnostník/firma. Tí ti za 300eur stránku nespravia. Máš v podstate 3 možnosti.

    Lacno od študenta = bez faktúry, bez garancií
    Spraviš si sama cez nejaky biznisweb, alebo iny system = stránka je tuctová a nezaujímavá
    Spraví ti to živnostník, alebo firma = zaplatíš viac, ale stránku ti nakóduje zvlášt, prispôsobí všetko k tvojim potrebám a hlavne máš istotu, že ak sa niečo pokazí, tak ti pomôže.

    Nepadni do prvých dvoch chýb, lebo skôr či neskôr si ajtak vyberieš tú 3. možnosť.

    A okrem toho web stránka nieje aktívna reklama a nevidím súvislosť medzi zlatými stránkami a www stránkou. Keď chceš investovať do reklamy, tak vytlač letáky a roznos ich po škole a okolí. Pre tento biznis sú letáky super a sú lacné.

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    No ak ti to nebude trvať príliš dlho, mohla by si si to urobiť aj u mňa.

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Možno zvláštna otázka: čo presne si ako stánok s pečivom od stránky sľubuješ? Čo chceš ňou dosiahnúť? K čomu má slúžiť?

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Zrejme by pomohli nejaké bannery alebo také niečo,nie wwwstranka.

    hurrdurr je offline (nepripojený) hurrdurr

    hurrdurr
    ahoj, nechcem, aby to vyznelo ako inzerat odo mna, ale ak to ma byt jednoducha stranka s max. 5 podstrankami (na komplexnejsi projekt cas mat asi nebudem), viem ti to spravit aj s fakturou do 400-500 (grafika+ kod jednorazovo, domena a webhosting na rok). Na rozdiel od inzeratov na bazose, alebo spekulantov na "jaspravim" ti viem ukazat aj nejake referencie (uz spravene stranky).

    mixal1 je offline (nepripojený) mixal1

    mixal1
    necchapem o com tu pan velkopodnikatel nadomnou pise , o akych spekulantoch, kedze sam davam reklamu na bazos a mali sme vela zakaznikov z tohto portalu.
    aj ja robim stranky, mam s.r.o., a spolu s designom, hostingom, domenou zaciname od 79,50€ s tym, ze v cene je podstranok tolko, kolko klienti chcu, na fakture, non stop zakaznicky servis, cize nechapem, ako niekto moze pytat 500+

    jednoznacne ide iba o to, ze kazdy chce zakaznika iba osklbat a doslova zdrat z koze. Lenze toto je podnikanie, ktore nikam nevedie.

    No normalne som sa nastval. To si tu mam robit reklamu a hodit linky alebo kontakt na naseho grafika, co robil okrem ineho aj citybank? A ako je potom mozne, ze aj napriek nizkej cene dokazeme vsetci slusne z tejto prace vyzit?

    Takze podnikat sa da, len treba mat realne ceny, a nie za weby pytat 400-500 tieto ceny su nadhodnotene aj pre anglicky trh.
    Naposledy upravil mixal1 : 23.04.12 at 06:31

    hurrdurr je offline (nepripojený) hurrdurr

    hurrdurr
    Zdravim.
    Nie som podnikatel.
    Nebolo to myslene konkretne na Vas, ale na exotov, ktori spravia web vo worde.
    Na Vasej stranke mate najnizsiu cenu 160e.
    Ja som uviedol hornu hranicu s predlozkou "do".
    Jednoduche prezentacne weby s vlastnou grafikou mozu zacinat uz na ~80, to s vami suhlasim, ale v tomto pripade nemame ziadnu specifikaciu. Weby kludne mozu byt aj bez administracie so ~100 podstrankami, ktore treba naplnit, castokrat manualne z wordu (prevod word - txt - parser - sql/html sa nie vzdy da.), co sa na cene odrazi.
    Proti reklame a inzeratom v takychto temach nic nemam, nech si zaujemca vypyta cenove ponuky s referenciami a sam sa rozhodne.

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Web stranka je pre stanok s pecivom proste omyl. Reklama - to uz je ine.
    Takze mate moznost nechat si zobrazit reklamny banner na strankach, na ktore studenti (alebo inak povedane vasa cielova skupina) chodi.
    Aky, na ako dlho a zakolko - to sa musite dohodnut s tym, kto tu stranku prevadzkuje.
    Ak chcete reklamu napriklad cez google, zaregistrujte sa na adwords, zadajte klucove slova, zaplatte a pri vyhladavani sa vasa reklama ponukne potencialnym klientom. Rozpocet si urcujete sama.

    Ale aj tak si myslim, ze maly letak s originalnym dizajnom, pripadne dva druhy kuponov, jeden ciste reklamny a druhy na zlavu cca 50 centov, by mal vacsi uspech.
    Naposledy upravil bodliak : 23.04.12 at 07:30

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    stranku ti spravi kde kto, ale pre stanok s pecivom je irelevantna... porozdavajte maturantom pocas skusok pracliky (maturitne stuzky), poroznasajte letaky, robte interakciu, web je pre vas nevhodny nastroj
    Zewa presne, ponuknite napriklad ranajkove studentske menu za 1 euro, alebo nieco poodbne..

    Majk7 je offline (nepripojený) Majk7

    absolvent PHF EU Kosice Majk7
    napr. na webnode.sk sa da urobit zadarmo so zakladnymi funkciami,
    Naposledy upravil Chobot : 25.05.12 at 09:07

    D.Halas je offline (nepripojený) D.Halas

    D.Halas
    U stanku s pecivom by som skor zvazil vytvorenie facebook stranky, a cez nu propagovat nejake studentske akcie a podobne, pripadne oznamit aky druh peciva budete nasledujuci den robit/skusat, pridat fotku.
    V tomto pripade by pravdepodobne investicia do webu bola podobne zbytocna ako inzercia v zlatych strankach.
    Ak chcete naozaj investovat vyssie spominanu sumu, najdite si brigadnika/brigadnicku (optimalne z radov studentov), ktory bude vyssie spominanu stranku administrovat za Vas a urcite dotiahne minimalne par dalsich kamaratov ako zakaznikov.

    tominoBLA je offline (nepripojený) tominoBLA

    tominoBLA
    Odporucam davat si stranku robit na fakturu, aj tak si to date do nakladov. Bez toho sa nemozete spolahnut na kvalitu a ani na toho cloveka. Moj kamarat sa snazil urobit si prezentacnu web stranku, vyzerala hrozne potom skusal najst nejakeho studenta, no ten mu len sluboval a sluboval a nic z toho... Nakoniec sa obratil na www.lacneuctovnictvo.sk a oni mu to vytvorili www za myslim ze 500 € (na splatky). Je velmi spokojny, zvysil sa mu zaujem o sluzby. Robia aj eshopy, myslim ze vravel ze stoja okolo 700 - 1350 €. No neviem ci je to cena s DPH alebo bez DPH

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.