Zavrieť

Porady

mate skusenosti s portalom jaspravim?

nahodou som sa dostala na portal jaspravim . nasla som tam zopar inzerentov, ktori ponukaju sluzby, ktore by som asi chcela vyuzit. ale mam obavu, kedze sa tam plati dopredu, ci mi bude sluzba poskytnuta kvalitne a ak nebudem spokojna, ci mi budu peniaze vratene. dakujem za postrehy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    janot321 je offline (nepripojený) janot321

    janot321
    Mam skusenost ako objednavajuci sluzbu uz niekolkokrat - okrem jedneho razu boli sluzby dodane vcas a v slusnej kvalite. Raz som nebol s dodanou sluzbou spokojny, odkazal som po vyzve uzavriet (odsuhlasit) objednavku admina na vzajomnu komunikaciu s predavajucim, kde som ho niekolkokrat vyzval na upravu a on reagoval stale len po svojom. Peniaze vratili bez problemov.

    Bebex34 je offline (nepripojený) Bebex34

    Bebex34
    Je to podvod, pokúšal som sa predať veci niekoľkokrát, podľa mňa tam predáva len ten kto sa zapáči tej krave čo to vedie. Nezmysel, treba to zrušiť.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    senčan Prepáč, ale to nie je predaj, ale služba,. Ak si to nepochopil, je to tvoj problém
    korela Niečo vyrábaš? Skús Shoptet cz alebo už aj sk. Rob na seba. Tu ti pomôžu, podporia, podržia. ..
    Tiež to niečo síce stojí, sú ale profi.
    korela Teraz som si všimla, že ide o rok 2015, nevadí, stále fungujú a niekto hľadajúci pomoc v začiatkoch podnikania si to možno prečíta.
      zbaliť

    Batu je offline (nepripojený) Batu

    Batu
    cerstva skusenost.



    1. objednate si sluzbu - zaplatite za samotnu sluzbu, plus administracny poplatok

    2. clovek, ktory to ma urobit, to proste nespravi

    3. zrusite objednavku, kedze dotycny to ma v <>

    4. date mu aj negativne stanovisko



    VYSLEDOK ?



    - clovek co to ma spracovat sa ani neospravedlni, a neziska ani negativne hodnotenie, lebo maju v podmienkach:

    1. Druhá strana zrušenie prijme a objednávka sa zruší (Predávajúci nezíska negatívne hodnotenie a Kupujúcemu sa vrátia peniaze).

    - z dovodu, ze clovek vam sluzbu nevykona, vy zrusite objednavku, ved kto by veril takemu cloveku, ze ju raz dokonci, tak som prisiel o administracny poplatok co bolo cca 13 euro(bez neakych centov) .

    2.Administrativny popolatok je nevratny. K cenám služieb a produktov nakupovaných na jaspravim.sk je účtovaný administratívny poplatok. Administratívny poplatok zaplatí kupujúci pri nákupe služieb v nákupnom košíku.



    Tieto naklady mal jednoznacne znasat clovek, ktory to sposobil - ktory ani nezacal objednavku a hodnotenie jednoznacne negativne mal dostat, ved porusil dohodu a to, ze do urciteho datumu mal jednoznacne urobit/dokoncit objednavku.





    Dakujem pekne za taketo okradacske sluzby !!!
    Tiež mám s nimi zlú skúsenosť.


    Na môj dopyt oslovená firma ani nezareagovala.
    Následne som si všimol, že negatívne hodnotenie jej dať ani nemôžete - nie je tam na to možnosť.
    Preto tam potom majú VŠETCI LEN samé pozitívne hodnotenia (že: hodnotenie = 100%) ... čo je ale zavádzajúce.
    Žeby takto nad "vyvolenými" firmami držali ochrannú ruku?
    Čo neprekvapuje je, že telefonický kontakt do firmy nie je samozrejme žiaden ...


    Ďalšie, čo sa mi tam nepáči, (zbadal som to až neskôr) sú ponuky typu "IT PODPORA na diaľku" ...

    Za 5,-(!) Eur tým umožníte cudzej osobe (firme) vstup do vášho PC ... no nekúp to ...!


    Alebo "vyčistenie PC" (vstupom do vášho PC na diaľku) za 4,- Eur (na hodinu, za úkon - to je jedno) ...

    Čo všetko vám môže byť takto - aj o rok-dva - za "vyčistené", záleží už na miere vašej (ne)informovanosti...


    Toto všetko tam v tichosti tolerujú.
    Takže za seba nikdy viac.
    mari2x a kým si na to prišiel,
    2 rôčky ti PREŚLI

    mate skusenosti s portalom jaspravim?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.