Zavrieť

Porady

Vyplatené vyššie odstupné

Dobrý deň,

potrebovala by som sa Vás opýtať, či môžem dať trojmesačné odstupné zamestnankyni, aj keď jej nevzniká právny nárok podľa Zákonníka práce. Chceme sa s ňou "v dobrom" rozísť, preto by sme jej chceli vyplatiť také odstupné. Ďakujem za Vaše odpovede!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Zuzana B. Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    potrebovala by som sa Vás opýtať, či môžem dať trojmesačné odstupné zamestnankyni, aj keď jej nevzniká právny nárok podľa Zákonníka práce. Chceme sa s ňou "v dobrom" rozísť, preto by sme jej chceli vyplatiť také odstupné. Ďakujem za Vaše odpovede!
    odstupné daj v zákonnom stanovenej výške, ostatné ako odmenu

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Pozrela som lepšie Zákonník práce a píše sa tam, že zamestnancovi patrí odstupné NAJMENEJ v sume, ktorá je násobkom jeho priemerného mesačného zárobku a počtu mesiacov, počas ktorých by trvala výpovedná doba.
    Bol s ňou rozviazaný PP dohodou bez udania dôvodu, kde som uviedla, že jej bude vyplatené trojmesačné odstupné ... myslíte, že by mohol mať niekto námietky?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Zuzana B. Pozri príspevok
    Pozrela som lepšie Zákonník práce a píše sa tam, že zamestnancovi patrí odstupné NAJMENEJ v sume, ktorá je násobkom jeho priemerného mesačného zárobku a počtu mesiacov, počas ktorých by trvala výpovedná doba.
    Bol s ňou rozviazaný PP dohodou bez udania dôvodu, kde som uviedla, že jej bude vyplatené trojmesačné odstupné ... myslíte, že by mohol mať niekto námietky?
    uveď paragraf...išlo o klasickú dohodu, či dohodu v zmysle par. 63?
    Ak dohoda, nemá nárok na odstupné, ale nič Vám nebráni jej dať odmenu.
    Ak dostala výpoveď par. 63 a následne bol PP ukončený dohodou, má nárok na odstupné vo výške, koľko mesiacov by trvala VD

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Áno, toto som potrebovala počuť, že nič nám v tom nebráni jej nedať to odstupné. Ďakujem!

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Aha, ty píšeš o odmene.... nooo kolegynka, ktorá´pôsobila predomnou bežne dávala pri par. 60 odstupné.... fakt to nie je možné?

    drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

    drobeceva
    Zuzana B. Pozri príspevok
    Aha, ty píšeš o odmene.... nooo kolegynka, ktorá´pôsobila predomnou bežne dávala pri par. 60 odstupné.... fakt to nie je možné?
    znova sa opakujem...pri par. 60-nárok na odstupné nevzniká, nič Vám nebráni dať jej mimoriadnu odmenu

    Zuzana B. je offline (nepripojený) Zuzana B.

    Zuzana B.
    Áno, nechala som si to uležať v hlave a súhlasím s tvojou odpoveďou... pichnem jej to do odmien... ďakujem!

    Zuzy je offline (nepripojený) Zuzy

    žena v domácnosti Zuzy
    Zuzana B. Pozri príspevok
    Aha, ty píšeš o odmene.... nooo kolegynka, ktorá´pôsobila predomnou bežne dávala pri par. 60 odstupné.... fakt to nie je možné?
    Prepáčte, že sa do toho miešam, ale potom čo znamená v § 76 ods. 8 /Zamestnávateľ môže poskytnúť zamestnancovi odstupné aj v iných prípadoch ako podľa odsekov 1 a 4. ?
    Naposledy upravil Zuzy : 26.04.12 at 10:53

    Vyplatené vyššie odstupné

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.