Zavrieť

Porady

MS Outlook 2010 a GMAIL

Ahojte, v MS Outlooku 2010 som si nadefinoval pripojenie na Gmail, aby mi stahoval emaily z webu do outlooku. Avsak, ked som nasledne nejaky email v outlooku vymazal, tak mi ho vymazal aj zo schranky z webu.... toto mi pri outlooku 2003 nerobilo....

Ako nastavit v Outlooku 2010, ze ked u seba doma urobim nejaku upravu/vymaz, tak aby mi tuto upravu nepreniesol do schranky, ktoru mam na webe ?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bartis je offline (nepripojený) bartis

    bartis
    Súbor----->Nastavenie kont----->"Vybrať Gmail------>ikona "Zmeniť------>otvorí sa nové okno----------->tlačítko "Ďalšie nastavenia... ------------>záložka "Spresnenie" -------------->na záložke "dole" Doručenie ---------->zaškrtnúť "Ponechávať kópie správ na serveri"--------->tlačítko OK

    martinez je offline (nepripojený) martinez

    martinez
    ahoj, dakujem... ale v tej zalozke spresnenie sa mi nenachadzaju informacie, ktore dalej popisujes....

    MS Outlook 2010 a GMAIL

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.