Zavrieť

Porady

Ako prepisat datum v tlacovom vystupe gmailu?

Ako zmenit hlavicku datum a cas e-mailu na gmaily? rucne prekopirovat a jednotlivo vo Worde to ide...no ked to potrebujem spravit v asi 100 mailoch, ktore sa prikladaju ako prilohy? idealne mat moznost nahradit datum a cas inymi udajmi.
Dakujem velmi pekne.
zmena datumu.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pidgey je offline (nepripojený) Pidgey

    Štastný človek :) Pidgey
    No, pokial ich mas ulozene ako subory na disku, tak cez program pspad editor je mozne hromadne nahradzat text v dokumentoch (vies si nastavit v ktorych podla priecinka a pripony). pokial ich mas ale na webe, resp v udajovom pricienku posty, tak ma nenapada ziadne riesenie. jedine ako som pisal , skusit to nejako hromadne ulozit na disk a potom hromadne zmenit

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    najprv som pochopil otázku, že ako zmeniť dátum tlače ("v tlacovom vystupe") - už som chcel písať veľmi jednoduché riešenie, ale tebe ide asi o zmenu dátumu doručenia mailu - a to je už iné kafe. Podľa mňa tento dátum by sa nemal dať vôbec v ničom zmeniť (stráca sa vypovedacia schopnosť a dôveryhodnosť mailu) - divím sa, že to ide vôbec kopírovať ako textový reťazec (osobne by som riešil tento údaj ako needitovateľný grafický prvok)...
    Pidgey Pozri príspevok
    No, pokial ich mas ulozene ako subory na disku, tak cez program pspad editor je mozne hromadne nahradzat text v dokumentoch (vies si nastavit v ktorych podla priecinka a pripony). pokial ich mas ale na webe, resp v udajovom pricienku posty, tak ma nenapada ziadne riesenie. jedine ako som pisal , skusit to nejako hromadne ulozit na disk a potom hromadne zmenit
    Keby to bol rovnaky udaj tak to ide lahko .. makro CTRL H.....a nahradit...len ten udaj sa meni.....myslim ze zostava iba dlzka celkoveho retazca datumu aj s casom... 25 znakov pri systemovom nastaveni formatu datumu....
    udajov o datume je tam viac... 1. problem nejde o jeden vyskyt....2. datumy siu rozne...prichodu mailu.. ide o to aby vystup.. finalna odpoved bola v jednom datume....ide hlupu byrokraciu....ale chcu to tak... viem to porisit rucne.. ale hladam moznosti... dakujem za snahu.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    danieljezik Pozri príspevok
    Keby to bol rovnaky udaj tak to ide lahko .. makro CTRL H.....a nahradit...len ten udaj sa meni.....myslim ze zostava iba dlzka celkoveho retazca datumu aj s casom... 25 znakov pri systemovom nastaveni formatu datumu....
    udajov o datume je tam viac... 1. problem nejde o jeden vyskyt....2. datumy siu rozne...prichodu mailu.. ide o to aby vystup.. finalna odpoved bola v jednom datume....ide hlupu byrokraciu....ale chcu to tak... viem to porisit rucne.. ale hladam moznosti... dakujem za snahu.
    tak prijat organizacne opatrenia aby odpovede na email boli odoslane v rovnaky den ako boli dorucene - ale aj tu by mal deadline aby sa to dalo splnit

    Ako prepisat datum v tlacovom vystupe gmailu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.