Zavrieť

Porady

Kúpa pokazeného mobilu

Zdravím, mám jednu konkrétnu otázku ohľadom toho, že idem kupovať mobilný telefón SE XPERIA X10 v celkom good stave, lenže nejde zapnúť. Respektíve keď sa ho predávajúci pokúsi zapnúť tak len 3x zabliká potom zasvieti na červeno a zhasne...v čom je chyba ? koľko by mohla stáť oprava ? Stač len informačne, resp. poradiť v čom je asi tak chyba...ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ja neviem v čom je chyba...to možno chlapi ti povedia, ale prečo ideš kupovať niečo čo už teraz nie je v poriadku? ved na trhu je toľko mobilov?
    Lebo je za polovičnú (ak nie aj viac ako polovičnú) cenu ako sa predávajú normálne mobily ...a ešte nie som rozhodnutý, takže keby to bola menšia chybička tak by sa to vyplatilo ...a dík za odpovede...

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    spartakovec876 Pozri príspevok
    Zdravím, mám jednu konkrétnu otázku ohľadom toho, že idem kupovať mobilný telefón SE XPERIA X10 v celkom good stave, lenže nejde zapnúť. Respektíve keď sa ho predávajúci pokúsi zapnúť tak len 3x zabliká potom zasvieti na červeno a zhasne...v čom je chyba ? koľko by mohla stáť oprava ? Stač len informačne, resp. poradiť v čom je asi tak chyba...ďakujem
    Tak to je naozaj v excelentom stave.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    lujza.j
    ..... ale prečo ideš kupovať niečo čo už teraz nie je v poriadku? ved na trhu je toľko mobilov?
    +
    Lebo je za polovičnú (ak nie aj viac ako polovičnú) cenu ako sa predávajú normálne mobily ...a ešte nie som rozhodnutý, takže keby to bola menšia chybička tak by sa to vyplatilo ...a dík za odpovede...
    Nelogická logika: lebo ho chce a je za polovicu - no na opravách zaplatí dvakrát toľko - výsledok - cena bude 1,5 násobok nového mobilu.

    BTW: pokiaľ niečo už pre predvádzaní nefunguje - padám preč, lebo výrobok je aušus, alebo pokazený. To radšej kúpim nový a so zárukou.

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Neviem, aké šetrenie je na tomto mobile, keď uvádzaš, že nefunguje. Tento mobil normálne zoberiem za 9 eur cez paušál a aj to môžem povedať, že za takúto cenu je kopec lepších...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    spartakovec876 Pozri príspevok
    Lebo je za polovičnú (ak nie aj viac ako polovičnú) cenu ako sa predávajú normálne mobily ...a ešte nie som rozhodnutý, takže keby to bola menšia chybička tak by sa to vyplatilo ...a dík za odpovede...
    To sa naozaj vyplatí. A prečo mu neponúkneš aj päťnásobok?

    Kúpa pokazeného mobilu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.