Zavrieť

Porady

Prosim Vas velmi pekne o radu. pozemok

Dobry den,
chcela by som Vas poprosit o radu. Kupila som si pozemok v rekreacnej oblasti. Sused chce na pozemku ktory je predomnou postavit chatu o vyske 9 a pol metra,cim by mi znemoznil vyhlad a samozrejme kedze mam maly pozemok aj zatienil cely moj maly areal. Je to chatova oblast,pozemky su male,neviem do akej vysky sa moze stavat. Urad mu momentalne nepovolil stavbu,avsak mam obavy ze sa tak stane. Prosim Vas ako mam pokracovat? Spisat peticiu? Na koho sa mam obratit? Dakujem Vam za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skus si precitat VZN obce, ci tam nie su napisane nejake obmedzenia...
    Ak by mu to urad schvalil, ty ako sused sa mozes vyjadrit a podat namietky /tienenie,obmedzenie vyhladu,svetlost a pod/

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    V stavebnom konaní sa ako účastníčka konania budete môcť vyjadriť, môžte požadovať napríklad svetlotechnický posudok. VAše pripomienky stavebný úrad nemusí akceptovať, ale proti stavebnému povoleniu sa budete môcť odvolať. Na stavebnom úrade si zistite, aké stavby sa tam dajú stavať.

    pepa78 je offline (nepripojený) pepa78

    pepa78
    V chatovej alebo záhradkárskej oblasti sa dá postaviť chata do veľkosti 25m2, max 5m výšky...ak tam chce stavať nečo vyššie tak nemá šancu...veľa záleží od toho ako je územie definované...

    Prosim Vas velmi pekne o radu. pozemok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.