Zavrieť

Porady

starostlivost o dieta pocas nepritomnosti poverenej osoby

Dobry den,
chcela by som sa informovat. S manzelom sme rozvedeny a nas malolety syn je zvereny do mojej starostlivosti. Manzel ho ma kazdy druhy vikend. Ja by som potrebovala vycestovat na pol roka do zahranicia a chcem aby sa po cas mojej nepritomnosti starali o maleho moji rodicia. Obavam sa aby moj ex s tym nerobil problemy pripadne aby nemohol povedat ze som maleho opustila. Je tedy nejaka moznost notar/pravnik ako by som mohla mojich rodicov oficialne poverit so starostlivostou o maleho pocas mojej nepritomnosti?

Za odpovede dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hubatá je offline (nepripojený) hubatá

    hubatá
    Zmena zverenia maloletého do starostlivosti starých rodičov na určitý čas od ..... do ....... Robí to súd, ale zrejme sa bude k takému návrhu vyjadrovať aj tvoj ex.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Odpoviem ti z vlastnej skusenosti. Mozes odcestovat bez problemov,akurat tvojmu ex oznam, kde si moze syna vyzdvihnut na cas,kedy ho moze vidat.
    Ziaden zakon ti nezakazuje odcestovat,aj ked mas syna v opatere, ked mu zabezpecis spolahlivu nahradu za seba. Tvoji rodicia nie su cudzi,dieta ich pozna,takze zvladnu opateru v tvojej nepritomnosti, ste stale v styku. Ani socialka ani sud ti nic nemoze

    maa1187 je offline (nepripojený) maa1187

    maa1187
    To ak je to tak, tak to je super ja s malym byvame s mojimi rodicmi /jeho starymi rodicmi/ takze je s nimi v kazdodenom kontakte

    starostlivost o dieta pocas nepritomnosti poverenej osoby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.