Zavrieť

Porady

Faktura za registraciu??

Dobry den, dnes ma zaskocil mail. Som nezamestnany a aktivne si hladam pracu, preto som sa cez google dostal na stranku www.job-24.sk aby som si pomohol pozriet ponuku prace vyzadovalo si to registraciu, a tak v domienke, ze si najdem mozno prave tu novu pracu som sa zaregistroval, po potvrdzovani som este musel zaciarknut ze suhlasim so vsetobecnymi podmienkami, tak som klikol aj na to. Na moje sklamanie mi prisiel iba mail s registraciou ze mozem veselo surfovat na ich webe, no nech som klikal kde som chcel...k ziadnej ponuke prace som sa nepreklikol. A tak som stranku opustil.. Po troch dnoch mi vsak prisla faktura na uhradenie vo vyske 49,95e. Po asi 10 minutovom soku co sa deje som blizsie hladal ze za co to je.. v tych vseobecnych podmienkach bolo zapisane, ze aktivacny poplatok za registraciu je 1,95e a za kazdy mesiac sa spoplatnuje 4e. Takto budem prihlaseny 12 mesiacov co je hned 48e za sluzby o ktorych som nemal ani tusenia, kedze som sa na stranke nepreklikol ani k jednej ponuke. Ked som chcel do tejto spolocnosti zavolat co to ma byt nasiel som iba tieto kontaktne udaje:

Flavio Contrepacore and Co. Ltd.
Francis Rachel Street
P.O.BOX 1086
Victoria, Mahe
Seychelles

Po kratkom hladani na internete som objavil mnozstvo diskusiii ohladom podvodov na fakturach za futbal, hokej, basnicky a podobne. Pozrel som sa este raz do vseobecnych podmienok a nasiel som dalsiu "potesujucu" informaciu: poplatok za zrusenie sluzby je 40e. Vo fakture sa dalej pise ze treba to uhradit do 14 dni inak pridu pokuty a hned formou zastrasenia text: Správou a vymáhaním našich pohľadávok sme poverili spoločnosť International Payment Services s.r.o. so sídlom v Bratislave, Obchodná 39, 811 06 Bratislava, IČO: 45 606 251.

Je normalne aby clovek ktory hlada pracu lebo je nezamestnany bol takto doslovo vydierany k uhrade nejakej faktury?? Volal som i na SOI a inspektorat prace kde mi poradili zrusit to, nakolko do 7 dni sa da zrusit kazda zmluva. Takze otazka...zaplatit ci nie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nie,neplať,to sú zas ďalší podvodníci.....zaregistroval si sa tam pod svojim občianskym menom?,prípadne dal si tam adresu?

    bodliak je offline (nepripojený) bodliak

    bodliak
    Kto má čas a chuť, nech zaregistruje všetkých poslancov, členov vlády, županov, sudcov, prokurátorov, policajného prezidenta, celebrity, atď.
    Potom sa s tým možno začne bojovať...

    ajco je offline (nepripojený) ajco

    ajco
    tak nakolko som predpokladal ze je to stranka kde si naozaj najdem pracu tak som uviedol skutocne meno avsak adresa som nedal mojho trvaleho bydliska, ale adresu kde sa nachadzam teraz

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    bodliak Pozri príspevok
    Kto má čas a chuť, nech zaregistruje všetkých poslancov, členov vlády, županov, sudcov, prokurátorov, policajného prezidenta, celebrity, atď.
    Potom sa s tým možno začne bojovať...
    Ty počuj,ale to je veľmi dobrý nápad,mená vieme,@adresu nájdeme na stránke politickej strany,normálnu adresu tiež zistíme,neni problém bude čoromoro čoromoro
    bodliak http://www.justice.gov.sk/Stranky/Sudcovia/SudcaZoznam.aspx

    ajco je offline (nepripojený) ajco

    ajco
    bodliak Pozri príspevok
    Kto má čas a chuť, nech zaregistruje všetkých poslancov, členov vlády, županov, sudcov, prokurátorov, policajného prezidenta, celebrity, atď.
    Potom sa s tým možno začne bojovať...
    na vsetkom ma stve akruat to ze clovek je bez penazi a takymto sprostym sposobom z neho chcu dostat aj posledny cent
    Já jsem přesně takto naletěl jako idealista a básník u Flavio Conterpacore Co. Ltd na básničky-hledal jsem kontakt s někým takovým kdo by mne pochopil a podpořil a přišla faktura. Jsem básník,který si své básnění sám platí tím,že rozprodává nábytek ve svém bytě--korunu jsem za svou službu národu nikdy žádnou neviděl-horší osud nežli Bedřich Smetana v jeho a Mé milované vlasti. Nesmíme se dát,ale spojit se gregorkoidl@centrum.cz bratia Slováci zdravím z Prahy vlasti hlavy

    Faktura za registraciu??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.