Zavrieť

Porady

Predaj zabehnutého eshopu

Poradí mi niekto, ako by som najlepšie predal zabehnutý eshop so značkovým oblečením. Na predaj jeho celý kompletne. Niekto sa už na to pýtal, ale odpoveď nedostal. Tak sa chcem opýtať ešte raz.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MarkoM je offline (nepripojený) MarkoM

    MarkoM
    mam potencialny zaujem, poprosim vas o zaslanie vasej mailovej adresy do sukromnej spravy (nemozem este posielat spravy)

    ucho99 je offline (nepripojený) ucho99

    ucho99
    No ani ja nemám este moznost posielat sukromne spravy, pretoze sem neprispievam moc. Ale mozte ma kontaktovat na mmsport@mmsport.sk

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Najlepší je ten komentár na FB o nevybavenej reklamácii

    spano85 je offline (nepripojený) spano85

    spano85
    Zdravím Vás, dlho som tu nebol Ak môžem prispieť do tejto témy: Mám v ponuke podobný produkt, keby mal niekto záujem Red-Dragon.sk
    Poradí mi niekto, ako najlepšie predať zabehnutý eshop s autodoplnkami, eshop, aj s tovarom v hodnote cca 5000 eur bez DPH. ďakujem .

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    Pneuformance Pozri príspevok
    Poradí mi niekto, ako najlepšie predať zabehnutý eshop s autodoplnkami, eshop, aj s tovarom v hodnote cca 5000 eur bez DPH. ďakujem .
    tusim sa mi tu predava konkurencia ... no je to zaujimave v tomto biznise nasom autodoplnkovom...
    :-) nebola som tu od Vašej odpovede, áno autodoplnkový biznis zrejme kľačí, aj inde to vidím :-)

    Predaj zabehnutého eshopu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.