Zavrieť

Porady

CHOV PSOV

http://www.porada.sk/t194472-chov-psov.html
"arizona:

11 Hours Ago #10880 Alaya1, tvoje prispevky v inej teme boli vymazane. A to z dovodu, ze boli nahlasovane ako urazlive e nevhodne. Ludi,ktorych si urazilo sa to dotklo, stazovali sa na tvoje utoky."

Mňa urazilo zatvorenie tejto témy.
Ako to budeš riešiť túto urážku???!!!
keď sa niekomu niečo nepáči,jednoducho zavrie tému,najlepšie je sa vyhovoriť na niekoho???
Ku*va,iné urážky som tu čítala!!! a zaujímavé,nič sa nedialo!!!
keď sa téma niekomu nepáči,NAČO do nej lezie???????
Som zvedavá,ako dlho toto tu vydrží.....
Toto je PORADA,tak zrušte všetky iné témy ako účtovnícke a hotovo,nebude sa musieť žiadny komentár nahlasovať.aj tak je tu z toho pomaly klikáreň a odborné témy sa strácajú.

Doplnenie :
Kopretinka, neviem o co ti islo tymto prispevkom a zalozenim tejto temy. Hore je odkaz na moj profil,a pod tym je zmes zozbieranych prispevkov od roznych nickov. Nakolko si tam uviedla moj nick,teraz to vyzera akoby som to vsetko pisala ja!
Takze tento moj dodatok k teme je na vysvetlenie.
Iba jeden z tych prispevkov -uvodny je ten, ktorym som odpovedala na dotaz inej poradacke,v inej teme, nie tebe...aj ten je vytrhnuty z kontextu.

Je dost neseriozne ma obvinovat z toho, ze som potajomky v noci uzatvorila temu. Je to totalna hlupost a neopodstatnenee obvinovanie!

Ano, dala som jeden z klikov na vyriesene. Je to pravo kazdeho jedneho poradaka,ja som iba vyuzila svoje pravo na osobny nazor. Bolo tu uz vela nezmyselne uzatvorenych tem /nie moderatormi,ale kliknutim poradakov/ , tak nechapem preco si prave tato tema zasluzila tvoju pozornost...
Ten moj klik tam bol viditelny davnejsie pred uzatvorenim temy-takze "cihanie po nociach a potajomky tam pricapnut moj tajomny klik" sa z mojej strany nekonal Takze obvinovanie z tvojej strany bolo velmi necestne a klamlive.
Naposledy upravil arizona : 24.05.12 at 00:20
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Kvaka
alaya1 Pozri príspevok
Uzavretie temy som tu ocakavala uz aspon vcerajsi cely den.
Je to vizitka moderatorov tejto stranky a ich pritakavacov, vlastne klikacov bodikov. Urobili to rafinovane, v noci, aby sme nevideli, kto to ukoncil.Ani k tomu nemali odvahu, urobit to, ked sme boli tu.

Ale beriem to ako slabost argumentov tych druhych. Ak uz nemam argumenty, temu uzavriem.Lebo neviem reagovat a argumentovat. Asi tak.....
Alaya, zase si prijala záver bez rozmýšľania. Prosím ťa, nereaguj tak zbrklo, zváž, čo píšeš a lepšie načúvaj iným. Nikto ti neberie tvoje vedomosti a skúsenosti, ale maj aj ty trochu empatie. Nie je to tak, že tému uzatvoril moderátor, mohol ale aj nemusel byť ten tretí. Ja som do témy neprispela, jednak preto, že nechovám nijaké plemeno, okrem toho, už dávno v minulosti som vyjadrila svoj názor na túto tému. Mala som (a ešte jedného mám) - iba najdúšikov, nie z útulku, a tak teda chovám psíka doma, ale nemnožím, ustrážila som fenku, ustrážim aj psíka. Ja viem prečo. Nikto z nás tu v téme, čo máme bez PP psov však nepodporuje množiteľov psov, a ak niektorí takto psíka aj kúpili, určite v nevedomosti, resp. z dobrých podmienok. Preto chhápem, že osvetu treba robiť, ale nie urážkami a obviňovaním. Okrem toho nie každý chov bez PP je množiareň, kde sú týrané fenky rodičky, rovnako nie každý chov PP psov je kóšer. Dobrým slovom docieliš určite viac.
Čítala som všetky príspevky v téme ešte včera večer, keď som išla spať, téma ešte nebola zavretá. Boli tam však už dva hlasy za zavretie témy, ktoré si si aj sama mohla pozrieť, ak si chcela vedieť, kto považoval tému za vyriešenú. Ten tretí sa pridal v zrejme neskoro večer, a ten je už anonymný, vie to asi len zadávateľ témy alebo moderátor.
Čo sa týka uzavretia témy, aj mňa svrbela ruka, ale len preto, lebo nemám rada zbytočné konflikty, na druhej strane však, každý má právo povedať si svoj názor, nech ho teda povie, ale bez osočovania a osobných atakov.
V takýchto citlivých témach je potrebné sa naučiť najmä počúvať aj toho druhého, čítať ho dôsledne, a odpovedať až potom, keď opadnú emócie, inak to povedie vždy len k uzatváraniu tém.
alaya1 Kvaka, tvoj nazor je spravny, ale len skoda, ze to vidis len a len tak, ze MY sme tu, co urazame a pod...pozri si to lepsie a inak, uz na to kaslem.

Dav je offline (nepripojený) Dav

Dav
Tému uzatváram, lebo nie je o chove psov.
Otváram pôvodnú tému a upozorňujem, aby ste sa držali témy .

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál... pepsikova
...myslím, že toto nie je o testovaní slobody slova na porade..porada sa skladá z viacerých častí, sekcie sú špecifikované pre jednotlivé profesie a tam sa to drží tak, ako treba...je tu kaviareň, kde sú oddychovky,témy, kde sa len rozprávame..neviem, komu a prečo vadia klikačky, to už naozaj nepochopím, keď je to v oddychovkách?..čo vám vadí?..
..tému o chove psov som čítala..nuž,ja mám na chov psíkov svoj názor, postavený na skúsenostiach a vedomosti o tom, ako chovatelia chovajú psíky..nemôžem ho napísať,,ale mali by sme rešpektovať názory iných,aj ak sú špecifické, nie hádať sa a presviedčať o správnosti len a len toho svojho...oponentúra je dobrá vec,ale názor každého jednotlivca by mal byť rešpektovaný...a ak arizona zavrela, asi mala dôvod..len tak, mirnixdirnix nezavrie...
..takže- prečo sa zavrela téma?..lebo sa zavrela...nemôžete účtovníka presvedčiť, aby vedome robil chyby, ani psíčkara presvedčiť, aby tak a tak choval psíka...

..a ak sa nejaká téma niekomu nepáči, naozaj nemusí do nej liezť...
alaya1 Tak to mas teda pravdu. Nazor kazdeho ma byt respektovany.Divne, ze len nase nazory neboli a preto sa tema uzavrela. A v noci ptchucky. Preco to nezavrela hned na zaciatku?
alaya1 A podla mna- moderator- by mal ostat nezainteresovany a nepriklanat sa ani na jednu stranu!! Co tu zjavne nebolo dodrzane.nepacili sa nase nazory, tak to zavreli.

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Vylúčený člen Indeed
Takže testujeme mieru slobody slova a mieru demokracie na Porade.

Pripájam sa !
legolas ..ozval sa ten pravý demokrat s geročkom naruby...

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

alaya1
Uzavretie temy som tu ocakavala uz aspon vcerajsi cely den.
Je to vizitka moderatorov tejto stranky a ich pritakavacov, vlastne klikacov bodikov. Urobili to rafinovane, v noci, aby sme nevideli, kto to ukoncil.Ani k tomu nemali odvahu, urobit to, ked sme boli tu.

Ale beriem to ako slabost argumentov tych druhych. Ak uz nemam argumenty, temu uzavriem.Lebo neviem reagovat a argumentovat. Asi tak.....

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
pepsikova Pozri príspevok
...a ak arizona zavrela, asi mala dôvod..len tak, mirnixdirnix nezavrie...
Arizona tému neuzavrela - dala jeden klik na vyriešené, druhé meno si nepamätám a meno tretieho - toho, kto to skutočne uzavrel - sa nikto nedozvie, pretože akonáhle je téma vyriešená, tak sa všetky mená pri klikoch na "vyriešené" stratia.

Tém tu bolo uzavretých XYZ, aj odborných, a väčšinou sa na to nikto nesťažoval (rekordérom je téma v SVB o rozpočítavaní tepla).
arizona Nie, temu som neuzatvarala. Ale ked som videla, kam smeruje, tak som klikla na vyriesene...aby zas neboli zbytocne hadky.

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Llívia
alaya1 Pozri príspevok
Uzavretie temy som tu ocakavala uz aspon vcerajsi cely den.
Je to vizitka moderatorov tejto stranky a ich pritakavacov, vlastne klikacov bodikov. Urobili to rafinovane, v noci, aby sme nevideli, kto to ukoncil.Ani k tomu nemali odvahu, urobit to, ked sme boli tu.

Ale beriem to ako slabost argumentov tych druhych. Ak uz nemam argumenty, temu uzavriem.Lebo neviem reagovat a argumentovat. Asi tak.....
Kto sú tí, čo to urobili rafinovane v noci? Prvé dve mená tam vidieť bolo, preto vieš, že jedným z "klikov" bola Arizona. Potom stačil už len jediný klik - od jedinej osoby, nie od viacerých, takže žiadny "urobili" neexistujú, bola to len jedna osoba.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Téma ....

CHOV PSOV

Tak riešte tému a " neklikajte "...........kto , kedy , kde a ako ...........

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.