Zavrieť

Porady

Prečo notebook z ničoho nič nerozozná mp3 prehrávač?

Zdravím. Môj čerstvý mp3 prehrávač Sweex Clipz, ktorý sa nabíja len pripojením do počítača prestal komunikovať s notebookom. Asi trikrát mi ho notebook (win 7) rozoznal, nainštaloval jeho softvér, dali sa kopírovať súbory a podobne. Potom som začal počas pripojenia prehrávača aj odstraňovať súbory a počas toho mi prehrávač jednoducho vypadol. Zrazu notebook vydal hlásenie, že treba diskovú jednotku G naformátovať, a či to chcem. Keď to potvrdím, potom zas kričí, že sa jednotka formátovať nedá, lebo súbory sú chránené proti prepisovaniu. Vytiahnem mp3 prehrávač a neviem ho ani zapnúť. Stalo sa mi to už pred niekoľko rokmi, so starším operačným systémom a s iným prehrávačom mp3. Prečo sa to stáva a ako sa to dá odstrániť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    baron81 je offline (nepripojený) baron81

    baron81
    Pozri sa či nemá prehrávač tlačidlo na blokovanie prístupu. Už aj staré Mp3 prehrávače mali tlačítko HOLD a to keď je v polohe zapnuté tak sa nedá ani vymazávať z MP3, ak také tlačítko nemá bude to určite nejaký krok popísaný v návode ako blokovať a odblokovať , aby sa ti vo vačku neprepínal. Potom ak sa ti to bude dať odporúčam v každom prípade naformátovať, to by už malo ísť..
    Má to len tlačidlo ON a OFF a v tomto prípade to na veci nič nemení. Bohužiaľ návod nebol. Asi si výrobcovia myslia, že pod istou cenovou hranicou je návod zbytočný!? Obávam sa, že problém je v notebooku. Dnes idem vyskúšať pripojiť prehrávač k PC v práci, uvidím, ako sa bude chovať.

    expeeert je offline (nepripojený) expeeert

    expeeert
    Tamás Horkay Pozri príspevok
    Potom som začal počas pripojenia prehrávača aj odstraňovať súbory a počas toho mi prehrávač jednoducho vypadol.
    Možno si vymazal niektoré systémové súbory v prehrávači - aj keď ťažko povedať, lebo tieto by mali byť chránené proti vymazaniu.

    baron81 je offline (nepripojený) baron81

    baron81
    Takto sa správa vždy prehrávač ak je v Móde HOLD čiže možno sa dá blokovať kombináciou on off respektíve skús ho pripojiť aj zapnutý a skús ho pripojiť aj vypnutý.. a pozri na googli ten návod možno tam niečo bude..

    Prečo notebook z ničoho nič nerozozná mp3 prehrávač?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.