Zavrieť

Porady

Usporiadat
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

To nevidí, že zajacovi tečie do uší?
1 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

hubatá
To nevidí, že zajacovi tečie do uší?
No teraz ich nepotrebuje tak nutne..... šak doma je, počuť nemusí.....
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

..a mám ju potvorku..

...či nieeeee?????

1 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

...nerušte ma!..

1 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Unik z Alcatrazu
https://www.facebook.com/photo.php?v...type=2&theater
2 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Choreografia...

5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

12 NEJROZTOMILEJŠÍCH A NEJSRANDOVNĚJŠÍCH SPÍCÍCH ŠTĚŇÁTEK

http://mameradipsy.cz/12-nejroztomil...cich-stenatek/
3 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ťažko to zaradiť do témy " na huby", lebo ten dubák vyrástol na dvore a hubárkou bola Paula
P7160013.JPG  
P7180018.JPG  
P7180020.JPG  
P7180019.JPG  
P7160004.JPG  

P7160010.JPG  
1/1
4 0
korela korela

korela je offline (nepripojený) korela

Prišiel votrelec do záhrady? Milé.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pmajap
Ťažko to zaradiť do témy " na huby", lebo ten dubák vyrástol na dvore a hubárkou bola Paula
Majka, to Tvoja fenka ?? Krásna je....
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Nie Evka, ja mám chlapa Pinďa, ale táto je spolubývajúca v at, za 5 sek som na kompletku olízaná...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

pmajap
Nie Evka, ja mám chlapa Pinďa, ale táto je spolubývajúca v at, za 5 sek som na kompletku olízaná...
..ale je zlatučká, také šidlo, vidno to už na očkách
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

pmajap
Nie Evka, ja mám chlapa Pinďa, ale táto je spolubývajúca v at, za 5 sek som na kompletku olízaná...
Niektori su takyto bozkavači....mam takeho doma....
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Mali sme chalupu pod lesom a na dvore bola tak do 10.00 hod. rosa aj v tom najväčšom horku a tak museli deti behať v gumákoch, lebo tenisky mali hneď mokré (kosili sme kozou Lízou). Mala som syna vo veku cca 5 rokov, kam sa pohol tak za ním v závese naša Tina - pes a vôbec mi to vtedy nepripadalo ako nebezpečné že sa aj so seberovnými kamošmi vybrali okolo tej desiatej na kuriatka, masliaky alebo modráky a o hodinu už som z nich varila polievku alebo vyprážala rezne. Akurát si pamätám že sa poprezúvali z tých gumákov, odbehli a dobehli keď bili zvony na veži dvanástu - na obed. Ten pes samozrejme stále s nimi, ešte aj za bicyklami utekal. Už podľa štekotu psa som vedela kde sa asi decká po lese pohybujú, či pes šteká zlostne, radostne, alebo bojazlivo. Táto verná fenka nám žila asi 13 rokov a aj v meste som podľa jej chvosta na balkóne vedela či idú deti zo školy, či ide niekto známy k nám lebo už aj stála pri dverách a bolo možné ich otvoriť hoci nikto ešte nezvonil. Milovali ju aj deti zo susedstva, nosila loptičku, vedela poprosiť, na povel zaštekať, ľahnúť, sadnúť, strážila verne celú noc moju motyku čo som si zabudla v záhrade, hoci nikdy na žiadnom výcviku nebola. Bol to obyčajný oriešok, zožrala od palaciniek po hovädziu polievku všetko, lebo vtedy ešte špeciálne konzervy a granule neexistovali. Ani si nepamätám že by som s ňou okrem povinného očkovania vyhláseného v rozhlase zašla k veterinárovi.

Spomíname na ňu aj keď deti majú už svoje deti ktoré majú tiež svojho čistokrvného psíka lacno, po známosti kúpeného, čo žerie len granule, nepúšťa chlpy, máva kliešťov, je čípovaný aby sa nestratil, chodí na zubnú prehliadku lebo máva zubný kameň, má svoj vlastný veterinárny preukaz do zahraničia, v zime bundičku aby neprechladol a pokaždé ako príde z vonku treba mu umyť labky od soli, má svoj pelech, prepravku, strieka sa sprejom aby za ňou nechodili psy keď má svoje dni, na krku obojok proti komárom a kliešťom, má predplatené hodiny na cvičišti ...............

A ja len porovnávam život nášho orieška so životom tohto čistokrvného.....
7 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Chlpata partnerka

3 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Nemecky ovciak sa chcel pohrat s delfinmi

2 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Drzá mačka
derail_cat.gif  
2 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať