Zavrieť

Porady

8. SUPERSTRETKO PORAĎAKOV (okolie BB)

Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Prihláste sa kto má záujem a ktorý termín mu vyhovuje na každoročné celoslovenské stretko. Termíny sú od 31.8. do 2.9.2012 alebo 7.9.- 9.9.2012

Takže konečne po dlhom hľadaní a čakaní sa Vám ozývam s podrobnejšími informáciami o stretku.
8.SUPERSTRETKO PORAĎÁKOV sa bude konať nie v okolí BB, ale v okolí Ružomberka to

v
dňoch od 7.9 - 9.9.2012

Zálohu vo výške 32,- EUR, prosím poslať do 25.7.2012 na č.účtu 262 309 8592/1100
Do kolónky špecifický symbol prosím uviesť Váš nick na porade, alebo priezvisko.

Zálohová faktúra je splatná 20. 7. 2012

Sobotný večer sa bude niesť v „štýle country.“ Takže sa teším na pekné kostýmy v tomto štýle.

http://www.apartmanyfatra.sk
Naposledy upravil Dav : 17.07.12 at 19:22
Usporiadat
Luna Luna

Božka ako pre Teba: http://www.apartmanyfatra.sk/predaj-apartmanov/
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Predpokladam, ze ste sa mali dobre.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

Takéto krásne výhľady boli z okolitých kopcov
POhľad z vrchu Sidorovo na Vlkolinec.jpg  
2 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Jááááááááááááj, svalovica z nedele nebola nič proti svalovici dnes v pondelok
Tá turistika v spojení country tancov ma nejako odrovnala Nerozumiem, veď do dôchodku stále ďalej, tak predsa nemôže to byť stárnutím, no nie????

Bolo super, výborne zorganizované a iba sa mi potvrdilo, že taký relax, aký poskytuje stretko poraďákov, sa nedá ničím nahradiť. Telo bolí, ale duša pookriala.
Všetkých pozdravujem(aj JozefI), Janke ďakujem za výber nádherného prostredia a výbornú organizáciu.
0 0
Manual Manual

Božka, klin sa klinom vybíja, dnes si niekde vybehni a budeš zajtra fit
PS: ale nie do obchodu a späť
0 0

Manual Pozri príspevok
Božka, klin sa klinom vybíja, dnes si niekde vybehni a budeš zajtra fit
PS: ale nie do obchodu a späť
Janko, si zošalel? Vybehnúť? Veď ja dnes nemôžem ani s myšou hýbať, nie to s celým telom
0 0
Manual Manual

no dobre, tak si dávaj 3x denne Tatranský čajík, ten je na všetko dobrý
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Súhlasím, ale repáčik je lepší.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Neskoro, ale predsa hlásim príchod i ja, bola som doma už včera,no i keď som nebola na túre a platonicky tancovala, spala som až do dnes do rána a bez tabletky, takže asi budem musieť chodiť častejšie.
Ďakujem Janke-Lune za super organizáciu , prekrásne prostredie a hlavne všetkým , ktorých som spoznala, bola to fantastická partia a úžasná zábava.

Jankovi- manual, ďakujem za odvoz a povzbudzovák, a samozrejme i našej super country speváčke, ktorá ma vyložila až pred domom, takže všetko super....super...super....kto nebol môže ľutovať a tááááák sa mi nechcelo ísť......
2 0
Luna Luna

Mňa bolí celý človek. Čím to asi bude? Priatelia moji som strašne rada, že sa Vám páčilo.
3 0
Zimama Zimama

Zimama je offline (nepripojený) Zimama

...ja mám v hlave stále kolotoč z mien - nickov - tvárí , ale do spomienok som si vložila ďalšiu na príjemne strávenú, dokonca slnečnú sobotu (hoci v skutočnosti sa slniečko akosi nevedelo rozhodnúť, či svietiť naplno...). Vďaka za zorganizovanie, za príjemné debaty pri kávičke a Dáške-Truch za bezpečnú jazdu, a teším sa zas niekedy nabudúce (a možno i na dlhšie...)!
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Ja sa tiež chcem poďakovať Lune za organizáciu, program, ubytovanie. Klobúk dole pred jej organizačnými schopnosťami. Je mi ľúto, že som nebola na country párty, ale podľa fotiek ste sa fantasticky bavili. Spoznala som nových ľudí, ktorí bez rozdielu veku, pohlavia, povolania (či???) vytvorili skvelú partiu a prijali všetkých nováčikov, ktorí sa zúčastnili superstretka. Ten názov je výstižný, lebo pre mňa to naozaj bolo superstretko. Dovi niekedy nabudúce.
4 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Jááááááááááááj, svalovica z nedele nebola nič proti svalovici dnes v pondelok
Tá turistika v spojení country tancov ma nejako odrovnala Nerozumiem, veď do dôchodku stále ďalej, tak predsa nemôže to byť stárnutím, no nie????

Bolo super, výborne zorganizované a iba sa mi potvrdilo, že taký relax, aký poskytuje stretko poraďákov, sa nedá ničím nahradiť. Telo bolí, ale duša pookriala.
Všetkých pozdravujem(aj JozefI), Janke ďakujem za výber nádherného

Božka a budíček bol?
0 0
Luna Luna

Dnes mi prišiel mail:

Dobrý deň p. Nemcová
Chcel som sa Vam podakovat za zorganizovanie firemnej akcie a za to ze ste
vyuzili prave nase služby .
Dufame ,ze ste boli u nas spokojní.Ste vyborná zohrata partia.

S pozdravom
Robert Jeleník
manager Apartmanovy dom Fatrapark
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

manager Fatraparku už aj zavesil fotky z country večera na svoju stránku...
spýtal sa aspon niekoho?

(no, aspoň že sú rozmazané )
Naposledy upravil Heni : 11.09.12 at 13:55 Dôvod: doplnenie
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

A nemáte niekto z fotografov fotečky? Aj ja si prosím, aj ja som naša.. Zatiaľ mám len od Danky.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Žabinka Pozri príspevok
A nemáte niekto z fotografov fotečky? Aj ja si prosím, aj ja som naša.. Zatiaľ mám len od Danky.
Ak sa nemýlim mala by mať Emily a i Sajika a ja mám videá, tie pošlem ako Danka, len až buduci týždeň, ja som technický antitalent, tak musím počkať až sa mi vrátia mladí z dovolenky, ale určite Ti pošlem.
0 0
Luna Luna

Fotky postupne posielam. Pošlem každému kto bol na stretku, len je ich trošku viac takže to chvíľočku potrvá. Mám maily všetkých stretkujúcich, ak chcete pošlite mne foto a ja ich prepošlem ďalej.
Naposledy upravil Luna : 11.09.12 at 09:09
0 0
Katy a R Katy a R

Katy a R je offline (nepripojený) Katy a R

Luna Pozri príspevok
Fotky postupne posielam. Pošlem každému kto bol na stretku, len je ich trošku viac takže to chvíľočku potrvá. Mám maily všetkých stretkujúcich, ak chcete pošlite mne foto a ja ich prepošlem ďalej.
.. a aspoň jedno spoločné foto by si mohla pripnúť ... najlepšie pri "hojne" prestrenom stole .. žeby sme mohli závidieť
0 0

Katy a R Pozri príspevok
.. a aspoň jedno spoločné foto by si mohla pripnúť ... najlepšie pri "hojne" prestrenom stole .. žeby sme mohli závidieť
Luna Pozri príspevok
Fotky postupne posielam. Pošlem každému kto bol na stretku....
Závidieť môžete, lebo je čo

Ale vedúca píše, že len stretkujúci budú kukať na fotečky a dúfam, že to dodrží

Inak aj Vy máte svalovicu ešte aj dnes? Kurňa, veď to vôbec neprechádza!
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať