Zavrieť

Porady

8. SUPERSTRETKO PORAĎAKOV (okolie BB)

Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Prihláste sa kto má záujem a ktorý termín mu vyhovuje na každoročné celoslovenské stretko. Termíny sú od 31.8. do 2.9.2012 alebo 7.9.- 9.9.2012

Takže konečne po dlhom hľadaní a čakaní sa Vám ozývam s podrobnejšími informáciami o stretku.
8.SUPERSTRETKO PORAĎÁKOV sa bude konať nie v okolí BB, ale v okolí Ružomberka to

v
dňoch od 7.9 - 9.9.2012

Zálohu vo výške 32,- EUR, prosím poslať do 25.7.2012 na č.účtu 262 309 8592/1100
Do kolónky špecifický symbol prosím uviesť Váš nick na porade, alebo priezvisko.

Zálohová faktúra je splatná 20. 7. 2012


Sobotný večer sa bude niesť v „štýle country.“ Takže sa teším na pekné kostýmy v tomto štýle.




http://www.apartmanyfatra.sk
Naposledy upravil Dav : 17.07.12 at 19:22
Usporiadat
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Moja,

ja som na túre nebola a nemôžem sa hýbať ešte dnes....takže Ti verím, že Ťa všetko bolí....
0 0
EMILY04 EMILY04

EMILY04 je offline (nepripojený) EMILY04

Fotky sú a je ich neúrekom, preto to tak trvá. Nafotila som niečo cez 490 fotiek a po úprave ich ostalo 330. Janke som ich všetky poslala a tá vám ich spolu s ostatnými postupne posiela. Januška dala som ti ale roboty.
2 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Kamarátky fotografky, neprišli mi od Vás žiadne fotky zo stretka. Fotky mám iba od Emily 04. Vy ostatné sa s nami nechcete podeliť o krásne zážitky?
0 0
inuš inuš

inuš je offline (nepripojený) inuš

Ja som nefotila, takže nemám čím prispieť.
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

Ja mám len jeden (podľa mňa skvelý) záber, ale neviem, či bude Luna súhlasiť, aby som ho poslala všetkým
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ja mám video a to pošlem bud. týždeň už som písala a Danka dala link, kde sa dajú stiahnuť fotky z úschovne na 2 x, sú tam krásne fotky. od Emily ešte nemám....
0 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Vierka,dnes Ti pošlem foto od Emily 04. Prihláste sa, kto ešte nemá fotky a bol na stretku. Na net nedávajte žiadne foto ani video, ide o súkromnú akciu.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Luna Pozri príspevok
Vierka,dnes Ti pošlem foto od Emily 04. Prihláste sa, kto ešte nemá fotky a bol na stretku. Na net nedávajte žiadne foto ani video, ide o súkromnú akciu.
Ja nemám fotky , čo ste na mňa zabudli?... Iba Danka mi poslala..
2 0
Luna Luna

Luna je offline (nepripojený) Luna

Ozvite sa kto ešte foto nemá. Foto som sa snažila poslať všetkým, ale neprešli všetky. Žabinka, Žabka, neboj chybu dnes napravím.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Luna Pozri príspevok
Ozvite sa kto ešte foto nemá. Foto som sa snažila poslať všetkým, ale neprešli všetky. Žabinka, Žabka, neboj chybu dnes napravím.
Janka, už mám fotky od Milky aj od Betky. Preposlala mi Danka.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať