Zavrieť

Porady

Ako a kde mám nájsť tichého spoločníka pre môj podnikateľský zámer?

Hľadám tichého spoločníka pre môj podnikateľský zámer. Je to s oblasti potravinárstva. Bolo by to prínosné pre určitú skupinu ľudí a dovoľujem si tvrdiť že aj výnosné a žiadané. Len nepoznám osobu, ktorá by mi to pomohla zrealizovať, Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    I. V. B. je offline (nepripojený) I. V. B.

    Podnikateľ I. V. B.
    Pekný deň prajem,
    Všetci tu majú za priehrštia nápadov. A všetko to znie tak tajuplne. Ok. Tak hádam pri tomto nebudem chýbať. . ...hmmm....
    Pošlite email.

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    napr. ich môžeš nájsť tu, len musíš napísať viac info, či potrebuješ iba peniaze, alebo niekoho, kto s tebou bude pracovať. Je toho veľa, čo by si mala napísať
    Ďakujem pekne za radu. Tak ja hľadám niekoho, kto mi pomôže po finančnej stránke ale aj v rozbiehaní podnikania, napríklad: ako začať, kde začať a tak. Skrátka niekoho, kto už má s tým skúsenosti a má chuť sa pustiť do niečoho nového a podľa mňa aj úspešného. Viac podrobností nechcem písať sem do chatu...

    Getrich je offline (nepripojený) Getrich

    Getrich
    Potravinárstvo je zaujímavá oblasť. Pošlite viac info na getrich@inmail.sk , uvidíme čo sa s tým dá urobiť.
    Ďakujem.
    I. V. B. kliknite na moj profil a dostanete sa aj k webstranke. email: internet@ivb.sk

    slovak1910 je offline (nepripojený) slovak1910

    slovak1910
    ak potrebujes peniaze a ak mas dobry napad, a je tam aj realna sanca na zaujimavy zisk, mas biznis plan - skus ist aj do banky, ak hladas partnera so skusenostami, tak oslov nejake firmy.. ak nemas skusenosti s odvetvim ani tvoj partner, nemas realne cisla a si len pri myslienkach tak tam aj ostan pre istotu..

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Podla toho co si napisal je uplne jasne, ze vlastne nemas v tom co chces zrealizovat absolutne ale absolutne ziadne biznisove skusenosti. Mas vlastne iba napad. Nemas vobec otestovane na trhu, ci tvoja idea ma zmysel. Ty vlastne ocakavas to, ze ty mas ideu a niekto ti ma dat prachy a este aj za teba niest zodpovednost za cely biznis, lebo ty vlastne ani len nevies ako presne na to.
    Takych tu uz bolooooo....
    Dobrý deň,
    ak sa Vám ešte svoj zámer nepodarilo zrealizovať, resp. ste nenašli vhodného partnera, pošlite mi prosím bližšie info o čo presne ide, možno spolu niečo vymyslíme. Investícia do zmysluplného projektu pre mňa nie je problémom.
    Môj mail: kerekeska@hotmail.com
    Ďakujem

    Dantess je offline (nepripojený) Dantess

    Mladý podnikateľ, ktorý sa ešte len učí ako to vo svete chodí ...viac Dantess
    Inak srandovné je ako sa na "investorské" témy ozve kopec ľudí cez mail. A ty im ten nápad aj prezradíš Proste len tak anonymne cez e-mail... Určite ale všetci majú toľko cti, že to nerozbehnú sami.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    Dantess Pozri príspevok
    Inak srandovné je ako sa na "investorské" témy ozve kopec ľudí cez mail. A ty im ten nápad aj prezradíš Proste len tak anonymne cez e-mail... Určite ale všetci majú toľko cti, že to nerozbehnú sami.
    ...a ešte všetko takí, čo aj doteraz svoje vedomosti a skúsenosti nám tu všetkým poskytovali.....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.