Zavrieť

Porady

Poraďte aké auto kúpiť

Ahojte, chcela by som si kúpiť auto a nakoľko sa v tom sama nevyznám, potrebovala by som poradiť. Niečo ojazdené do 5000 eur, značku neviem, niečo dobré, aby to bolo kvalitné, nekazivé, nie moc drahé náhradné diely. Malo by to byť malé mestské ženské autíčko čo málo žere a najlepšie na diesel. Čo by ste poradili? Díki.
Usporiadat
Andy Kralik Andy Kralik

Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

Ak chces za 5000, tak to si uz davas dost vysoko hranicu - zvazil by som potom skor kupit nove. Mas zaruku, na par rokov pokoj.
Ojazdene by som kupoval len s clovekom ktory sa v tom skutocne vyzna.
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Andy Kralik Pozri príspevok
Ak chces za 5000, tak to si uz davas dost vysoko hranicu - zvazil by som potom skor kupit nove. Mas zaruku, na par rokov pokoj.
Ojazdene by som kupoval len s clovekom ktory sa v tom skutocne vyzna.
diesel za 5 000.-e?
0 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

Malé ženské ≠ diesel.
0 0
marko182 marko182

marko182 je offline (nepripojený) marko182

Podla mna sa do mesta viac hodi benzin ako diesel.
0 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

Ja som mala rovnaké parametre, kúpila som si Renault Clio III, 3dv. 50kW, diesel, r.2008 t.j. malý, ženský, nie príliš starý, tak akurát :-) Ale ak to má byť naozaj najmä do mesta, ten diesel by som na tvojom mieste zvážila, pretože ho na krátke trasy zbytočne zničíš
1 0
555555 555555

555555 je offline (nepripojený) 555555

Mám fiat Punto a so šťastnááá
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Nový fiat panda
0 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
Toyota Yaris ?
2 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Ak jazdiš malo km tak ti je diesel zbytočne , kup si Suzuki Swift.
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Samozrejme,že musí byť dízel a ešte lepšie koncern , lebo taky nazor prevláda na tomto pošahanom Slovensku...

Lebo na palub.počítači musí svietiť aktualna spotreba 3, 28957027 litra

Potom je všetko O.K.

joj a zabudol som , ešte elektrony musia byť na ńom.

Podľa mňa v osobnom aute nemá diesel čo robiť a už vobec nie v malom, ktoré je taktiež hovadina.
0 3
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

preto som doporučil nákupnú tašku FIAT PANDA v benzíne /keď chce malé auto/.
Spotreba možno menšia ako OCTAVIA 1,9 TDI a nové je nové...
Sám jazdím ako druhé auto nový Renault Thalia II 3/2012, vyšlo ma na 6500 eur vrátane prihlásenia a všetkej mojej výbavy /sám som si ho dovybavil - špičkové rádio pioneer, reproduktory MAGNAT, vaňa do kufra, originálne poťahy ktoré sú X-krát drahšie ako TESCO poťahy + poloprofi sada asi 100 dielna náradia, ktorú potrebujem k svojmu koníčku, a samozrejme ORIGINáLNE lyžiny na strechu a ORIGINáLNE zásterky predné a zadné vrátane montáže v renaulte..../.

Spotrebu mávam od 5,2-5,4 litra. Keď som absolvoval trasu, kde som na 2 x najadzil 520 km, spotreba bola 4,88 l benzínu čo je viac ako dobré, a to chodím rýchlejšie skoro na 4000 otáčkach, samozrejme nie stálych...
Spotreba je v provom rade o umení jazdiť a o klamaní určitých koncernov... nebudem VW menovať :-))) a jejich zázračné GOLFY TSI či FSI či kýho čert ...
1 0
mlisa mlisa

mlisa je offline (nepripojený) mlisa

chlapci prečo potrebujete zosmiešňovať? Samozrejme že žiadny chlap už z princípu nepochváli malé auto (veď všetko väčšie je lepšie) ale odtiaľ potiaľ. Chcela len poradiť, tak ju hneď nemusíte zraziť k zemi ťažkou iróniou. Trochu slušnosti a pochopenia vás nezabije
1 0
pivko pivko

pivko je offline (nepripojený) pivko

Farang
Už len dodať že Thalia je naškaredšie auto na našich cestách.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

mlisa Pozri príspevok
chlapci prečo potrebujete zosmiešňovať? Samozrejme že žiadny chlap už z princípu nepochváli malé auto (veď všetko väčšie je lepšie) ale odtiaľ potiaľ. Chcela len poradiť, tak ju hneď nemusíte zraziť k zemi ťažkou iróniou. Trochu slušnosti a pochopenia vás nezabije
Žiadna ťažká irónia,

len REALITA , žiaľbohu

skuste si prečítať FÓRUM na www.autobazar.eu

a potom pochopíte prečo som písal tak ako som písal.
0 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

pivko Pozri príspevok
Už len dodať že Thalia je naškaredšie auto na našich cestách.

V niektorých diskusiach bolo písané , že kto si obľúbil 3,0 TDi, ten už nikdy nebude na auta pozerať očami bežných smrteľníkov.
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Ak myslíš THALIU I tak súhlas. Thalia II má zadok trochu okopírovaný bmw, stačí sa lepšie prizrieť... hlavne ten vysunutý nárazník a tie svetlá...
Mimochodom rozhodol kufor 510 litrov, teda viac ako niektoré verzie VW PASSAT :-)))))))))))))))))))))))))) kombíky nepočítam...
A **** v euro NCAP

- ale ak by som náhodou vyhral v športke, neboj beriem X6 za 122 tisíc eur, toľko mi vyšla cena podľa mojej konfigurácie na stránkach BMW...
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

indeed
Ja som sa po THALII II díval vyše pol roka predtým ako som ju kúpil, veľmi sa mi páči ten nadčasový dizajn. http://supercars.czechian.net/Renaul...t%20thalia.jpg .
Za 2 roky tam dám možno LPG i keď pri spotrebe kombi do 5,5 litra musím veľmi dobre prepočítať či sa mi to oplatí.
Je mi smiešne ako každý kde na fóre sa smeje z renaultov a podobne, ale odborníci akosi nepostrehli že tieto autá sú už dnes veľmi kvalitné, čo dokazuje že nové autá MERCEDES A budú mať renaulťácky diesel a to už o niečom vypovedá...
Mimochodom rozdiel medzi renaultami a daciami je taký, že žiadna DACIA, ani DUSTER nemá pozink, ale iba chemicky ošetrené a záruka na prehrdzavenie je 6 rokov.
Renault THALIA II má celopozink a záruka na prehrdzavenie je 12 rokov a toto rozhodlo u mňa, pretože som trošku pokukoval aj SANDERO, lenže je menšie a menší kufor...
0 0
marco marco

marco je offline (nepripojený) marco

pri menšom aute do mesta je vyhodnejsi benzín, rýchlejšie sa v zime zohrieva, rýchlejšie kúri, keďze sa rychlejsie zohreje menej sa opotrebúva, ak chceš vsadiť na spoľahlivosť mozes sa pozriet na japonske znacky napr. nissan almera do r2005, toyota yaris, honda jazz, mazda 2 alebo 3, alebo aj fiat panda..rozdiel v spotrebe medzi benzínovým autom a naftou v týchto malých autách nie je veľký a benzínové autá sú menej náročne na údržbu a servis,
1 0
Indeed Indeed

Indeed je offline (nepripojený) Indeed

Naozaj kvalitné autá sa vyrábali asi do r. 2004

všetko vyrobené po tomto dátume je veľký SHIT!
0 0
bjuty smis bjuty smis

bjuty smis je offline (nepripojený) bjuty smis

Indeed Pozri príspevok
Samozrejme,že musí byť dízel a ešte lepšie koncern , lebo taky nazor prevláda na tomto pošahanom Slovensku...

Lebo na palub.počítači musí svietiť aktualna spotreba 3, 28957027 litra

Potom je všetko O.K.

joj a zabudol som , ešte elektrony musia byť na ńom.

Podľa mňa v osobnom aute nemá diesel čo robiť a už vobec nie v malom, ktoré je taktiež hovadina.
a to máš všetko z vlastnej hlavy, alebo z toho autobazáru ???
otázka bola jasne zadaná.....čo ty vieš, prečo chce dízel ? čo ak má tatka kamionistu ?
a ako si vôbec došiel na to, že nepatria do osobných áut ???
a čo je hovadina na malom aute ?? čo si má kúpiť človek jazdiaci sám po meste ??? tuaréga z benzínovým 3-litrom ?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať