Zavrieť

Porady

auto- kupit..co treba sledovat..

dobry den,


rada by som vas poprosila o rady a nazor na toto auto http://volkswagen-passat.autobazar.e...id3428280.html


samozrejme viem, ze treba to vidiet a vyskusat, ale nez sa vyberiem, tak by som chcela vediet vase mozno skusenosti..ake su to auta..spolahlive..servis..a podobne

dakujem
Indeed Ty kokfo, PAFFAT ??? Uplne najsamspoľahlivejšie !! a veĺmi TRENDY to je ešte doležitejšie ako spoľahlivost.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Veľmi dobrá stránka !!!

    Rozklikni si fórum , to je pod lištou, vedľa blikajuceho červeného napisu chat.

    K týmto autám, konkrétne k tomu modelu sú tam tony a tony príspevkov !

    príjemné čítanie do rána....
    Indeed Inak na tejto stranke www.autobazar.eu je diskusia k jednotlivým inzerátom prísne zakázana
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    nicky2003 ano
    Indeed neviem aký význam má hav.poistenie u 6 ročného auta
    lujza.j no aj na 10r.... ale to je každého vec...decko nedávno rozbilo, keby mala poistku všetko by bolo inak....
    Indeed lujza preber sa !
    lujza.j hej a prečo?
      zbaliť

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    nicky2003 Pozri príspevok
    dakujem

    este sa spytam.. vas nazor na toto auto?
    Preto som doporučoval FORUM na www.autobazar.eu

    nakoĺko práve tam je obsiahla diskusia s množstvom príspevkov aj ohľadom tohto modelu auta

    a to nie od laikov ako som ja,

    ale od ľudí nanajvýš fundovaných ,majiteĺov autoservisov, majiteľov autobazarov a nadšencov v oblasti motorizmu

    s obsiahlými skusenosťami v tejto problematike.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    nicky2003 Pozri príspevok
    dakujem

    este sa spytam.. vas nazor na toto auto?
    Existuje také porekadlo , že kto si kúpi opicu, musí zabezpečiť aj prísun banánov .

    A k tejto "opici" bude treba niekoĺko vagonov bananov.

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    marco Pozri príspevok
    Absolutely off topic ,

    zadavateĺka témy sa pýta na celkom iný Passat , nie B5 .

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Výborný odkaz !

    Ono v podstate snahou o nezmyselné hodnoty emisíí, konštrukteri doku*vili inak vynikajuce dieselové motory ,tým,že

    zaviedli veľmi komplikovaný a k roznym porucham nachylny system vstrekovania "common rail" spolu

    s filtrom pevných častic DPF, ktoré sú spolu spojené zložitou elektronikou .

    preto som písal ,že toto auto zhltne extremne prachy za udržbu a opravy /veĺa bananov pre opicu/

    Hansa je offline (nepripojený) Hansa

    Hansa
    -potešilo, že mám doma zase moje autíčko. Kúpila som ho ako sedem-ročné. Tri roky som jazdila spôsobom natankujem a dolejem olej. Po troch rokoch prestalo ťahať, na údržbe nemohli nájsť chybu. Až včera technika "osvietilo" a autíčko opravil. Ja som mu nabalila budilár o 520,- € bez dokladu!!!

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Tento passat má označenie C3 ak sa nemýlim, je to veľmi dobrý motor, má klasické turbo bez filtra pevných častíc, je charakteristický klepkajúcim zvukom, má ho brat...
    Osobne by som ho ale nechcel, má už 7 rokov a dosť ľudí sa určite na ňom vybláznilo...

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    PASSAT B6 má motor 2,0 TDI, čo je veľmi problémový motor, možno najhorší aky sa dával do passatov !!

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Nandrolon Pozri príspevok
    PASSAT B6 má motor 2,0 TDI, čo je veľmi problémový motor, možno najhorší aky sa dával do passatov !!
    Je to ZAMER aby sa vybrali peniaze na opravach a udržbe.

    Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

    Nandrolon
    Nech je to akokoľvek, ten motor 77 kw je úplne bezproblémový, proste taký nezničiteľný traktor ale ten 2,0 TDI okolo 100 kw by som nechcel ani zadarmo...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.