Zavrieť

Porady

Aky ucet pre s.r.o

Ahojte poradaci, aky ucet za najlepsiu cenu pre s.r.o?
Viem su tu take temy, ale su starsie. Potrebujem zistit neico aktualne.

Firma bude dovazat tovar z tretich krajin a bude platit cez paypal. Cize Potrebujem kartu, ktora bude podporovana paypalom. Ktory bankovy dom odporucate?
Takisto budu platby uskutocnovane cez internet.

Dakuejm za rady .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    Zadarmo by som povedal zrejme podnikateľský u mBank. Ale najlepšie skúsenosti mám osobne vo VÚB máme tam viacero účtov.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    ...VÚB je podľa mňa na poplatkoch drahšia ako TABA. Ja mám s TABA veľmi dobré dlhoročné skúsenosti (a lepšie než s VÚB)

    hornak.ebsr je offline (nepripojený) hornak.ebsr

    hornak.ebsr
    krason Pozri príspevok
    ale mbank nema pre s.r.o ucty.!!
    To je fakt, ospravedlňujem sa. Oni majú iba pre živnostníkov.

    lejka je offline (nepripojený) lejka

    Žilinčanka, 3 dospelí synovia, od 13.4.2013 som vdovou, byt, chalupa, záhrada, pes-vlčiak RONY ...viac lejka
    Založili sme aj eshop a bolo treba platiť za objednaný tovar zo zahraničia kartou vopred. Syn pobehal všetky banky v Žiline a informoval sa o podmienkach, ale nakoniec sa rozhodol kvôli embosovanej karte pre VUB, tá je tam k účtu zadarmo, inde za ňu treba platiť. Máme aj SLSP, ale tam bolo treba platiť za kartu.

    krason je offline (nepripojený) krason

    krason
    lejka Pozri príspevok
    Založili sme aj eshop a bolo treba platiť za objednaný tovar zo zahraničia kartou vopred. Syn pobehal všetky banky v Žiline a informoval sa o podmienkach, ale nakoniec sa rozhodol kvôli embosovanej karte pre VUB, tá je tam k účtu zadarmo, inde za ňu treba platiť. Máme aj SLSP, ale tam bolo treba platiť za kartu.
    Zatial je to zaujimave aj pre mna pre VUB. A ako je to stou FIO bankou ? Dakujem

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    VUB je aj pre PO ústretová a poplatky za vedenie účtu sa dajú flexibilne nastavovať podľa potreby. Stačí len komunikovať s bankou.

    myshoKE je offline (nepripojený) myshoKE

    myshoKE
    Ak si začínajúci podnikateľ (firma je zapísaná <2 mesiace), tak v TB máš tiež na pol roka zdarma účet, aj ten najvyšší 85 eurový balík, kdežto v VUB myslím, že len ten základný.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.