Zavrieť

Porady

DODÁVATELIA PIVA A ALKOHOLU

Dobrý večer,

viem, že je tu toho plno ohľadom zakladania barov, no mňa zaujíma však trochu iná vec. Máte niekto nejaké skúsenosti s pivovarmi, neviem totiž nikde na internete nájsť ich ponuky, čo ponúkajú, ako funguje spolupráca, aké výhody mi dávajú atď...

Čo sa týka dodávateľov alkoholu, ak poznáte nejakého lacného, dajte kontakt prosím... Zatiaľ som našiel najlepšieho asi PIMA z trenčína...

Zatiaľ vďaka...

Andrej.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    každý veľký pivovar má na svojej stránke kontakt a niektorí aj regionálnych zástupcov, napíš im mail a budú ťa kontaktovať, vybavia ťa zariadením, slnečníkmi atď. a budeš brať od nich europivo

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    mattto Pozri príspevok
    každý veľký pivovar má na svojej stránke kontakt a niektorí aj regionálnych zástupcov, napíš im mail a budú ťa kontaktovať, vybavia ťa zariadením, slnečníkmi atď. a budeš brať od nich europivo
    ale vieš že sa musí zaviazať na nejaký ten rôčik že bude točiť ich mok....

    mattto je offline (nepripojený) mattto

    mattto
    lujza.j Pozri príspevok
    ale vieš že sa musí zaviazať na nejaký ten rôčik že bude točiť ich mok....
    to je samozrejmé, radšej si kúpiť slnečníky sám a točiť pivo aké chcem a najlepšie nejaký malý pivovar

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Žiadny pivovar nedodáva do barov ale len do veľkoskladov a ty ako maloodberateľ nedostaneš nikdy takú výhodnú cenu v pivovare ako keď kúpiš pivo a palenku vo veľkoobchode.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    mattto Pozri príspevok
    to je samozrejmé, radšej si kúpiť slnečníky sám a točiť pivo aké chcem a najlepšie nejaký malý pivovar
    neviem či ešte, ale dávali aj keš lóve....

    peronka je offline (nepripojený) peronka

    peronka
    ja som akurat tento týžden riešilaq pivo na prevádzke a ako jediný ktorý mi nedal podmienku kolko čoho a ako dlho musím brať je Perštejn (snád to nebude niekto brat ako reklamu . dali mi VŠETKO potrebné bez akehokolvek podpisu a viazanosti.Pivo je super, cena je super a ja aj zakazníci sme spokojní ..a maju aj kofolu dodávatelia sa mi najviac osvedčilo Metro..kupim čo potrebujem , kedy potrebujem a kolko potrebujem a nemusím sa nikomu o nič prosíkať..čakat a hlavne prispôsobovať.

    stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

    stormcatcher
    Neviem, či zrovna pivovar je najvhodnejší. Pivovar ti dodá len také aké vyrába. Lepší by boli distribútori. napr. K&R, svetnapojov a iné.

    DODÁVATELIA PIVA A ALKOHOLU

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.