Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 12:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Taká osoba neexistuje.
Treba pohľadať u všetkých možných známych a hneď osloviť políciu.Koľko má vlastne rokov?
1 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Má 19, a už sme urobili co sme mohli...aj patranie je uz vyhlasene
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

A nemohla by si niečo napísať o okolnostiach, o synovi, veď je nás tu veľa, túlame sa kade-tade, možno niekto z nás niečo započuje, alebo o niečo zakopne, alebo nejakým spôsobom pomôže v kontaktoch.
2 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
Má 19, a už sme urobili co sme mohli...aj patranie je uz vyhlasene
Fúha, to je vážna vec. Držím prsty, aby sa ozval čo najskôr.
11 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
A nemohla by si niečo napísať o okolnostiach, o synovi, veď je nás tu veľa, túlame sa kade-tade, možno niekto z nás niečo započuje, alebo o niečo zakopne, alebo nejakým spôsobom pomôže v kontaktoch.
Odisiel ked sme spali. Nechal list ze nam napise...nevzal si totiz ani mobil,len par siat, co sa mu zmestili do školskeho vaku a gitaru. Mal len necelych 20 eur.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
Odisiel ked sme spali. Nechal list ze nam napise...nevzal si totiz ani mobil,len par siat, co sa mu zmestili do školskeho vaku a gitaru. Mal len necelych 20 eur.
Určite je niekde na trampe, veď už končí škola, neboj sa, bude to dobré. Možno tomu predchádzala nejaká výčitka od rodičov, možno si len tak zmyslel, že odíde za kamarátmi, možno chcel trošku postrašiť. Ale aj tak to nie je nič príjemné. Kamaráti nič nevedia?
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

mladí ľudia si niekedy neuvedomujú, čo ich konanie spôsobuje rodičom. Nemôžeš spať, bojíš sa a on niekde na chate flámuje. Zisti od jeho kamošov, či sa nekoná nejaká akcia, chata, určite budú vedieť, či sa niekam chystal. Neboj, všetko bude dobré Jo a nenechaj sa využiť psychotronikmi a kadejakými blbečkami s "nadprirodzenými" schopnosťami, iba využívajú nešťastie ľudí na svoje obohatenie
0 0
renata_k renata_k

renata_k je offline (nepripojený) renata_k

mariana11 Pozri príspevok
Odisiel ked sme spali. Nechal list ze nam napise...nevzal si totiz ani mobil,len par siat, co sa mu zmestili do školskeho vaku a gitaru. Mal len necelych 20 eur.
To vyzerá, že mal niečo naplánované, že odišiel s niekým a niekam, možno ho niekto nahovoril na prácu v zahraničí alebo možno nejaká sekta?? Odporúčam prehľadať poriadne všetky jeho veci, mobil, počítač, vypočuť priateľov ... Niekde musíte zachytiť stopu toho čo chystal, takto sa zatiaľ nemáte čoho chytiť ani Vy ani polícia ... Držím silno palce!
1 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

nikto z kamaratov nic nevie, vsetci su prekvapeni. Prisiek domov opity, tak sme mu zas vyčitali s manzelom, že to tak nemoze ist dalej... Zrusil si konto na facebooku, ale ked sme zapli rano počitač, tak tam bolo, ze sa zrusi o niekolko dní konto a či si to naozaj praje. Asi nevedel že bude este taka hlaska a tak sme sa dostali k jeho udajom. Tam napisal v noci priatelke v tom zmysle ze odchadza, aby si nikdy nezmenila meno, aby ju mohol v buducnosti nájť. Okrem nej nikomu nic nedal vedieť. Prave zmaturoval a mal nastupiť na vysoku... Možno chce začat novy zivot, kde mu nikto nebude vycitať, ze chodi opity, ze sa nechal potetovat, že spi do poobedia....Nech by bol kdekolvek, aspon keby sa ozval ... najhorsi je ten strach, či je v poriadku... neprajem to nikomu
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Marianka, z celej duše ti prajem, aby sa tvoje trápenie čo najskôr skončilo a "synčeka" si mala doma pri sebe. Plne ťa chápem, ako to prežívaš, je to hrozná beznádej. Ale neboj, keď odišiel z vlastnej viny - aspoň napísal - tak určite bude v poriadku. Len sa troška vytrucuje a o chvíľu bude späť doma (možno keď minie tých 20 €). Veľmi ti držím palce, aby to bolo už čoskoro.
3 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
Mohla by si sem dať synovu fotku a nejaký kontakt, pošleme maily kamošom, tí zase ďalej a ďalej, možno ho niekto stretne...
6 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja viem ako Ti je. Mam 17-rocneho a tiez ked mi uz prasknu nervy a nieco mu vycitam, tak sa mi vyhraza, ze ked bude mat 18-rokov odstahuje sa a bude byvat sam. Ja som to tiez tak spravila. Ked som mala 19-rokov, pohadala som sa s otcom a on mi na takuto hlasku povedal, ze nemam odvahu odist a tak som sa pobalila a odisla k priatelovi (neskor manzelovi), kt. si v tom case prenajal byt. Naucila som sa o seba postarat a nebolo to v mojom pripade na skodu.
Ja viem, ze je zbytocne vraviet matke , ktora nevie kde ma dieta, aby si nebala, ale urcite to bude v poriadku. Je to tazke s tymi pubertiakmi....
Naposledy upravil nika.sum : 21.06.12 at 17:42
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

mariana11 Pozri príspevok
nikto z kamaratov nic nevie, vsetci su prekvapeni. Prisiek domov opity, tak sme mu zas vyčitali s manzelom, že to tak nemoze ist dalej... Zrusil si konto na facebooku, ale ked sme zapli rano počitač, tak tam bolo, ze sa zrusi o niekolko dní konto a či si to naozaj praje. Asi nevedel že bude este taka hlaska a tak sme sa dostali k jeho udajom. Tam napisal v noci priatelke v tom zmysle ze odchadza, aby si nikdy nezmenila meno, aby ju mohol v buducnosti nájť. Okrem nej nikomu nic nedal vedieť. Prave zmaturoval a mal nastupiť na vysoku... Možno chce začat novy zivot, kde mu nikto nebude vycitať, ze chodi opity, ze sa nechal potetovat, že spi do poobedia....Nech by bol kdekolvek, aspon keby sa ozval ... najhorsi je ten strach, či je v poriadku... neprajem to nikomu
Marianka, asi si sa pytala len kamosov a spoluziakov,ktorych poznas.
Skus sa povyzvedat, ci sa v poslednej dobe nestretaval s niekym,koho nepoznas.Mozno sa kamaratil s niekym,"kto by sa ti asi nepacil"...u takych sa najlepsie skryva a trucuje. Pripadne pozistuj,kto z kamosov ma nejaku chatu, ci stary neobyvany dom .
Este ma napadlo, ci si nemohol najst nejaku brigadu s ubytovanim.
Drzim palce, nech sa chalan co najskor vytrucuje a vrati domov.
4 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

mariana11 Pozri príspevok
Odisiel ked sme spali. Nechal list ze nam napise...nevzal si totiz ani mobil,len par siat, co sa mu zmestili do školskeho vaku a gitaru. Mal len necelych 20 eur.
Marianka, prečítala som si všetky príspevky aj údaje, čo si poskytla. Ty si mu vyčítala, že pil, a on Ťa teraz trestá, že si mu nemala čo vyčítať. Jednal v amoku, a keď sa prebral, mal nepochybne výčitky svojho správania, a tak nevie, ako ďalej. Môj syn keď takto trucoval, lebo rovnako som mu kadečo vytkla, sa ozval občas aj o týždeň. Aj neskôr. Je po maturite, nie je viazaný školou, tak sa s niekym seberovným spojil. Určite nie je sám. A tak iba opatrne by som sa podľa toho, čo si písala, opýtala : si presvedčená o tom, že to bol len alkohol? Lebo aj po inom človek pôsobí ako opitý. Vtedy by som Ti možno vedela poradiť, či prezradiť viac. Teda minimálne to, že odišiel, lebo ste mu chceli s manželom zobrať niečo, čoho sa nechcel vzdať.
Držím Ti palce, aby si to do jeho návratu z hlboka predýchavala.
7 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Ďakujem všetkým za podporu. Je to ťažké, ja už neviem čo by som ešte skúsila. Obvolala som pracovné servisy a pracovné agentúry, či si tam náhodou nehľadal brigádu. Začala som volať do internátov, či nešiel k niekomu . Ale keď mi jeden pán na vrátnici povedal, že sa tam dá dostat len tak načierno, tak som to vzdala. Idem volať do Čiech, mal tam ísť o dva týždne na brigádu, tak či náhodou nie je niekde tam.
On keď odišiel z domu, vzal si auto a napísal, že ho nechá v Košiciach. Tak sme tam išli a našli sme auto pred vlakovou stanicou. Už som volala aj na železničnú políciu do BA a tam bol taký ochotný pán, ktorý pozrel záznamy z kamier, či tam taký chlapec s gitarou nevystúpil v tom čase príchodu vlaku z KE. Ja som predpokladala, že možno pôjde k staršiemu synovi do BA. Včera ma ešte napadlo, že ho treba poistiť. Síce si vzal europsky zdravotný preukaz, ale to nepokryje všetky náklady v prípade, že bude potrebovať lekára. Neviem čo by som ešte mohla spraviť.... Asi len čakať kým sa ozve.
2 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Marianka, skús kontaktovať aj priateľku. A Toj syn sa určite ozve. Keď si to zrovná v hlave, ako sa trápiš.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
Marianka, prečítala som si všetky príspevky aj údaje, čo si poskytla. Ty si mu vyčítala, že pil, a on Ťa teraz trestá, že si mu nemala čo vyčítať. Jednal v amoku, a keď sa prebral, mal nepochybne výčitky svojho správania, a tak nevie, ako ďalej. Môj syn keď takto trucoval, lebo rovnako som mu kadečo vytkla, sa ozval občas aj o týždeň. Aj neskôr. Je po maturite, nie je viazaný školou, tak sa s niekym seberovným spojil. Určite nie je sám. A tak iba opatrne by som sa podľa toho, čo si písala, opýtala : si presvedčená o tom, že to bol len alkohol? Lebo aj po inom človek pôsobí ako opitý. Vtedy by som Ti možno vedela poradiť, či prezradiť viac. Teda minimálne to, že odišiel, lebo ste mu chceli s manželom zobrať niečo, čoho sa nechcel vzdať.
Držím Ti palce, aby si to do jeho návratu z hlboka predýchavala.
Práve včera som sa rozprávala s jeho asi najlepším kamarátom s ktorým bol v ten večer. Vravel že len alkohol. Tiež sme sa báli či náhodou niečo nebral. Ale presviedčal ma , že určite nič iné. Vraj mal dobrú náladu, ked išiel domov. Dokonca pred príchodom dovov volal sestre, či už spíme. Asi tušil že nebudeme nadšení, keď ho takto uvidíme.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Marianka, môžeš mi napísať, v akom znamení sa narodil Tvoj syn? Ak nechceš verejne, tak kľudne mi pošli ss.
A kamarátov ber s nadhľadom.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
Marianka, skús kontaktovať aj priateľku. A Toj syn sa určite ozve. Keď si to zrovná v hlave, ako sa trápiš.
To bolo prve čo som urobila
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
Marianka, môžeš mi napísať, v akom znamení sa narodil Tvoj syn? Ak nechceš verejne, tak kľudne mi pošli ss.
A kamarátov ber s nadhľadom.
ryby
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať