Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 12:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mariana11 Pozri príspevok
Konečne som úplne v pohode. Po prvom telefonáte s ním som mala pocit ,že je nejaký divný.Dokonca nás oboch s manželom napadla aj taká myšlienka, ako keby ho len niekto donútil zavolať, že je všetko v poriadku. Ale v stredu bol za ním starší syn, takže ho videl a rozprával sa s ním. Bolo už asi 10 hod večer. Skôr nemohol, lebo dovtedy pracoval. Ale že bol čistý, voňavý a úplne v poriadku. Včera som s ním telefonovala zas. Už to bolo fajn, aj sme požartovali a zasmiali sa. Pýtala som sa ako to prebiehalo, keď odišiel. Nechcel prezradiť všetko, čo som sa pýtala, lebo nebol tam sám, tak až doma. Odišiel vlakom do Popradu, na viac mu peniaze nevyšli. plánoval ísť do nejakej pracovnej agentúry. Tak sa vybral stopom. A zastavil mu terajší šéf. Takže mal obrovské šťastie, že hneď mal ubytovanie a prácu. Najprv bol v nejakej ubytovni, ale neskôr si našiel privát. Vyjadril sa, že ta práca ho baví a že študovať nechce. Že programovanie ho nebaví. To ale pred tým nikdy nepovedal. Je pravda ale ,že on od malička stále pomáhal manželovi pri každej práci doma. On vie aj celkom dobre variť, dokonca aj kysnuté cesto si urobí. Takže postarať sa v tomto smere dokáže o seba.
Teraz je samostatný, nikto mu nič nezakazuje tak je asi spokojný. Zarába 50€ denne. Pýtala som sa či si už aj niečo odložil. Vraj ešte nestihol. Musel si vraj nakúpiť aj nejaké oblečenie, uteráky atd... veď z domu si nič skoro nevzal.
Hlavne, že je v poriadku a asi aj spokojný. Možno po čase si rozmyslí a študovať pôjde.

Mne sa veľmi uľavilo. Som šťastná že je v poriadku.
A chcem sa vám všetkým , ktorí ste mi pomáhali toto ťažké obdobie zvládnuť, z celého srdca poďakovať.
Co som ti vravel? Vo vztahu k dospelym detom menej je niekedy viac...
0 0
Nella_2 Nella_2

Nella_2 je offline (nepripojený) Nella_2

mariana11 Pozri príspevok
Konečne som úplne v pohode. Po prvom telefonáte s ním som mala pocit ,že je nejaký divný.Dokonca nás oboch s manželom napadla aj taká myšlienka, ako keby ho len niekto donútil zavolať, že je všetko v poriadku. Ale v stredu bol za ním starší syn, takže ho videl a rozprával sa s ním. Bolo už asi 10 hod večer. Skôr nemohol, lebo dovtedy pracoval. Ale že bol čistý, voňavý a úplne v poriadku. Včera som s ním telefonovala zas. Už to bolo fajn, aj sme požartovali a zasmiali sa. Pýtala som sa ako to prebiehalo, keď odišiel. Nechcel prezradiť všetko, čo som sa pýtala, lebo nebol tam sám, tak až doma. Odišiel vlakom do Popradu, na viac mu peniaze nevyšli. plánoval ísť do nejakej pracovnej agentúry. Tak sa vybral stopom. A zastavil mu terajší šéf. Takže mal obrovské šťastie, že hneď mal ubytovanie a prácu. Najprv bol v nejakej ubytovni, ale neskôr si našiel privát. Vyjadril sa, že ta práca ho baví a že študovať nechce. Že programovanie ho nebaví. To ale pred tým nikdy nepovedal. Je pravda ale ,že on od malička stále pomáhal manželovi pri každej práci doma. On vie aj celkom dobre variť, dokonca aj kysnuté cesto si urobí. Takže postarať sa v tomto smere dokáže o seba.
Teraz je samostatný, nikto mu nič nezakazuje tak je asi spokojný. Zarába 50€ denne. Pýtala som sa či si už aj niečo odložil. Vraj ešte nestihol. Musel si vraj nakúpiť aj nejaké oblečenie, uteráky atd... veď z domu si nič skoro nevzal.
Hlavne, že je v poriadku a asi aj spokojný. Možno po čase si rozmyslí a študovať pôjde.

Mne sa veľmi uľavilo. Som šťastná že je v poriadku.
A chcem sa vám všetkým , ktorí ste mi pomáhali toto ťažké obdobie zvládnuť, z celého srdca poďakovať.
Pri tom prvom telefonáte bol asi preto divný, lebo nevedel vlastne, ako budeš reagovať, aký je Tvoj postoj k tomu všetkému, tak si radšej držal odstup. Keď zistí, že ho rešpektujete takého, aký je, s takou prácou, akú má... tak bude aj on v pohode a možno si budete zrazu oveľa bližší než doteraz.
Normálne zdieľam tú radosť s Tebou aj takto na diaľku.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

kukučka Pozri príspevok
Dôveruj, ale preveruj. Nielen syna. Držím palce.
Dal mi meno aj názov firmy. Aj keď moc nechcel... Vraj aby som mu nevolala. Ale to by som nikdy nespravila. Ale pozrela som či taká firma existuje... A existuje aj meno šéfa je uvedené vo výpise z OR.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Arizona, alebo niekto iný , prosím o uzavretie tejto témy. Už je to vyriešené. A mohol by sa opraviť názov , aby tam nebolo to naliehanie s výkričníkmi. Navrhujem : Nezvestný syn - už sa našiel.
So synom sme v kontakte, mal by cez víkend prísť domov .
Ďakujem ešte raz všetkým za akúkoľvek pomoc. Dozvedela som sa tu a aj v mojom okolí, že takých mám, ktorým sa prihodilo to isté, je veľa. Taký je život, prináša nie len dobré, ale aj zlé . Ale ako sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré, tak dúfam , že to tak bude v mojom prípade.
0 0
original.x original.x

original.x je offline (nepripojený) original.x

potom naco hladas nieco, co od teba utieklo???
0 3

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať