Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 12:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

srska Pozri príspevok
to maľovanie máš pomýlené. cestovateľom? ok. teba ako rodiča by nezaujímalo kde je a ako sa má tvoj syn? určite by si prekypovala radosťou, že sa za toľké roky neozve.
Aj mňa ako rodiča vždy zaujímalo, kde sú moje decká. Ale skús sem pridať skôr to, čo sa skončilo v pohode. Ešte nie je poriadne mariankin syn ani rozbehnutý, a už tu riešite celé dlhé roky. A možno len za rohom premýšľa, ako sa potichu prešmyknúť nebadane do izby. Ak by si Tvoj príspevok napísal po polroku, tak by som ho označila priam za optimistický. Dnes nie.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

od Oliw...
Neviem, aké pravidlá sú pri pátraní po nezvestných osobách, ale na stránke min. vnútra nič také nevidím, hoci píšeš, že po ňom pátranie vyhlásené už bolo...
pokiaľ dá dôvod aby bol kontrolovaný hliadkou PZ a bude "lustrovaný" cez operačného v takom prípade sa zistí že je v pátraní.... takže nič moc
3 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd

To je on. Stále sa neozval. Kto by ho videli, dajte prosím vedieť.
Naposledy upravil mariana11 : 18.06.12 at 13:57
1 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
mariana11 Pozri príspevok
http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd

To je on. Stále sa neozval. Kto by ho videli, dajte prosím vedieť.
...som mama... viem si predstaviť, ako Ti je... napriek tomu - či práve preto? ...sa vyjadrím protiprúdne... tú neistotu...hľadanie... či strach... skús nahradiť vierou, že si vychovala rozumného syna... ktorý si váži svoj život... keď nastane ten správny čas, všetko sa dozvieš... svoju energiu nepremieňaj na zúfalstvo... nepomôžeš tým, ani jemu... ani sebe.....
...Tvoj syn urobil odvážny krok... urob ho aj Ty.......
5 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Ajuška Pozri príspevok
...som mama... viem si predstaviť, ako Ti je... napriek tomu - či práve preto? ...sa vyjadrím protiprúdne... tú neistotu...hľadanie... či strach... skús nahradiť vierou, že si vychovala rozumného syna... ktorý si váži svoj život... keď nastane ten správny čas, všetko sa dozvieš... svoju energiu nepremieňaj na zúfalstvo... nepomôžeš tým, ani jemu... ani sebe.....
...Tvoj syn urobil odvážny krok... urob ho aj Ty.......
Nie, nevieš si to predstaviť. Aj ja som si to myslela, že viem, keď som sa dozvedela o niekom kto sa stratil. Niekto tu dal aj iné stránky, kde sú hladané osoby, ale keď som to videla, radšej som z tej stránky rýchlo zmizla...Nahnalo mi to ešte väčší strach, keď som tam videla ako niekto roky nevie o príbuzných....
1 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
...z toho, čo si uviedla... som pochopila, že chlapec sa sám rozhodol odísť (to je pre mňa troška rozdiel... než by zmizol cestou domov) ..."stratil" sa vlastne len Vám z dohľadu... moja dcéra odišla potajomky z domu, kým som spala... doslova s 5-korunáčkou vo vačku... v 16-tich... viem... čím som si vtedy prešla... preto som si dovolila k Tvojmu problému sa vyjadriť... bola to pre mňa slušná lekcia, na zamyslenie sa... čo - vo vzťahu k dcére - som zvládla, a čo nie... Tvoj syn je už dospelý... rozhodol sa tak, ako sa rozhodol... skôr - či neskôr... sa to naučíš akceptovať... / ...svoj odkaz som Ti dala s najlepším úmyslom...... / ...všetko je o pochopení......
5 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Ajuška Pozri príspevok
...z toho, čo si uviedla... som pochopila, že chlapec sa sám rozhodol odísť (to je pre mňa troška rozdiel... než by zmizol cestou domov) ..."stratil" sa vlastne len Vám z dohľadu... moja dcéra odišla potajomky z domu, kým som spala... doslova s 5-korunáčkou vo vačku... v 16-tich... viem... čím som si vtedy prešla... preto som si dovolila k Tvojmu problému sa vyjadriť... bola to pre mňa slušná lekcia, na zamyslenie sa... čo - vo vzťahu k dcére - som zvládla, a čo nie... Tvoj syn je už dospelý... rozhodol sa tak, ako sa rozhodol... skôr - či neskôr... sa to naučíš akceptovať... / ...svoj odkaz som Ti dala s najlepším úmyslom...... / ...všetko je o pochopení......
Ja som sa ťa nijako nechcela dotknúť, viem že to bolo myslené len v dobrom.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mariannka tak ako? Ozval sa chalanisko jeden?
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
mariana11 Pozri príspevok
Ja som sa ťa nijako nechcela dotknúť, viem že to bolo myslené len v dobrom.
...chápem Tvoj obranný postoj Marianka... avšak... zo svojej skúsenosti viem, ako decká v týchto situáciách dokážu spolu držať... preto si myslím, že vypytovaním sa kade-koho naozaj strácaš čas...
moji krpci sa cítili ako hrdinovia, keď o piatej ráno puberťáčke pomohli potichu oknom preliezť... rozplakali sa až som im situáciu poodokryla z druhej strany... ale statočne pálili každý list, ktorý od sveťáčky dostali... len aby dodržali slovo... že ja sa o nej vôbec nič nedozviem...
ak si Tvoj syn so sestrou boli blízky... je dosť pravdepodobné že aj Tvoje deti sú spolu v kontakte... a rovnako to pred Tebou taja... ja som to mojím nezazlievala... naopak, tešil ma čo i len najmenší signál od dcéry smerom domov... njn... každý máme právo voľby... ja dnes už viem... ako je dôležité vedieť prijať... čokoľvek sa nám v živote udeje... len tak problém prestáva byť problémom...
naozaj si myslím... že môžeš byť na syna hrdá... urobil krok do prázdna... a dal aj Tebe šancu pochopiť to... čo ste si slovami nedokázali povedať... prosím... nepodceňuj silu myšlienky... naozaj skús o ňom len v dobrom......
7 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
Mariannka tak ako? Ozval sa chalanisko jeden?
Zatil nie
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Ajuška Pozri príspevok
...chápem Tvoj obranný postoj Marianka... avšak... zo svojej skúsenosti viem, ako decká v týchto situáciách dokážu spolu držať... preto si myslím, že vypytovaním sa kade-koho naozaj strácaš čas...
moji krpci sa cítili ako hrdinovia, keď o piatej ráno puberťáčke pomohli potichu oknom preliezť... rozplakali sa až som im situáciu poodokryla z druhej strany... ale statočne pálili každý list, ktorý od sveťáčky dostali... len aby dodržali slovo... že ja sa o nej vôbec nič nedozviem...
ak si Tvoj syn so sestrou boli blízky... je dosť pravdepodobné že aj Tvoje deti sú spolu v kontakte... a rovnako to pred Tebou taja... ja som to mojím nezazlievala... naopak, tešil ma čo i len najmenší signál od dcéry smerom domov... njn... každý máme právo voľby... ja dnes už viem... ako je dôležité vedieť prijať... čokoľvek sa nám v živote udeje... len tak problém prestáva byť problémom...
naozaj si myslím... že môžeš byť na syna hrdá... urobil krok do prázdna... a dal aj Tebe šancu pochopiť to... čo ste si slovami nedokázali povedať... prosím... nepodceňuj silu myšlienky... naozaj skús o ňom len v dobrom......
Ďakujem ...
0 0
piškot piškot

piškot je offline (nepripojený) piškot

..veľmi, veľmi Vám prajem aby sa Vám vrátil, verte že to dopadne dobre a svojou pozitívnou energiou dokážete zázraky...
1 0
original.x original.x

original.x je offline (nepripojený) original.x

posli fotku tvare na: info@eur.sk ten clovek ti pomoze..
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

original.x Pozri príspevok
posli fotku tvare na: info@eur.sk ten clovek ti pomoze..
Kto to je? nevies nejaku stranku na neho?
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

mariana11 Pozri príspevok
Kto to je? nevies nejaku stranku na neho?

tak tu som o ňom niečo našla, ale neviem či pomôže www.eur.sk

držím palce, aby sa syn čo najskôr ozval aspoň pár slovami, aby ste neboli v takej neistote

Keďže sa rozhodol, že odíde sám, myslím, že len treba počkať, až si sám uvedomí, že sa musí ozvať....
To že nemá mobil je podľa mňa prirodzené, keďže chcel pozametať všetko za sebou... A možno už dávno má druhý o ktorom ani neviete... A aj tie peniaze, možno mal nejaké úspory o ktorých ste ani nevedeli....
Takže už len treba dúfať, že si čoskoro uvedomí, že tak sa nedá ... že treba dať vedieť aspoň pár vetami....
Naposledy upravil JAJA11 : 21.06.12 at 11:02
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

a ešte k tým stránkám... neverím takýmto ľuďom... tvária sa, že učia ovládať človeka svoje duchovno, v skutočnosti však ovládnu človeka samého a ten potom koná proti rodine a v konečnom dôsledku aj proti sebe v záujme týchto ľudí..... Nechať nazrieť cudzieho človeka do svojho vlastného sveta (hlavne v čase keď sme nešťastní) je to najhoršie riešenia aké môže byť... Títo ľudia hľadajú práve takýchto, ľahko zraniteľných... nikdy nehľadajú medzi šťastnými ľuďmi, lebo vedia, že tých nedokážu tak ľahko ovládnuť ...
0 0
original.x original.x

original.x je offline (nepripojený) original.x

JAJA11 Pozri príspevok
a ešte k tým stránkám... neverím takýmto ľuďom... tvária sa, že učia ovládať človeka svoje duchovno, v skutočnosti však ovládnu človeka samého a ten potom koná proti rodine a v konečnom dôsledku aj proti sebe v záujme týchto ľudí..... Nechať nazrieť cudzieho človeka do svojho vlastného sveta (hlavne v čase keď sme nešťastní) je to najhoršie riešenia aké môže byť... Títo ľudia hľadajú práve takýchto, ľahko zraniteľných... nikdy nehľadajú medzi šťastnými ľuďmi, lebo vedia, že tých nedokážu tak ľahko ovládnuť ...
kazdy ma na to nejaky nazor...tiez som mal takyto nazor..ani ja som neveril..ale potom som uveril, ked som to videl na vlastne oci...
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

mariana11 Pozri príspevok
Kto to je? nevies nejaku stranku na neho?
Páči sa mi jeho stránka, a tak z nej vyberiem to, čo asi pre tieto Tvoje dni platí rovnako, ako pre všetky čakajúce mamy:

Omnia sponte fluant, absit violentia rebus. – Všechno ať samo plyne, ať ve věcech násilnost není.....
Veľmi držím palce.
2 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

original.x Pozri príspevok
kazdy ma na to nejaky nazor...tiez som mal takyto nazor..ani ja som neveril..ale potom som uveril, ked som to videl na vlastne oci...
a čo konkrétne vás presvedčilo? tie texty sú tam veľmi pekné, aj mne sa stránka páči, ten človek je veľmi dobrý psychológ...
ja nechcem odsudzovať toho človeka, nakoľko ho vôbec nepoznám...
ale najskôr by som si o ňom veľa zistila, aby som mu mohla začať dôverovať.... hlavne preto, že sa snaží ovládnuť duchovno človeka.... ak sa dostane pod kožu zlý človek, len veľmi ťažko sa z toho dá dostať... o tom by vedeli veľa rozprávať rodiny, ktorých člen sa dal takto zlákať...
0 0
patak patak

patak je offline (nepripojený) patak

Tak drzim palce nech sa coskoro ozve...
Musis poznat svojho syna..aky je..pokial je silny a nenecha si skakat na hlavu tak sa o neho nemusis az tak bat... mozno isiel skusit cudzinecku legiu a ak ho nezoberu,alebo odide este v skusobnej dobe tak urcite pride domov.
Je v takom veku ,ze musi ukazat svoju samostatnost a zazit dobrodruzstvo taktiez doba mladym nepraje( nezamestnanost, moznost samostatnosti) ,dufam,ze nie je tvrdohlavy a pripadne uzna porazku a vrati sa domov cim skor.
4 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať