Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 13:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

original.x Pozri príspevok
posli fotku tvare na: info@eur.sk ten clovek ti pomoze..
Pozrela som si tu stránku, ale nejako sa mi nevidí.... To nebude nič pre mňa
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

JAJA11 Pozri príspevok
a čo konkrétne vás presvedčilo? tie texty sú tam veľmi pekné, aj mne sa stránka páči, ten človek je veľmi dobrý psychológ...
ja nechcem odsudzovať toho človeka, nakoľko ho vôbec nepoznám...
ale najskôr by som si o ňom veľa zistila, aby som mu mohla začať dôverovať.... hlavne preto, že sa snaží ovládnuť duchovno človeka.... ak sa dostane pod kožu zlý človek, len veľmi ťažko sa z toho dá dostať... o tom by vedeli veľa rozprávať rodiny, ktorých člen sa dal takto zlákať...
Neskúmala som na tej stránke finančné otázky za jeho služby, skôr ma presvedčil obsah napísaného. Osobne si myslím, že človek musí byť niečomu naklonený a podľa toho vníma ponuku. Jednoducho nie každý je čarodej, či satan, pretože pozitívnu energiu vnímam ako dar. A tam som ju trošku pocítila. Ale môže všetko byť aj inak, treba vyskúšať.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Niekto mi premenoval názov témy. To ako sa dá?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

mariana11 Pozri príspevok
Možno chce začat novy zivot, kde mu nikto nebude vycitať, ze chodi opity, ze sa nechal potetovat, že spi do poobedia....Nech by bol kdekolvek, aspon keby sa ozval ... najhorsi je ten strach, či je v poriadku... neprajem to nikomu
Prosim ta co ocakavas od toho, ak by si ho aj hned vypatrala? Ak by som ti napisal, ze predava v Manechstri v McDolande? Co by si mu napisala? Nech, sa vrati, ze uz mu nikdy nebudes vycitat, ze chodi opity? Ze bude moct pit kolko bude chiet a spat dokedy bude chiet? *Nech si hoci potetuje aj cele telo, ze mu to zaplatis, len nech sa vrati?

Takeho by si ho mala rada doma? Ze sa bude ponevierat do 30tich rokov po krcmach a doma v posteli a kazdu chvilu to budu zvonit doma policajti?

Je dospely, ma 19 rokov! Ja si myslim, ze spravil nejlepsie, co mohol. Teraz ma sancu, ze ho zivot nauci to, co by si ho ty ako milujuca maminka nikdy nenaucila. Ze sa bude musiet o seba postarat a nikto mu nic neda zadarmo. Ze co si spravi zle bude mat zle a ci si spravi dobre, bude mat dobre.

Samozrejme, je tu aj moznost, ze "nedopadne dobre". Ale podla mna takto je ta pravdepodobnost "zleho konca" mensia, ako keby z domu neodisiel.
1 0
original.x original.x

original.x je offline (nepripojený) original.x

potom naco hladas nieco, co od teba utieklo???
0 3
MichalD. MichalD.

MichalD. je offline (nepripojený) MichalD.

Mal som kamaráta, čo po maturite so svojim kamošom odišli na starých bicykloch do Španielska... tiež podobné gitarové typy. Samozrejme, že sa vrátil z pol cesty. On sa vráti, keď si trošku prevetrá hlavu a zistí, že život bezdomovca, ktorý si zarába gitarou na prežitie sa nevyrovná domácemu zázemiu. Len vydrž a hlavne ho neumláťte keď príde, lebo potrebuje asi v tomto období podporu.
Každopádne, keď napísal svojej priateľke, že raz ju chce vyhľadať, tak aspoň vieš, že nemal samovražedné úmysly.
1 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

Pikoška Pozri príspevok
Neskúmala som na tej stránke finančné otázky za jeho služby, skôr ma presvedčil obsah napísaného. Osobne si myslím, že človek musí byť niečomu naklonený a podľa toho vníma ponuku. Jednoducho nie každý je čarodej, či satan, pretože pozitívnu energiu vnímam ako dar. A tam som ju trošku pocítila. Ale môže všetko byť aj inak, treba vyskúšať.
Hodnotiť niekoho podľa pekných stránok nie je moc dobré... ten človek sa tam nepredstavil, nevieme o koho ide. Z tých stránok dýcha príliš veľa všeobecného.... možno krivdím, ale mňa tie stránky až tak neoslovili.... a ani reakcia original.x..... Pripadá mi to, ako keby si niekto dohadzoval zákazníka a zistil, že z toho asi nič nebude...
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

misomiso, ty asi mas tzv dobre deti, ktore sa nasklzli nikdy v tejto zlej dobe , aj takemu dietatu treba dat sancu a nie mu predpovedat najhorsi scenar do 30 - ky, aj on potrebuje vediet, ze matka sa o neho strasne boji, musi to byt velmi bolestne pre nu, ked nevie, kde spi jej dieta a hlavne ci zije, darmo, vidie, ze vy chlapi ste dieta nenosili 9 mesiacov pod svojim srdcom, mariana11, ked budes mat nieco nove, prosim daj vediet, prajem, aby to vsetko skoncilo len a len dobre.
1 0
Laura1 Laura1

Laura1 je offline (nepripojený) Laura1

žena v "najlepšom veku" čerstvá stará mama ...viac
Tvoj syn je zamestnaný, alebo študuje? Je evidovaný na UPSVaR? - má nejaké povinnosti voči úradom? Mali ste medzi sebou nejaké nedorozumenie? Myslíš si, že odišiel kvôli rodine? - vyčítali ste mu jeho správanie?...Ja mám dvoch dospelých synov, na šťastie sú na poriadku. Cítim s Tebou a držím Ti palce, nech to dobre dopadne !!... mimochodom máš krásneho syna!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..teraz sa konajú rôzne vandre, potlachy, sleziny, ak vie hrať na gitare a bral ju so sebou, tak, myslím, bude niekde s mladými na vandri...
...a to pátranie ako pokračuje?..písala si , že už bolo vyhlásené...(tvoj prísp. č. 3)..či sa čaká, aké správy ty podáš?..lebo nikde som nepočula, že by sa hľadal 19-ročný chlapec od 10.6...(ale mohlo mi aj niečo uniknúť)
1 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Laura1 Pozri príspevok
Tvoj syn je zamestnaný, alebo študuje? Je evidovaný na UPSVaR? - má nejaké povinnosti voči úradom? Mali ste medzi sebou nejaké nedorozumenie? Myslíš si, že odišiel kvôli rodine? - vyčítali ste mu jeho správanie?...Ja mám dvoch dospelých synov, na šťastie sú na poriadku. Cítim s Tebou a držím Ti palce, nech to dobre dopadne !!... mimochodom máš krásneho syna!
Prave zmaturoval a bol prijatý na vysoku...neverim, žeby zahodil šancu. Uvidim, snaď si to rozmyslí a vráti sa. A odišiel podľa mňa práve pre to, že sme mu viac vecí vyčítali. Písala som tu už o tom. Mali sme s ním uz dlhšiu dobu problémy. Ináč mám 3 deti, tento je najmladší .
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Ani v policajnej "zvodke" nie je: http://www.minv.sk/?patranie_TN-nezvestni
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

pepsikova Pozri príspevok
..teraz sa konajú rôzne vandre, potlachy, sleziny, ak vie hrať na gitare a bral ju so sebou, tak, myslím, bude niekde s mladými na vandri...
...a to pátranie ako pokračuje?..písala si , že už bolo vyhlásené...(tvoj prísp. č. 3)..či sa čaká, aké správy ty podáš?..lebo nikde som nepočula, že by sa hľadal 19-ročný chlapec od 10.6...(ale mohlo mi aj niečo uniknúť)
Nezvestnosť sme boli nahlásiť 12.6. Všetko sa spísalo a vraj do 30 dní nám dajú nejaké vyjadrenie. Pýtal sa čo to chceme zmedializovať, a to sme nechceli. ináč by to bolo myslím na JoJke... Predsa len nezmizol nečakane, napríklad cestou do školy. Odišiel dobrovolne, je dospelý a nechal list, v ktorom nás ubezpečil , že nas lúbi a že vie, že aj my ho ľúbime a že nám určite napíše.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

misoft Pozri príspevok
Ani v policajnej "zvodke" nie je: http://www.minv.sk/?patranie_TN-nezvestni
možno to treba požiadať? alebo pre to že sme to nechceli zmedializovať a týka sa to aj tejto stránky? Neviem.
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
mariana11 Pozri príspevok
http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd

To je on. Stále sa neozval. Kto by ho videli, dajte prosím vedieť.
poslala som maily asi 60 ľuďom, nech sa mi ozvú, keby ho videli, capla som si to aj na nástenku na Facebook, nech zdieľa, kto môže... možno motyka vystrelí...
7 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

mariana11 Pozri príspevok
Nezvestnosť sme boli nahlásiť 12.6. Všetko sa spísalo a vraj do 30 dní nám dajú nejaké vyjadrenie. Pýtal sa čo to chceme zmedializovať, a to sme nechceli. ináč by to bolo myslím na JoJke... Predsa len nezmizol nečakane, napríklad cestou do školy. Odišiel dobrovolne, je dospelý a nechal list, v ktorom nás ubezpečil , že nas lúbi a že vie, že aj my ho ľúbime a že nám určite napíše.


..neviem, podla mna by som tu nezvestnost nehlasila..mozno si potrebuje len ujasnit niektore veci, porozmyslat co chce vlastne v zivote robit, mozno ho mrzia vase vycitky, chce to nejak napravit..tazko povedat, ked nevieme aku ma povahu..ale, ked slubil, ze napise, tak chce to len cas a vydrzat..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
možno to treba požiadať? alebo pre to že sme to nechceli zmedializovať a týka sa to aj tejto stránky? Neviem.
A nerozmýšľali ste na nad výzvou v médiach?
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Anna Garajova-Hruskova Pozri príspevok
[/B]
..neviem, podla mna by som tu nezvestnost nehlasila..mozno si potrebuje len ujasnit niektore veci, porozmyslat co chce vlastne v zivote robit, mozno ho mrzia vase vycitky, chce to nejak napravit..tazko povedat, ked nevieme aku ma povahu..ale, ked slubil, ze napise, tak chce to len cas a vydrzat..
Keby som určite vedela, že je v poriadku, tak počkám hoc aj pol roka...ale ked my sme sa bali, aby sa mu niečo nestalo... Viem, že aj keby ho našli a on si neprial sa vratiť ,tak policajti nemôžu nič urobiť, ale aspoň by nám povedali že je v poriadku.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
A nerozmýšľali ste na nad výzvou v médiach?
Zatiaľ nie
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
Keby som určite vedela, že je v poriadku, tak počkám hoc aj pol roka...ale ked my sme sa bali, aby sa mu niečo nestalo... Viem, že aj keby ho našli a on si neprial sa vratiť ,tak policajti nemôžu nič urobiť, ale aspoň by nám povedali že je v poriadku.
NO vidíš, média by určite v tomto pomohli. Krátka výzva, žiadne výčitky, len prosba, aby dal o sebe správu. Možno za pokus by to stálo.
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať