Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 12:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mariana11 Pozri príspevok
Konečne som úplne v pohode.
Po prvom telefonáte s ním som mala pocit ,že je nejaký divný.Dokonca nás oboch s manželom napadla aj taká myšlienka, ako keby ho len niekto donútil zavolať, že je všetko v poriadku.
Ale v stredu bol za ním starší syn, takže ho videl a rozprával sa s ním. Bolo už asi 10 hod večer. Skôr nemohol, lebo dovtedy pracoval. Ale že bol čistý, voňavý a úplne v poriadku. Včera som s ním telefonovala zas. Už to bolo fajn, aj sme požartovali a zasmiali sa. Pýtala som sa ako to prebiehalo, keď odišiel. Nechcel prezradiť všetko, čo som sa pýtala, lebo nebol tam sám, tak až doma. Odišiel vlakom do Popradu, na viac mu peniaze nevyšli. plánoval ísť do nejakej pracovnej agentúry. Tak sa vybral stopom.
A zastavil mu terajší šéf. Takže mal obrovské šťastie, že hneď mal ubytovanie a prácu.
Najprv bol v nejakej ubytovni, ale neskôr si našiel privát. Vyjadril sa, že ta práca ho baví a že študovať nechce. Že programovanie ho nebaví. To ale pred tým nikdy nepovedal. Je pravda ale ,že on od malička stále pomáhal manželovi pri každej práci doma. On vie aj celkom dobre variť, dokonca aj kysnuté cesto si urobí. Takže postarať sa v tomto smere dokáže o seba.
Teraz je samostatný, nikto mu nič nezakazuje tak je asi spokojný. Zarába 50€ denne. Pýtala som sa či si už aj niečo odložil. Vraj ešte nestihol. Musel si vraj nakúpiť aj nejaké oblečenie, uteráky atd... veď z domu si nič skoro nevzal.
Hlavne, že je v poriadku a asi aj spokojný. Možno po čase si rozmyslí a študovať pôjde.

Mne sa veľmi uľavilo. Som šťastná že je v poriadku.
A chcem sa vám všetkým , ktorí ste mi pomáhali toto ťažké obdobie zvládnuť, z celého srdca poďakovať.
Dôveruj, ale preveruj. Nielen syna. Držím palce.
1 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Má 19, a už sme urobili co sme mohli...aj patranie je uz vyhlasene
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
A nemohla by si niečo napísať o okolnostiach, o synovi, veď je nás tu veľa, túlame sa kade-tade, možno niekto z nás niečo započuje, alebo o niečo zakopne, alebo nejakým spôsobom pomôže v kontaktoch.
Odisiel ked sme spali. Nechal list ze nam napise...nevzal si totiz ani mobil,len par siat, co sa mu zmestili do školskeho vaku a gitaru. Mal len necelych 20 eur.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
Odisiel ked sme spali. Nechal list ze nam napise...nevzal si totiz ani mobil,len par siat, co sa mu zmestili do školskeho vaku a gitaru. Mal len necelych 20 eur.
Určite je niekde na trampe, veď už končí škola, neboj sa, bude to dobré. Možno tomu predchádzala nejaká výčitka od rodičov, možno si len tak zmyslel, že odíde za kamarátmi, možno chcel trošku postrašiť. Ale aj tak to nie je nič príjemné. Kamaráti nič nevedia?
0 0
mattto mattto

mattto je offline (nepripojený) mattto

mladí ľudia si niekedy neuvedomujú, čo ich konanie spôsobuje rodičom. Nemôžeš spať, bojíš sa a on niekde na chate flámuje. Zisti od jeho kamošov, či sa nekoná nejaká akcia, chata, určite budú vedieť, či sa niekam chystal. Neboj, všetko bude dobré Jo a nenechaj sa využiť psychotronikmi a kadejakými blbečkami s "nadprirodzenými" schopnosťami, iba využívajú nešťastie ľudí na svoje obohatenie
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

nikto z kamaratov nic nevie, vsetci su prekvapeni. Prisiek domov opity, tak sme mu zas vyčitali s manzelom, že to tak nemoze ist dalej... Zrusil si konto na facebooku, ale ked sme zapli rano počitač, tak tam bolo, ze sa zrusi o niekolko dní konto a či si to naozaj praje. Asi nevedel že bude este taka hlaska a tak sme sa dostali k jeho udajom. Tam napisal v noci priatelke v tom zmysle ze odchadza, aby si nikdy nezmenila meno, aby ju mohol v buducnosti nájť. Okrem nej nikomu nic nedal vedieť. Prave zmaturoval a mal nastupiť na vysoku... Možno chce začat novy zivot, kde mu nikto nebude vycitať, ze chodi opity, ze sa nechal potetovat, že spi do poobedia....Nech by bol kdekolvek, aspon keby sa ozval ... najhorsi je ten strach, či je v poriadku... neprajem to nikomu
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja viem ako Ti je. Mam 17-rocneho a tiez ked mi uz prasknu nervy a nieco mu vycitam, tak sa mi vyhraza, ze ked bude mat 18-rokov odstahuje sa a bude byvat sam. Ja som to tiez tak spravila. Ked som mala 19-rokov, pohadala som sa s otcom a on mi na takuto hlasku povedal, ze nemam odvahu odist a tak som sa pobalila a odisla k priatelovi (neskor manzelovi), kt. si v tom case prenajal byt. Naucila som sa o seba postarat a nebolo to v mojom pripade na skodu.
Ja viem, ze je zbytocne vraviet matke , ktora nevie kde ma dieta, aby si nebala, ale urcite to bude v poriadku. Je to tazke s tymi pubertiakmi....
Naposledy upravil nika.sum : 21.06.12 at 17:42
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Marianka, skús kontaktovať aj priateľku. A Toj syn sa určite ozve. Keď si to zrovná v hlave, ako sa trápiš.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
Marianka, prečítala som si všetky príspevky aj údaje, čo si poskytla. Ty si mu vyčítala, že pil, a on Ťa teraz trestá, že si mu nemala čo vyčítať. Jednal v amoku, a keď sa prebral, mal nepochybne výčitky svojho správania, a tak nevie, ako ďalej. Môj syn keď takto trucoval, lebo rovnako som mu kadečo vytkla, sa ozval občas aj o týždeň. Aj neskôr. Je po maturite, nie je viazaný školou, tak sa s niekym seberovným spojil. Určite nie je sám. A tak iba opatrne by som sa podľa toho, čo si písala, opýtala : si presvedčená o tom, že to bol len alkohol? Lebo aj po inom človek pôsobí ako opitý. Vtedy by som Ti možno vedela poradiť, či prezradiť viac. Teda minimálne to, že odišiel, lebo ste mu chceli s manželom zobrať niečo, čoho sa nechcel vzdať.
Držím Ti palce, aby si to do jeho návratu z hlboka predýchavala.
Práve včera som sa rozprávala s jeho asi najlepším kamarátom s ktorým bol v ten večer. Vravel že len alkohol. Tiež sme sa báli či náhodou niečo nebral. Ale presviedčal ma , že určite nič iné. Vraj mal dobrú náladu, ked išiel domov. Dokonca pred príchodom dovov volal sestre, či už spíme. Asi tušil že nebudeme nadšení, keď ho takto uvidíme.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Marianka, môžeš mi napísať, v akom znamení sa narodil Tvoj syn? Ak nechceš verejne, tak kľudne mi pošli ss.
A kamarátov ber s nadhľadom.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
Marianka, skús kontaktovať aj priateľku. A Toj syn sa určite ozve. Keď si to zrovná v hlave, ako sa trápiš.
To bolo prve čo som urobila
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Pikoška Pozri príspevok
Marianka, môžeš mi napísať, v akom znamení sa narodil Tvoj syn? Ak nechceš verejne, tak kľudne mi pošli ss.
A kamarátov ber s nadhľadom.
ryby
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

mariana11 Pozri príspevok
ryby
Tušila som, marianka. Sú na konci zverokruhu a tak majú v sebe niečo z každého znamenia. Napíšem Ti, len čo doumývam kúpelku. Mladý bojuje s tým, či bude rybička proti prúdu, alebo po prúde. A je to veľmi dôležitý okamih, aby sa rohodol správne. Alkoholu sa nevyhol, ale ryby sú už poväčšine, až na výnimky, také. Asi by si mala, či mohla byť pokojná.
0 0
Pikoška Pikoška

Pikoška je offline (nepripojený) Pikoška

Tweety Pozri príspevok
Mariannka, ak napísal, že sa ozve listom, tak sa ničoho neboj. Určite si len potreboval trochu oddýchnuť od vaších výčitiek, možno je tam problém aj s priateľkou, mladí všetko berú inak, buď smrteľné vážne, alebo zas nerozvážne. Hlavne buď pokojná, určite sa rýchlo ozve, určite má výčitky, že odišiel len tak narýchlo.
Vidíš, ako si to múdro vystihla. Je vidieť, že máš doma ryby dve. Navyše veľa toho neprezradia, takže ja si budem chvíľu písať len s Mariankou cez ss.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Ved na to sme sa hnevali najviac...že si nevzal mobil. Ked už nie kôli nám, tak aby mal pre prípad núdze. Vyzera to tak, že chcel za doterajším životom zatvoriť dvere a začať niekde od nuly. Opustil rodinu, priateľku, kamarátov. On sa určite ozve, ale dúfam že to nebude dlho trvať. Mne stačí vedieť, že sa mu nič nestalo.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
Ved na to sme sa hnevali najviac...že si nevzal mobil. Ked už nie kôli nám, tak aby mal pre prípad núdze. Vyzera to tak, že chcel za doterajším životom zatvoriť dvere a začať niekde od nuly. Opustil rodinu, priateľku, kamarátov. On sa určite ozve, ale dúfam že to nebude dlho trvať. Mne stačí vedieť, že sa mu nič nestalo.
Možno mobil jednoducho len zabudol. Držím prsty nech sa ozve čím skôr, určite mu dôjde, že máte o neho strach.
0 0
lubko6394 lubko6394

lubko6394 je offline (nepripojený) lubko6394

Strojár
mariana11 Pozri príspevok
Ved na to sme sa hnevali najviac...že si nevzal mobil. Ked už nie kôli nám, tak aby mal pre prípad núdze. Vyzera to tak, že chcel za doterajším životom zatvoriť dvere a začať niekde od nuly. Opustil rodinu, priateľku, kamarátov. On sa určite ozve, ale dúfam že to nebude dlho trvať. Mne stačí vedieť, že sa mu nič nestalo.
Však ak išiel brigádovať do Prahy, Londýna ... tak mobil nebral preto, lebo by si zaťal sekeru za roamingové hovovory. Takže aby nevykrvácal finančne tak ho radšej nechal doma. Alebo by bolo lepšie aby nedvíhal ?
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Možno si uvedomil, že má problém... Je to odo mňa naivné si myslieť, že išiel na nejaké protialkoholické liečenie? Tam nepotrebuje ani peniaze ani mobil.
0 0
inkana inkana

inkana je offline (nepripojený) inkana

Marianka, držím palce, aby sa ozval čím skôr. Potom daj vedieť.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať