Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 12:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
ďakujem pozriem si to. A ak mi niekto neklame, tak to vyzerá , že ozaj nikomu nič nepovedal. Rozhodol sa narýchlo a asi nikomu nechcel nič povedať. Všetci sú prekvapení.
Tomu, že neklamú, by som až tak veľmi neverila, veď predsa musel k niekomu ísť. Ale muži sú už raz takí, slovo chlapa je sila.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
Mariannka, možno sa chce cítiť ešte viac nezávislým,(aj od vás). Ale to, čo urobil, nie je veľmi zodpovedné ani voči nemu, ani voči blízkym. Možno to už dávno oľutoval, ale hrdosť mu nedovolí prísť so sklopenou hlavou. Tak sa nestrachuj,(viem, že sa to úplne nedá). Taký útek z domu už niekedy urobil?
Nie nikdy, stále nam zavolal, keď chcel niekedy niekde zostať na noc.
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
Tomu, že neklamú, by som až tak veľmi neverila, veď predsa musel k niekomu ísť. Ale muži sú už raz takí, slovo chlapa je sila.
S mnohými som bola aj osobne, neverím, že by v takej situácii niekto vedel klamať do očí.
Ak keď možno by som tomu bola radšej, keby ho len niekto zatajoval, ako predstava, že odišiel niekde do zahraničia. On bol minulý rok vo francúzsku asi 10 dní úplne sám. Ale to mal peniaze a kreditku a stály kontakt s nami. Takže je možné, že sa vybral niekde tam.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
S mnohými som bola aj osobne, neverím, že by v takej situácii niekto vedel klamať do očí.
Ak keď možno by som tomu bola radšej, keby ho len niekto zatajoval, ako predstava, že odišiel niekde do zahraničia. On bol minulý rok vo francúzsku asi 10 dní úplne sám. Ale to mal peniaze a kreditku a stály kontakt s nami. Takže je možné, že sa vybral niekde tam.
A nebol by o tom Francúzku nikomu z kamarátov povedal? Je až taký introvert? Ale neboj sa, určite je v poriadku, chce byť niekedy v budúcnosti s priateľkou ako písal. Určite len trucuje, hoci to, čo urobil, to neospravedlní. Držím prsty, aby dal o sebe správu čím skôr, už dnes, veď už vás určite vytrápil dosť.
0 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

Ajuška Pozri príspevok
...a? ...čo by si urobila ďalej... mhmm? ... 10 dní sa umáraš myšlienkami - čoby - keby... a je Ti z toho nanajvýš ťažko... takto dajako si koledujeme o zdravotné problémy... keď nevieme prijať veci tak, ako sa nám dejú... Marianka... možno budeš ešte dlho bojovať sama so sebou...
...falošné vzorce máme v sebe... napr... že deti sú naším majetkom... / ...dnes sa naozaj dejú veci troška inak... od detí sa máme veľa toho čo učiť... njn... pojem nelipnúť aj mne dal zabrať...

...skús otvoriť dlane... a pustiť sa všetkého... tak, ako Tvoj syn......
keby som mohol dám 10x užitočné
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
srska Pozri príspevok
keby som mohol dám 10x užitočné
...ďakujem... život ma naučil... tiež som dlho bojovala s nezmyslami...
Marianka... ak naozaj potrebuješ dajaký dôkaz... skús sa v tichosti poobzerať trebárs po takýchto lokalitách... http://zajezka.sk/ ...ja sa domnievam, že Tvoj syn takouto cestou šiel........
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Ajuška Pozri príspevok
...a? ...čo by si urobila ďalej... mhmm? ... 10 dní sa umáraš myšlienkami - čoby - keby... a je Ti z toho nanajvýš ťažko... takto dajako si koledujeme o zdravotné problémy... keď nevieme prijať veci tak, ako sa nám dejú... Marianka... možno budeš ešte dlho bojovať sama so sebou...
...falošné vzorce máme v sebe... napr... že deti sú naším majetkom... / ...dnes sa naozaj dejú veci troška inak... od detí sa máme veľa toho čo učiť... njn... pojem nelipnúť aj mne dal zabrať...

...skús otvoriť dlane... a pustiť sa všetkého... tak, ako Tvoj syn......
Vôbec si nemyslim, že je moj majetok. Mám tri deti . Starší si už 7rokov žije svoj život. Vidíme sa tak raz do roka. Dcera je tiež málo doma. On mal o tyzden odisť do Čiech na brigádu a potom na výšku. Ale toto je predsa čosi úplne iné. Nech si žije svoj život, nebránime mu v tom. Snad sa ozve. Potom budem spokojná.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

mariana11 Pozri príspevok
Vôbec si nemyslim, že je moj majetok. Mám tri deti . Starší si už 7rokov žije svoj život. Vidíme sa tak raz do roka. Dcera je tiež málo doma. On mal o tyzden odisť do Čiech na brigádu a potom na výšku. Ale toto je predsa čosi úplne iné. Nech si žije svoj život, nebránime mu v tom. Snad sa ozve. Potom budem spokojná.
No vidíš, mal ísť do Čiech na brigádu, čo keď tam išiel už skôr?
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Marianka, Tvoj syn si zmenil pred dvoma hodinami profilovú fotku na FB. To je asi dobrá správa, že? Neozval sa ti ešte?

http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Zuzana2 Pozri príspevok
Marianka, Tvoj syn si zmenil pred dvoma hodinami profilovú fotku na FB. To je asi dobrá správa, že? Neozval sa ti ešte?

http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd

To ja som tam pridala nejake fotky. Aby ich tam bolo viac. Som sa natrapila, kym som prišla na to ako sa to robí. Ja som FB nepoužívala skoro vôbec.
Chcela som , aby tam bolo viac fotiek, ked sa tam pozrie niekto, kto ho nepozná. Aspon mi povedz či ty ako cudzia vidíš tie fotky. Dala som ich ako titulné, takže by ich mal vidieť každý. Fakt to moc neovládam.
Naposledy upravil mariana11 : 23.06.12 at 18:41
0 0
valenti1 valenti1

valenti1 je offline (nepripojený) valenti1

skutocne fesak
0 0
fidorka01 fidorka01

fidorka01 je offline (nepripojený) fidorka01

cele som si to teraz precitala, to je strasne
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Je mi to velmi luto, je to strasne, poznam to, moj syn sa za mnou vybral ako 3-rocny zo skolky za mnou do prace. Ucitelky si to nevsimli!. Nasli ho az policajti v meste, nikomu neprekazalo, ze po meste ide male dieta v teplakoch. Ale musim povedat, ze na fotkach na FB ma ten chlapec velmi smutne oci, aj ked sa smeje. Myslim si, ze sa pre nieco trapil a ked to vyriesi, vrati sa spat. Urcite.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
mariana11 Pozri príspevok
To ja som tam pridala nejake fotky. Aby ich tam bolo viac. Som sa natrapila, kym som prišla na to ako sa to robí. Ja som FB nepoužívala skoro vôbec.
Chcela som , aby tam bolo viac fotiek, ked sa tam pozrie niekto, kto ho nepozná. Aspon mi povedz či ty ako cudzia vidíš tie fotky. Dala som ich ako titulné, takže by ich mal vidieť každý. Fakt to moc neovládam.
..

..fotky vidno..poslala som kamarátom mojich synov, sú kadetade po svete, aj na Slovensku...nečítala som posledné strany, len verím, že príde domov..myslím na teba...
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

pepsikova Pozri príspevok
..

..fotky vidno..poslala som kamarátom mojich synov, sú kadetade po svete, aj na Slovensku...nečítala som posledné strany, len verím, že príde domov..myslím na teba...
Ďakujem pekne za pomoc tebe aj všetkým ostatným, ktorí rozširujú jeho fotky. Včera mu už oficiálne prišlo , že je prijatý na vysokú. Ani neviem, či plánuje na ňu ísť... Treba poslať fotky a tiež žiadosť na internát. Asi to urobím za neho, čo mi zostáva???
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Nandrolon Pozri príspevok
typický "tramp" ktorý si je schopný poradiť aj bez peňazí vo vrecku a so stanom v ruke... takýto sa len tak nestratí....
Teda... mame tri stany... nenapadlo ma pozrieť či si nejaký nevzal so sebou.....
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

mariana11, no vidis, poprezeraj cely dom, mozno zistis nieco, co ti aspon nieco napovie, skusaj aj 10 krat prehladavat a premietat si vsetko spatne
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

celá táto debata je od veci a zbytočná- tu nejde o to že sa chlapec stratí a nevie sa vrátiť,príp. sa mu niečo stalo- proste chalanisko sa vybral do sveta - vie o sebe, vie čo robí a ked bude chciet tak sa vráti...-ked nie-tak sa nevráti-...
0 0
Jarka 1 Jarka 1

Jarka 1 je offline (nepripojený) Jarka 1

Marianka, doteraz som s Tebou vo všetkom súhlasila. Ale nemôžem súhlasiť s tým, či sa má čím prikryť a či nehladuje. Odišiel dobrovoľne, nikto ho nevyhodil z domu. Keby mu bolo naozaj veľmi ťažko, tak už by sa vrátil.
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
mariana11 Pozri príspevok
Myslím, že by si takýto príspevok nenapísal, keby išlo o tvoje dieťa. Viem, že sú na tom rodičia tých, ktorí zmizli bez rozlúčky, alebo sa od niekiaľ nevrátili oveľa horšie. Ale ani táto situácia nie je bohviečo... Spím v poriadku, s tým som nikdy problém nemala...ale ten spánok asi nieje taký ako inokedy...celé dni som unavená ako keby som nespala vôbec. Zakaždým, keď sa v noci prikryjem , keď mi je už nad ránom zima, stále ma napadne ,čo keď on sa nemá čím prikryť...keď jem, či niekde nehladuje.... Tak prepáč keď ta táto téma obťažuje, ale nie je povinnosť reagovať, alebo to čítať.
Strašné, strašné... ale takto to asi zrejme cítia len ženy-matky. chlapi sú chladnejší a ja nehovorím, že je to zlé, občas treba trošku strizvejšie zareagovať ale toto je naozaj vážna situácia, hľavne keď už pátra aj polícia.
ja len dúfam že je v poriadku, že má všetko čo potrebuje, pretože dnes napr. bola riadne chladná noc...
Marianka vzal si ten stan? hľadala si?
držím palce...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať