Zavrieť

Porady

Nezvestný syn - už sa našiel.

Od nedele 10.6. neviem kde je môj syn. Nevie niekto poradiť nejakú osobu, ktorá na základe napríklad fotografii vie nájsť nezvestné osoby?


http://www.facebook.com/asmodeus.ybafisd
Naposledy upravil arizona : 23.08.12 at 12:12
Usporiadat
Téma je uzavretá.
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Jarka 1 Pozri príspevok
Marianka, doteraz som s Tebou vo všetkom súhlasila. Ale nemôžem súhlasiť s tým, či sa má čím prikryť a či nehladuje. Odišiel dobrovoľne, nikto ho nevyhodil z domu. Keby mu bolo naozaj veľmi ťažko, tak už by sa vrátil.
Myslím, že každý rodič sa bojí o svoje dieťa či už trpí dobrovolne alebo nie.
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
Jarka 1 Pozri príspevok
Marianka, doteraz som s Tebou vo všetkom súhlasila. Ale nemôžem súhlasiť s tým, či sa má čím prikryť a či nehladuje. Odišiel dobrovoľne, nikto ho nevyhodil z domu. Keby mu bolo naozaj veľmi ťažko, tak už by sa vrátil.
hrdosť a tvrdohlavosť je väčšinou na veľkú .... škodu. poznám to
zrejme je hrdina a stále si nechce priznať, že teraz riadne šliapol vedľa...
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Helik3 Pozri príspevok
Strašné, strašné... ale takto to asi zrejme cítia len ženy-matky. chlapi sú chladnejší a ja nehovorím, že je to zlé, občas treba trošku strizvejšie zareagovať ale toto je naozaj vážna situácia, hľavne keď už pátra aj polícia.
ja len dúfam že je v poriadku, že má všetko čo potrebuje, pretože dnes napr. bola riadne chladná noc...
Marianka vzal si ten stan? hľadala si?
držím palce...
Este neviem som v práci
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Mariana, Stano sa tu za tie roky postupne priznával ku všelijakým kúskom, jeho asi tiež v tej dobe netrápilo, čo nato povie jeho mama. Ber to ako mincu z druhej strany.
Nechce sa mi veriť, žeby sa tvoj syn vykašľal na výšku. Prajem ti veľa síl a držím palce, aby si čo najskôr dostala dobrú správu.
A kamarátom tvojho syna odkazujem, aby ti pomohli. Tiež raz budú rodičmi.
0 0
Helik3 Helik3

Helik3 je offline (nepripojený) Helik3

Aka som,taka som.Som jednoducho zena.Ked sa mi zachce smiat,smejem sa pojasena... ...viac
kukučka Pozri príspevok
Mariana, Stano sa tu za tie roky postupne priznával ku všelijakým kúskom, jeho asi tiež v tej dobe netrápilo, čo nato povie jeho mama. Ber to ako mincu z druhej strany.
Nechce sa mi veriť, žeby sa tvoj syn vykašľal na výšku. Prajem ti veľa síl a držím palce, aby si čo najskôr dostala dobrú správu.
A kamarátom tvojho syna odkazujem, aby ti pomohli. Tiež raz budú rodičmi.
to teraz mladým chlapcom a dievčatám nevysvetlíš... z kolegiality a kamarátstva sú všetci proti "fotrovcom", kryjú jeden druhého za každú cenu... myslia si, že veci, ktoré robia sú správne a názory iných sú trápne nezmysli...
je dobré sa osamostatniť, zistiť o čom je naozaj život, aj mne to pomohlo, ale taktiež na druhej strane bez pomoci rodičov by som už dávno bola na sociálke alebo niekde v kanály... tiež keď som sa chcela osamostatniť, nerozišli sme sa s rodičmi v dobrom, chvíľu sme sa dokonca nerozprávali, a zrazu mi došli peniaze, ani na jedlo nebolo, nieto že ešte na utiahnutie rod. domu, rekonštrukciu a iné veci...
ale nato prídeme asi ozaj len vlastnými hľúposťami. treba si vážiť to čo máme
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Helik3 Pozri príspevok
to teraz mladým chlapcom a dievčatám nevysvetlíš... z kolegiality a kamarátstva sú všetci proti "fotrovcom", kryjú jeden druhého za každú cenu... myslia si, že veci, ktoré robia sú správne a názory iných sú trápne nezmysli...
je dobré sa osamostatniť, zistiť o čom je naozaj život, aj mne to pomohlo, ale taktiež na druhej strane bez pomoci rodičov by som už dávno bola na sociálke alebo niekde v kanály... tiež keď som sa chcela osamostatniť, nerozišli sme sa s rodičmi v dobrom, chvíľu sme sa dokonca nerozprávali, a zrazu mi došli peniaze, ani na jedlo nebolo, nieto že ešte na utiahnutie rod. domu, rekonštrukciu a iné veci...
ale nato prídeme asi ozaj len vlastnými hľúposťami. treba si vážiť to čo máme
...alebo až potom, keď to stratíme....
0 0
andyl11 andyl11

andyl11 je offline (nepripojený) andyl11

presne tak, skusaj stale kamaratov a priatelku
0 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

Čo ten stan ???
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Nandrolon Pozri príspevok
Čo ten stan ???
Stany aj spacáky sú doma.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

mariana11 Pozri príspevok
Stany aj spacáky sú doma.
CHválabohu, že nemrzne... Teraz je teplo , sledujem tému, zverejnila som oznam aj na FB.Držím ti palce...........
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Zdenka175 Pozri príspevok
CHválabohu, že nemrzne... Teraz je teplo , sledujem tému, zverejnila som oznam aj na FB.Držím ti palce...........
ďakujem
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

Tweety Pozri príspevok
Mariannka, žiadne správy?
Žiadne
0 0
Retuska Retuska

Retuska je offline (nepripojený) Retuska

myslim si ze sa skratka iba zdvihol a odisiel,mozno niekde za pracou dke si myslel ze ju najde.nikto ho neuniesol,odisiel sam aj ked je podozrive,ze jeho frajerka nic nevie.jednej znamej sa stalo podobne...chlapec sa zbalil a odisiel oni nervozni co s nim je ,on sa ozval po dvoch mesiacoch ze je v bratislave(ona bola z KE) a ze pracuje potoms a mu zacnelo domova a vratil sa.myslim ze sa nemate coho obavat on sa vrati domov ked sa mu zacnie po teplom jedle
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

... po teplom maminom jedle...
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...nič nové ???
0 0
mariana11 mariana11

mariana11 je offline (nepripojený) mariana11

evuš Pozri príspevok
...nič nové ???
Nie , stále nič. Dúfam že sa ozve skôr ako Bastian.... Práve som objednala fotografie, ktoré treba poslať do školy. Ani neviem, či príde do nástupu do školy.
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...mrzí ma to...
0 0
Zuzana2 Zuzana2

Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

Bastian Pozri príspevok
Neboj, príde on domov. On vie prečo to urobil a asi nikto ho nepochopí.

Ja som takto odišiel a vrátil sa domov až za 1 rok.
Bastian, a čo sa ti mlelo hlavou za ten čas? Aj si sa ozval rodine v priebehu toho roka? Koľko si mal vtedy rokov? Napíš, možno Marianku niečo napadne ak popíšeš situáciu z druhej strany.
0 0
megi224 megi224

megi224 je offline (nepripojený) megi224

precitala som si celu diskusiu, velmi ma to mrzi
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Temu uzatvaram na poziadanie zakladatelky temy.



Dufam, ze sa Marianka coskoro ozve s dobrou spravou
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať