Zavrieť

Porady

výpoved zo sústredenia dva mesiace vopred-problém

dobrý deň znova mám problém s naším trénerom vid http://www.porada.sk/t191570-zodpove...om-vylete.html ,takže sme sa rozhodli,že náš 8 ročný syn radšej vystúpi z karate klubu a kedže sme dali za sústredenie, ktoré bude v auguste 200 eur zálohu,chceli sme ju naspäť výpoved sme dali presne dva mesiace od nástupu na sústredenie, pán trener to odmietol, stým že on už má na to sústredenie náklady a ponúkol mi 120 eur,čo som ja odmietol s tým, že dva mesiace vopred je dosť dlhý čas na výpoved, ale nakoniec mu vravím,že zatiaľ nemal náklady na ubytovanie-ked aj dal nejaký zálohu,tak mu vravím,že neverím,že ked v hotely povie dva mesiace vopred,že ich bude menej,že musí zaplatiť aj za tých čo neprídu,nemal náklady na stravu,dopravu a pod,a vraj dal vyrobiť nejaké tričká a šiltovky,tak nech ukáže faktúry a svoju časť mu odrátam,no ukázať ich nechcel a skôr ani nevedel,nakoniec sme sa ústúpil na 180 eur a to sme s manželkou povedali,že nech je pokoj,este mu vravím,že s nejakými výstupmi musí rátať,že niektoré dieťa môže aj ochorieť,tak proste nejaké storno poplatky a podobne,on na to,že sa mu to ešte nastalo. A vzdy dookola spomínal,že sme podpísaly záväznú prihlášku,no ja mu na to,že každá zmluva sa dá vypovedať,nakoniec syn ide do tábora kde je storno poplatok 5 eur pri zdravotných a aj závažných rodinných dôvodov a iba bez dôvodu sú storno poplatky 30 dní pred nástupom50% a100% v den nástupu.Čo vy na to? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    výpoved zo sústredenia dva mesiace vopred-problém

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.