Zavrieť

Porady

Nápady na recykláciu

avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

Mnoho použitých vecí vyhadzujeme zbytočne. Podeľme sa o nápady na ich druhotné využitie.
Usporiadat
vicktor vicktor

vicktor je teraz online vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Ked kupujem cosi pod zub na desiatu, tak banan, 1-2 mrkvy, kalerab a pod, mikroten ignorujem.
2 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Veľa ľudí to robí tak,že v odd.zeleniny a pečiva si doslova našklbú sáčky a potom si všetko balia do toho,aj to,čo vôbec netreba.A nemajú v sebe kúska hanby a berú hrste sáčkov aj domov.
2 0
vicktor vicktor

vicktor je teraz online vicktor

ja si myslim, ze normalny clovek (moja manzelka nie celkom suhlasi) ...viac
Raz mi pokladnicka v Bille povedala, ze sa im stracaju aj cele roly.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Pomelo musi byt...v igelite.....ak je bez...nema sa kupovat...najvacsi citrus....najrychlejsie vysycha....
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Zasa som sa trochu hrala. Kamarátka už má pravnučku, tak aby papučky, ktoré som jej urobila nedala iba tak do sáčika, urobila som jej na ne z kartónu, odloženého farebného papiera a celofánového obalu neviem z čoho obal.
DSCF9860.JPG  
DSCF9858.JPG  
1/1
7 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

kopretinka
Veľa ľudí to robí tak,že v odd.zeleniny a pečiva si doslova našklbú sáčky a potom si všetko balia do toho,aj to,čo vôbec netreba.A nemajú v sebe kúska hanby a berú hrste sáčkov aj domov.
jedna sieť účtuje tie malé taštičky len vtedy ak si do nej naloží zákazník tovar už balený, kúpil som salám a predavačka mi ho hneď dala do takej tašky a pokladníčka 0,02 centa ide o princíp predavačka sa nepýtala či ju chcem, budem musieť vyskúšať reakciu pokladníčok ak si do donesenej tašky z minulého nákupu jabĺk dám kávu alebo pod.
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať