Zavrieť

Porady

Sójové mäso

Kde kupujete sojóve mäso - kocky?

Ja som našiel akúrat v Bille tuším tú českú značku Vitafit za 0,59EUR/100g.

Skúšal som aj v Kauflande a Tescu, ktoré považujem za lacnejšie obchody od Billy a v nich som to nevedel nikde ani za svet nájsť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Pavelman je offline (nepripojený) Pavelman

    Pavelman
    Ja som si toto jedlo paradoxne oblúbil v školskej jedálni, kde samozrejme kvalita jedál nie je dáko vysoká, ale jednoducho ma to oslovilo, pretože mäso mi dáko prestáva chutiť a takej číny alebo segedinského gulášu pripraveného z tohto "mäsa" sa neviem dojesť.

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    V Kauflande TT majú tieto výrobky umiestnené vedľa strukovín.

    kaupke je offline (nepripojený) kaupke

    Žijem...pracujem...a ľubenkám ...viac kaupke
    je to chutné , my to jeme už dobrých 15 rokov , na všetky spôsoby , a ochutím to tak , že aj fajnšmekri mäskoví sa kopli - neuhádli , čo papajú .

    čakanka je offline (nepripojený) čakanka

    čakanka
    Ja to kupujem v Jednote, majú tam rôzne tvary....plátky, kocky a aj vo veľkosti mrvenice

    Pavelman je offline (nepripojený) Pavelman

    Pavelman
    Kľudne mi popri tom môžete napísať aj cenu (a samozrejme váhu), za ktorú to kupujete

    helvécia je offline (nepripojený) helvécia

    helvécia
    Súhlasím, ja pripravujem segedín len s tohto "mäska" a je naozaj super...recept mám z delenej stravy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.