Zavrieť

Porady

termín pre podanie daňového priznania.

Môj klient podal oznámenie o predĺžení lehoty pre podanie daňového priznania do 30.0.62012. Keďže to vychádza na sobotu, je možné DP podať 02.0.72012 ???? Ďakujem za skoré odpovede!!! Termín sa totiž blíži!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    áno, posledný termín na podanie DP je 02.07.2012.

    Mimochodom, stačí sa pozrieť na drsr.sk, hneď na úvodnej stránke majú termíny daňových povinností.

    cibinka je offline (nepripojený) cibinka

    cibinka
    Vďaka! Pozerala som, no konkrétne ohľadne DP tam nič nie je! Myslela som, že keď uviedol termín 30.06.2012, či sa to vzťahuje aj na prípad odkladu!

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Prepáč, nie je tam konkrétne uvedené DP, ale všetky tam uvedené povinnosti, ktoré tam sú, by sa mali podávať 30.06., tak automaticky aj odklad.

    Všetko, je jedno aké tlačivo, ktorého termín podania padne na sobotu prípadne nedeľu sa automaticky posúva na pondelok... vlastne prvý pracovný deň po sob-ned. prípadne sviatku.

    kn-alka je offline (nepripojený) kn-alka

    Jarka jméno mé :) kn-alka
    Ak ste využili možnosť odkladu daňového priznania, nezabudnite, že sa blíži termín jeho podania. Odovzdať daňové priznanie a zaplatiť daň je potrebné najneskôr 2. júla 2012, keďže 30. jún 2012 pripadá na nepracovný deň. Termín sa presúva na najbližší pracovný deň,“ uviedol Peter Pašek, Head of Advisory spoločnosti Accace.
    Naposledy upravil Richard : 16.02.13 at 18:38

    termín pre podanie daňového priznania.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.