Zavrieť

Porady

Ako nájsť tému?

admin
Predtým ako idete písať otázku a neviete, či už podobná otázka bola diskutovaná, najprv skúste vyhľadať tému pomocou "HĽADAŤ"

1. Môžete hľadať na celej porade pomocou "Hľadať" v hornej lište
2. Môžete hľadať na príslušnej porade pomocou "Hľadať v tejto Porade" na lište porady (to je tá na začiatku tabuľky jednotlivých tém porady, pozor nie lišta v hornom menu)
3. Môžete hľadať v konkrétnej téme pomocou "hľadať v téme" (táto funkcia Vám vyhľadá konkrétne príspevky v danej téme obsahujúce hľadané slová

****POZOR****je potrebné stlačiť príslušný odkaz "hľadať" aby sa Vám vysunulo okienko do ktorého zadáte hľadaný výraz!!!
Usporiadat
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Jozef I
Neviem čo sa stalo, ale už dlhšiu dobu nemôžem nič nájsť cez vyhladávač. Zadám si slovo a odpoveď je, že hladaný výraz nenašiel. V minulosti to fungovalo bez problémov. Zmenilo sa niečo??? Alebo v čom je problém? Zadám si slovo Krahule a on mi nič nenájde.

Jozef neviem, ale ide to aj ako Krahule aj ako Krahuľe
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Jozef I
Neviem čo sa stalo, ale už dlhšiu dobu nemôžem nič nájsť cez vyhladávač. Zadám si slovo a odpoveď je, že hladaný výraz nenašiel. V minulosti to fungovalo bez problémov. Zmenilo sa niečo??? Alebo v čom je problém? Zadám si slovo Krahule a on mi nič nenájde.

Ja tiež mám tento istý problém a neviem si poradiť . Nevyhľadá nič ....vôbec nič .Pritom zadám aj rozšírené hľadanie .....
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Zita5
Ja tiež mám tento istý problém a neviem si poradiť . Nevyhľadá nič ....vôbec nič .Pritom zadám aj rozšírené hľadanie .....
Zitka a skúšala si aj z toho môjho podpisu? :p ani tak nejde?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Barbarka , no z Tvojho podpisu mi ide ...a teraz čo ...mám Ťa stále prenasledovať ? :p
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Barbi už mi zasa nejede .
0 0
Grófová Grófová

Grófová je offline (nepripojený) Grófová

Dievčatá, dajte do políčka hľadaj najprv hviezdičku a potom hľadaný výraz.
Napr. *stravné lístky a diéty - aj mne nešlo vyhľadávanie, takto mi to funguje. Vyskúšajte.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
mne vyhľadávanie funguje
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Ak tu boli nejaké problémy s vyhľadávaním tak boli odstránené.

Problém sa prejavoval tak že vyhľadávanie rozlišovalo veľké a malé písmená - preto napr. niekomu nenašlo "krahule" a inému zasa našlo "Krahule"....
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Richard
Ak tu boli nejaké problémy s vyhľadávaním tak boli odstránené.

Problém sa prejavoval tak že vyhľadávanie rozlišovalo veľké a malé písmená - preto napr. niekomu nenašlo "krahule" a inému zasa našlo "Krahule"....
Richard, no žiaľ, problémy s vyhľadávaním veselo pretrvávajú ďalej.. Niečo nájsť je takmer nemožné, nemôžeš s tým niečo urobiť? Naposledy som napr. hľadala "Nitra", a vypísalo mi: vyhľadávač nenašiel.... čo robím zle?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Richard, no žiaľ, problémy s vyhľadávaním veselo pretrvávajú ďalej.. Niečo nájsť je takmer nemožné, nemôžeš s tým niečo urobiť? Naposledy som napr. hľadala "Nitra", a vypísalo mi: vyhľadávač nenašiel.... čo robím zle?

Vierka áno máš pravdu .....ale skús kliknúť o riadok nižšie rozšírené hľadanie a tam vpíš slovo ktoré potrebuješ .

http://www.porada.sk/search.php?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Vierka áno máš pravdu .....ale skús kliknúť o riadok nižšie rozšírené hľadanie a tam vpíš slovo ktoré potrebuješ .

http://www.porada.sk/search.php?
Zitka, práve predtým, ako som napísala tému som pozerala, či tu nie si. Lebo si môj "anjel strážny" na Porade .
Nejde mi to ani tak... práve som to skúšala.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Viera123
Zitka, práve predtým, ako som napísala tému som pozerala, či tu nie si. Lebo si môj "anjel strážny" na Porade .
Nejde mi to ani tak... práve som to skúšala.

Áno máš pravdu nejde ani tak, ani onak .Ja Ti ten link sem prinesiem...OK?
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Zita5
Áno máš pravdu nejde ani tak, ani onak .Ja Ti ten link sem prinesiem...OK?
No jasne, že chcem! Ale takto prichádzame o množstvo kvalitných tém... neviem, kde je pes zakopaný !
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Viera123
No jasne, že chcem! Ale takto prichádzame o množstvo kvalitných tém... neviem, kde je pes zakopaný !
V inej téme som sa tiež posťažovala,že vyhľadávanie je jednoducho iné ako bolo doteraz a nemôžem povedať ,že lepšie.
Vierka online zúčastnených máš znova zoradených po starom: malé ,veľké písmenká spolu podľa abecedy.
0 0
Viera123 Viera123

Viera123 je offline (nepripojený) Viera123

Melnick
V inej téme som sa tiež posťažovala,že vyhľadávanie je jednoducho iné ako bolo doteraz a nemôžem povedať ,že lepšie.
Vierka online zúčastnených máš znova zoradených po starom: malé ,veľké písmenká spolu podľa abecedy.
Áno Majka, to som si všimla, že Richard nám vrátil naše staré dobré zoradenie :-). Ale teraz chcem poblahoželať Pepovi_p - nášmu vedúcemu minikurzu PC, ktorý sa kvôli pracovnej zaneprázdnenosti trochu odmlčal, ale neviem, či tu už daná téma bola, keďže si netrúfam ju ani nájsť... Takže ju pre istotu otvorím.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať