Zavrieť

Porady

Dalo by sa s tým niečo robiť?

Mám taký problém,môj partner s ktorým mám šesť detí,tak je teraz už druhý týždeň vo väzení.V mladosti mal dieťa a tá žena sa začala teraz súdiť.On jej nechcel platiť a tak ho zavreli na šesť mesiacov.Tú ženu z videnia poznám,je od nás z dediny a rada pije,asi jej aj hrozí,že jej zoberú deti.Ja už ďalej nevládzem a strašne nám chýba,za jeho hlúposť trpíme všetci.Už som aj myslela na to,že zoženiem peniaze a vyplatím ju,ale neviem či by priateľa prepustili.Vraj je aj taká možnosť,že by si mohol odsedieť polovicu trestu.Všeličo hľadám na nete,ale nič podobné k takejto veci neviem nájsť.Už som aj písala e-mail,aj som volala do väznice,ale tam mi nič nepovedia.Ja sa súdim z byvalým mužom už sedem rokov a to stále niesme rozvedený a ani cent mi neplatí na syna,tak potom ako to je.Nie som ani romka,nemám nič proti nim.Neviem kde mám hľadať radu alebo pomoc.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Dalo by sa s tým niečo robiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.