Zavrieť

Porady

neprisiel mi letny tovar do predajne,ako mam postupovat pri zviseny predaju

Mam malu predajnu s detskym textilom je otvorena len 1rok.Stala sa mi neprijemna vec,objednala som si letny tovar a neprišiel mi aj ked som volala par krat do vyrobi,prišlo mi len par kusov s jednej ceskej firmy.Ked je už vypredaj letneho tovaru neviem či mam objednat jesenny tovar alebo mam skusit dačo ine aby som zvyšila predaj.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    fortunka je offline (nepripojený) fortunka

    fortunka
    kupit tovar inde... ale ak by sa to stalo znovu, lebo tema je uz stara a hlavne kupovat vopred, lebo viem ze napr. teraz sa zo zahranicia objednava tovar uz kolekcie jar/leto 2013, jesen/zima je uz niekde aj vo vypredaji. Viem ze u nas v obchode mali s tovarom tiez problem, ale tam sa tomu asi malo venovali... a objednavali od subdodavatela a to je veeelmi nestabilne teraz.. najlepsie vsetko co sa da, treba pre obchod objednat od vyrobcu. On urcite neodstavi linky a neprestane vyrabat ))

    neprisiel mi letny tovar do predajne,ako mam postupovat pri zviseny predaju

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.